IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je streda,  20. jún 2018,  meniny má Valéria,  spln: 28. jún 2018,  dnes východ slnka: 03:49,  dnes západ slnka: 19:46
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

MAD SR, s.r.o. - profil firmy, eshopu

video:
adresa:
Školská 36, 979 01 Rimavská Sobota
kontakt:
tel.: 0904 885 173
e-mail: mad6@madsr.sk
web: www.autopotahy.sk
popis:
Spoločnosť MAD SR, s.r.o. Vám už 26 rokov prináša kvalitné autopoťahy šité na mieru. V ponuke nájdete textilné, polokožené, kožené a Alcantara® autopoťahy.
Náš výrobný závod s rozlohou 2500 m2 je vybavený najmodernejšou digitalizačnou, rezacou a šicou technológiou určenou na prvovýrobu autosedadiel. 26-ročné skúsenosti z výroby autosedadiel sa podpísali pod design a kvalitu našich autopoťahov šitých na mieru. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály určené výlučne pre prvovýrobu autosedadiel. Perfekcionalizmus vo všetkých detailoch.

MAD SR, s.r.o., vývojový partner výrobcov automobilov zameraný na výrobu autopoťahov šitých na mieru, ako jediný vykonal skúšky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov v spolupráci s výrobcami automobilov. MAD SR, s.r.o. je jediný homologizovaný výrobca autopoťahov pre sedadlá s bočným airbagom. Skúšky výstrelu bočných airbagov (SAB skúšky) boli realizované v nezávislých skúšobniach TÜV podľa najprísnejších noriem výrobcov automobilov.
galéria:
MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.
ponuka:
servis a opravy terénnych áut - služby a remeslá
autočalunenie, flockovanie, poťahy - služby a remeslá
terénne autá 4x4 - ostatné
iné - ostatné
mapa:
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.