Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Abnormalne Vs Raritne jelene - diskusia

autor: off klvlado
pridané: 5.9.2017 14:57
Dobry den Chcem sa spytat ako je to s odstrelom jelenov s abnormalnym alebo raritnym parozim. V takomto pripade sa da urcit vekova trieda? alebo su taketo jedince lovene bezohladu na Vt? Dakujem za rady
počet zobrazení: 1 533
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off dede, 7.9.2017 o 20:39

kovlado - nespravne informacie uvedene v Tvojom profile boli pričinou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klvlado, 7.9.2017 o 17:33

dakujem za info,@ profil upraveny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off shoogo, 7.9.2017 o 15:23

klvlado - ak nie si polovnik potom by mozno bolo dobre mat v profile polovnik - nie, inak to troska matie. vzdy je potrebne dodrziat vekovu triedu na aku ma polovnik povolenku, bez ohladu na to ci je to abnormalita alebo nie. teda ak mam povolenku len na jelena 1VT nemozem strelit abnormalitu v 4VT ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off klvlado, 7.9.2017 o 14:38

dede, mozno ta sklamem, ale ja osobne niesom polovnik, moj zdravotny stav mi nedovoluje aktivne vykonavat pravo polovnictva. Som iba laik, ktory mam rad prirodu a jedine co robim je fotenie zveri. Zaujima ma co je v ociach polovnikov vhodne na odstrel a co zasa nie. Ale kazdy ma pravo na svoj nazor... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 6.9.2017 o 22:05

kivlado - ako pozerám Tvoje otázky ktoré tu zadávaš , tak ma napadá myšlienka, že poľovný lístok si získal v dedičskom konaní ..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off zalesak888, 5.9.2017 o 21:59

V prípade trvalej deformácie (poškodenie pučnice) sú jelene výradové. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov