Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Matný vývrt hlavní - diskusia

autor: off polovnikrv
pridané: 8.3.2020 18:46
Ahojte, rnrnzaobstaral som si obojetnicu 8x57r 360/.20 vycistil som vyvrty roblou solo mil, co pomohlo striela jednou ranou, ale hlavne su stále matné. rnrnChcel by som sa Vás opýtať či neviete spôsob ako znova vývrt vyleštiť minimálne čo sa týka brokovej hlavne. rnrnGulovej hlavni by nepomohlo lapovanie?rnrnZa pochopenie ďakujem, rnrns pozdravom rnCsaba
počet zobrazení: 1 284
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off polovnikrv, 10.3.2020 o 7:35

Reakcia na príspevok od melechov, 9.3.2020 o 19:32 :
Ahoj to jsem nevedel, mam starsi knihu o trojacich a tam to prave pisu ze sa to ma pouzit..ze je to na to ideal. Mate pravdu, pravdepodobne si dam k nej pridelat novej svazek hlavni.... jinak za me je lestena baskule nejvetsi hnus co jsem kdy videl proto se nebojte kazdopadne na smysluplnou renovaci a vycisteni mechaniky ji chci dat :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melechov, 9.3.2020 o 19:32

Pane kolego, Robla do těchto starých vývrtů nepatří, nebo to vyčistí k nepotřebě. Sto let petrifikovaný vývrt tombakem a mědí zporézní a vypadá. Smiřte se s tím, že tahle stará dáma vypadá jak vypadá a užívejte si ji pro občasnou střelbu pro chuť. Tohle je flinta pro fajnšmekry, ne pro rutinní myslivost. Závidím Vám ji. A proboha jen ji nerenovujte baskuli tak že ji vyblejskáte jak psí kulky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM