Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Výcvik psa v poľovnom revíri bez povolenia - diskusia

autor: off sipoo
pridané: 3.3.2018 14:23

Dobrý deň chcem sa informovať ohľadom výcviku. Môžem cvičiť poľovného psa v poľovnom revíri bez povolenia? (žiaľ inú možnosť nemám) jedná sa o stavača.

počet zobrazení: 2 081
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off goret, 5.3.2018 o 5:54

sipoo, všade sú blbci preto, že zároveň sú tam aj majstri sveta. Skús nepatriť ani do jednej z týchto 2 skupín. Na tvoju prvotnú otázku je jednoznačná odpoveď: nemôžeš cvičiť poľovného psa (stavača), kde sa to tebe páči, ale môžeš tam, kde sa to páči nájomcom revíru. Ako protislužbu im môžeš ponúknuť pomoc pri záchrane srnčiat pred kosačkami. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Ondrik, 4.3.2018 o 19:13

Diskusiou tu na LZ nič nevyriešis. Ak sú tam ozaj iba nejaký kkti, máš smolu. Všetko je vždy iba o ľuďoch o ničom inom to nie je! Nejde o trápne stanovy, hlasovania výboru... Ide o ľudí! Sak keby boli normálni, tak na schôdzi sa povie... No chlapi do boha mame tu mladého zapáleného kynologa, chce cvičiť... Nech cvičí! Samozrejme bude o svojich krokoch v revíry informovať... Jaký problém???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off stefa, 4.3.2018 o 18:11

sipoo _ ako som pochopil z Tvojho komentára, tak Ty si pri postupe urobil jednu zásadnú procedurálnu chybu. Najprv si podal žiadosť a ak jej nebude vyhovené pôjdeš za predsedom. To ako by si staval dom od strechy. Najprv si mal vec osobne prejednať s predsedom alebo kynológom PZ (PS), na základe dohodnutých podmienok si mal podať žiadosť. Teraz sa mi to vidí, ako vravia Česi "pozdě bycha honit!" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 4.3.2018 o 15:11

vedel by som ti občas pomôcť v našom revíri s výcvikom len neviem či by ti to nebolo na ďaleko s dochádzaním... máme dobré podmienky na pole aj vodu napíš SZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sipoo, 4.3.2018 o 13:43

Goret neni ku komu a presne ako píše Ondrík všade sú blbci.Ale ak bude poľovné upotrebitelny potom by mali záujem o výpomoc pri poľovačke to je jasné.No a potom sa aj ja tak k tomu postavím ako oni teraz.Ako som počul je tu dosť veľký záujem o výpomoc stavov na spol.polovackach ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 3.3.2018 o 21:55

Sippo, pridaj sa k nejakému stavačiarovi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Ondrik, 3.3.2018 o 21:27

Tak ako v každom,, odvetví,, tak aj v poľovníctve je kopa blbcov, čo sú schopní všeličoho. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sipoo, 3.3.2018 o 19:47

Lanus to je samozrejmosť už tam žiadosť bola podaná no vyzerá to tak že to nebolo prednesené na členskej schôdzi vidíme ešte tento týždeň a potom vybehnem za predsedom,ale nedávam tomu nejakú veľkú nadej.Iba som chcel vedieť či by boli poľovníci niečoho schopného.Nebudem menovať čoho stačí si domyslieť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 3.3.2018 o 18:16

sipoo - I keď teoreticky by sa psíkovi keďže sa jedná o poľovné plemeno a mal by aj reflexný obojok nemalo nič zlé stať ?! ," slušnosť a zdravý rozum " káže spraviť najlepšie písomnú zmluvu s užívateľom revíru !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM