IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je piatok,  21. september 2018,  meniny má Matúš,  spln: 25. september 2018,  dnes východ slnka: 06:35,  dnes západ slnka: 18:43
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

BARRACUDA SLOVAKIA s.r.o. - profil firmy, eshopu

adresa:
Hlohová 27, Hlohovec 920 01
kontakt:
tel.: +421 905 967 402
e-mail: info@barracudaslovakia.sk
web: www.barracudaslovakia.sk
popis:
Sme spoločnosť, ktorá sa profesionálne venuje priamemu obchodnému a servisnému zastupovaniu na slovenskom trhu pre viacerých popredných svetových lídrov vo výrobe prístrojov nočného videnia a prístrojov termovízneho pozorovania, poradenstvu pri predaji týchto výrobkov, servisu, opravám a nastavovaniu najrôznejších optických parametrov systémov nočného videnia a termovíznych systémov pre poľovné účely ale taktiež aj pre štátne bezpečnostné a armádne zložky.
Tieto prístroje naši zákazníci využívajú najmä na pozorovanie prírody napr. poľovníctvo, bezpečnostné zložky pre ochranu strážených objektov, na ochranu súkromného majetku, outdoor-ové využitie a taktiež aj pre ostatné všetky možné využitia tejto modernej pozorovacej techniky pri znížených pozorovacích podmienkach, alebo pri nízkej úrovni zostatkového svetla.
Našim cieľom je poradiť Vám a ponúknuť prístroje presne podľa Vašich vyšpecifikovaných požiadaviek, ktoré viete úplne a účinne využiť pri Vašej činnosti a my vieme pre nich zaručiť a poskytnúť aj bezproblémový záručný a pozáručný servis s prístupom dostatočnému sortimentu náhradných dielov.
V prípade akýchkoľvek Vašich nejasností alebo otázok nás neváhajte okamžite kontaktovať !!!
Radi Vám na Vaše zvedavé otázky odpovieme a poradíme pri výbere pre Vás toho správneho prístroja.
Tel: +421 905 967 402
Team BARRACUDA Slovakia spol. s r.o.
ponuka:
nočné videnie - optika
termovízia - optika
mapa:
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.