Všetko pre poľovníctvo, outdoor a prírodu banner
dnes je štvrtok,  17. jún 2021,  meniny má Adolf,  spln: 24. jún 2021,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 20:46
elektronická kniha revíru

OLH podklady - diskusia

autor: off hospo44
pridané: 16.10.2018 21:02
Zdravím Vás kolegovia, chcel by som sa spýtať, či okrem okruhu otázok na OLH existujú aj ( aspoň z časti ) vypracované otázky. Ďakujem
počet zobrazení: 727
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off hospo44, 19.10.2018 o 20:53

Reakcia na príspevok od citulik, 18.10.2018 o 8:44 :
citulik, dik za koment. Viem ze spravovat narodne bohatstvo SR je o zodpovednosti. Aj vedenie motoroveho vozidla je o zodpovednosti. Bud vies alebo nie. Ked vyjdes na cesty, nikdy nevies co sa moze stat, aka dopravna situacia nastane. Bud dokazes soferovat alebo nie. Tak isto je to s lesom. Ale tak ako v autoskole su testy a knihy, tak aj k OLH by mali byt nejake knihy ( kedze k okruhom tem na skusku OLH som sa uz dopracoval ). Preto som svojim prispevkom sledoval ci niekto nevie na aku literaturu a pod. sa zamerat. Vsetko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 18.10.2018 o 15:18

uf, odpoveď hodná min. nositeľa nobelovej ceny za výkon OLH v spoločných lesoch Lesov SR, vlastníkov lesov a aj lesov EU ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off citulik, 18.10.2018 o 8:44

hospo44, buď vieš alebo nevieš, keď chceš spravovať národné bohatstvo Slovenskej republiky, tak to máš vedieť ako a žiadna otázka ťa nemôže zaskociť.Na skúšku Ťa pripravia na škole vo Zvolene a potom potrebuješ predpísanú prax a to co máš v hlave.Skúška neni o otázkach, ale o tom či dokážeš spravovať les. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

ehunter.sk