IBO poľovník
offroad klub
dnes je nedeľa,  17. november 2019,  meniny má Klaudia,  spln: 12. november 2019,  dnes východ slnka: 07:01,  dnes západ slnka: 16:01
IBO
najpolovnik

Benzínový rosič VILLAGER DM 14 PE - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Benzínový rosič VILLAGER DM 14 PE
počet:                  cena: 199,00 €

Motorový rosič VILLAGER DM 14 PE je ideálnym pomocníkom pre vysoko kvalitnú aplikáciu pesticídov v trvalých sadoch, v lesných porastoch alebo pri výsadbe ovocia a zeleniny. Taktiež je tento motorový rozprašovač efektívny a prispôsobivý prístroj pre ochranu rastlín a väčšinou sa používa na prevenciu a liečenie chorôb a škodcov rastlín, ako napríklad bavlna, ryža, pšenica, ovocie, čajovníky, banánovníky a podobne. Ďalej svoje využitie nájde na chemické ničenie buriny, na prevenciu epidémie, ochranu odpadových vôd v mestách, na ochranu zeleniny a iné.

Motorový postrekovač je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a je vybavený silným, 2 – taktným, vzduchom chladeným motorom s výkonom 1,47 kW. Stroj sa vyznačuje vysokým výkonom nízkou hmotnosťou, robustnou konštrukciou a jednoduchou manipuláciou. Je vysoko flexibilný, prenosný a ľahko sa skladuje vo úložnom priestore (dielňa, garáž, pivnica,...).

  • Až 3 – ročná záruka
  • Spoľahlivosť
  • Vysoký výkon
  • Nízka hmotnosť
  • 2 v 1 – motorový rosič a fukár lístia

Pre úplný komfort je chrbtový postrekovač vybavený pohodlnými popruhmi. Tento obľúbený chrbtový postrekovač má jednoduché štartovanie – poťahovaním šnúry. Pre zníženie prašnosti je možne pridať malé množstvo vody. Nádrž vám poskytne objem až 14 litrov. Rosiť je môžné vertikálne aj horizontálne od 6 až do 9 metrov.

Rosič s vysokotlakovým čerpadlom je navrhnutý ergonomicky a tak, aby sa prispôsobil každému človeku pre bežné použitie. Po odstránení mriežky z koncovej trysky je možné rosič používať aj ako fukár. Netreba teda kupovať žiadne príslušenstvo a rosič plnohodnotne nahradí chrbtový fukár, ktorý je skvelým pomocníkom pre odstránenie lístia z plôch či pokosenej trávy a iné.

Motor: 2 – taktný, vzduchom chladený EURO ll
Objem motora: 51,7 cm3
Výkon: 1.47 kW (2.01 HP)
Objem nádrže: 14 l
Rozsah rosenia (vertikálny/horizontálny): 6 – 9 metrov
Objem palivovej nádrže: 1,5 l
Palivo: zmes 2 – taktného oleja a bezolovnatého benzínu
Rozmery: 455 x 310 x 660 mm
Rýchlosť ventilátora: 6500 ot./min.
Štartovanie: Poťahovaním šnúry
Vysokotlakové čerpadlo
Hmotnosť: 11 kg

© 2006 - 2019 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.