IBO poľovník
offroad klub
dnes je streda,  13. november 2019,  meniny má Stanislav,  spln: 12. november 2019,  dnes východ slnka: 06:55,  dnes západ slnka: 16:06
IBO
najpolovnik

Poľovnícka obuv Demar Tirol DELUXE - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Poľovnícka obuv Demar Tirol DELUXE
počet:                  cena: 168,00 €

Profesionálna lovecká pánska obuv TIROL je vhodná najmä pre voľný čas a poľovníctvo.

Zvršok obuvi je vyrobený zo silnej vodeodolné kože. Zateplenie je s izolačnou vrstvou THINSULATE a vodeodolnou membránou OUTDRY, ktorá umožňuje priedušnosť obuvi z vnútornej strany von a zamedzuje prenikaniu vlhkosti do obuvi. Pohodlné zapínanie z boku na zips.

Paropriepustná membrána OutDry bola umiestnená priamo na vnútornej strane zvršku. V prípade tradičného typu membrány TEX, voda prenikne medzi membránu a zvršok obuvi a významne zvyšuje jej hmotnosť. Moderná technológia membrány OutDry umožňuje, že voda zostáva mimo obuv, týmto sa nezvyšuje jej hmotnosť a Vaše nohy zostanú dokonale suché! Výhody membrány OutDry v porovnaní s tradičnou technológiou!

Materiál Thinsulate je moderná 3M membrána. Má vysokú izolačnú schopnosť, vďaka ktorej efektívne udržuje teplo vnútri obuvi. Izolačná schopnosť udržať teplo vo vnútri obuvi, je dvakrát väčšia než u zateplenie od iných výrobcov izolačných materiálov. Tento efekt bol dosiahnutý použitím špecializovaných materiálu z mikrovlákien, ktoré tvoria mikroskopické póry, s výbornou tepelne izolačné vlastnosti. Tieto mikrovlákna nie sú namáhaná a deformovaná pri používaní obuvi.

Nie je problém topánku v prípade nesprávnej veľkosti vymeniť za správnu...


© 2006 - 2019 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.