Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vanguard endeavor ed ll 10×42 - diskusia

autor: off pigy
pridané: 27.2.2017 15:37
Priatelia nemá niekto skúsenosť s týmto triedrom?poškulujem po ňom vraj sa kvalitou obrazu vyrovnajú ďalekohladom ktoré stoja 600€ ...dik
počet zobrazení: 2 071
počet hlasov: 0
okruh tém: ďalekohľady
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off vladimir82, 30.10.2018 o 8:18

V lete tohto roku som si kúpil Vanguard endeavor ED 10x42. Po optickej stránke super, jasný, plochý a ostrý obraz na celej ploche zorného poľa, od okraja po okraj. Ale, zaostrovanie bolo veľmi veľmi jemné a pri zaostrovaní do diaľky koliesko narazilo na doraz. Maximálna ostriaca vzdialenosť bola na doraze ostrenia. Reklamáciu mi uznali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off citulik, 26.10.2018 o 17:44

Mal som puškohĺad od toho výrobcu, nestál za nič,veĺmi rýchlo som ho vrátil.Došpor a kúp si niečo kvalitné čo použiješ aj pri splne, napr. Steiner 8x56. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off george, 22.3.2017 o 17:24

Aj tento bol v mojom zozname ale nakoniec som sa rozhodol pre Bresser Everest. Pre moje potreby 8x42. Ale o tomto Vanguarde som čítal slušné recenzie, tak by asi stál za to. Pozor, našiel som ho v rôznych obchodoch za naozaj rôzne ceny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov