Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

brokovnica na lov a sport - diskusia

autor: off colomboat
pridané: 8.2.2009 10:55
vie mi niekto poradit aku brokovnicu na polovne strelecke preteky,ale aj lov?na co su choke?ake velkosti a na co sa pouzivaju?aka je idealna dlzka hlavni?prosim nie znacku zbrane ale technicke parametre,znacku si vyberiem sam.
počet zobrazení: 10 393
počet hlasov: 1
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off dobaj, 20.11.2019 o 12:14

Zdravím Vás. Kupil som si W&S 951 a nikomu by som ju neodporučil. Najprv sa mi v chladnom počasí zasekavala poistka nešlo odistit a nakoniec po jednej rane brenekom už vobec nejde natiahnuť.A to ju mam 1 mesiac.... Som zvedavý čo mi povedia po reklamacii... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepko28, 12.12.2018 o 12:27

Zdravim vlastni tu niekto brokovu kozlicu znacky Fair italy slx 600?ake mate skusenosti s touto znackou?dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 13.10.2018 o 18:08

W&S 951 - kedze sa mi flinticka pacila, tak som si ju pozical na strelby. Sklamanie na seba nedalo dlho cakat. Prestala odpalovat druha hlaven bez ohladu na to, ktora hlaven bola zvolena ako prva. Bolo cosi vyskocene na poistke. Po case som sa stretol s majitelom a povedal, ze zbran zacala odpalovat obe hlavne naraz a nakoniec sa uplne rosypala poistka a zbran bola nepouzitelna. Skoda, lebo mi do pleca sadla uplne perfektne a aj holubkovia padali jedna radost. Po tychto skusenostiach som kupil radsej Bajkalku, zatial sice nesedi tak dobre ako W&S, ale uprava pazby je riesitelna zalezitost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pepes33, 11.10.2018 o 1:25

Zdravím vás, tá brokovnica webley scott 951 má oceľovú baskulu či zliatinovú? Poškuľujem aj ja po nej? Má niekto s ňou už praktické skúsenosti? ◄ reagovať