Heming hunting
dnes je utorok,  19. marec 2024,  meniny má Jozef,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:52,  dnes západ slnka: 17:55
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poplatkova polovacka - diskusia

autor: off ANDELIK
pridané: 17.12.2016 21:55
dobry den kto bol 17.12.2016 v ratnovciach povazky inovec na poplatkovu polovacku
počet zobrazení: 5 868
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off miso111, 21.12.2016 o 20:05

Ja len sprostredkovane. Pár kamarátov tam bolo tuším vlani a majú skutočne nezabudnuteľné zážitky. Keď mi to líčili smial som sa až ma brucho bolelo. Asi preto, že som to fiasko našťastie nemusel zažiť. Po diviakoch ani stopa, no zlatý klinec progrmu bolo super pohostenie na "horskej chate" (unimobunke). Guláš skysol, tak domáci jágri objednali pizzu :))))) Aj toho roku keď sme sa stretli, tak smena tú historickú poľovačku popspomínali. Ratnovce ostali zapísané zlatým písmom hlboko v mysliach mojich kámošov :)))))

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

komentáre

zoradiť
off matulkoh1, 11.1.2017 o 11:42

Ja som sa polovacky zucastnil po X rokoch. organizacia sa zlepsila, po prvom pohone obcerstvenie, po druhom posledna lec v kulturnom dome a gulas bol dobry. Pokyny na uvod boli jasne,co sa tyka honcov, boli strelci upozorneny zvlast na strelbu pri psoch a postupnost pri usmrteni psa. Diviaky sa strelili 3 a na predoslej 4. diviaky nejake usli. Polovacke nemozno nic vytykat. aspon tej ktorej som sa zucastnil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik88, 9.1.2017 o 8:34

Nedá mi reagovať na tuto diskusiu. Ja som túto poľovačku s mojim bratom a otcom absolvoval pred tromi rokmi. A môžem konštatovať,že nikdy viac.Aj keď nám pri zavádzaní na štandy sľubovali mračná diviakov, jediné mračna ktoré sme počas obidvoch pohonov videli boli tie na oblohe, z ktorých neustále pršalo. Po zveri ani chýru ani slychu. Celá poľovačka bola aspoň pre nás nepodarená komédia, ktorá nás každého stála 110€. Týmto nechcem nikoho uraziť, len vyjadriť svoj názor a súhlasiť s ostatnými, ktorý sem pridali svoje príspevky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 2.1.2017 o 19:38

mali si dotyčný pýtať bloček z registračnej pokladnice:):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 31.12.2016 o 9:42

CZ poľovačka Sika. Diviaky. 2 dní cena 550€ s ubytovaním a stravou. Garant.vyrad minimálne 30 ks/ deň. Prvý deň 39 ks 26 Sika 13 div. Druhý deň 38 ks 30 Sika a 8 div. 32 zúčastnených. Organizacia perfektná.par rokov dozadu som zažil velmi dobru poplatokovu polovacku v Luboreči. Ale to bola moja posledná na SK.. Zdravim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off JJhunt, 30.12.2016 o 17:46

Baikal ponuka je no keď každý pozerá po cene tak sa nečudujme...Radšej 200eur štand v cz a máš zážitok a nie takéto klepkačky..Aspoň im ráno zatrúb a popraj Lovu Zdar !! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Baikal, 30.12.2016 o 16:23

vzdy ked idem v sobotu rano okolo a vidim ako sa tam nadejni lovci schadzaju, je mi ich vopred luto co si v ten den musia vytrpet :-) ono problem je v tom, ze je vacsi dopyt po love nez ponuka a preto sa im vzdy podari nejakych platiacich klientov nazbierat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zubzero, 30.12.2016 o 14:40

za tie peniaze sa uz asi fakt oplati ist do VLM Malacky a za 160e mozes lovit prasa lanstiak, a sluzby budu niekde uplne inde.. Ono stale clovek zasne nad tym ako sa im dari kazdy rok najst pariu ktoru oblbnu.. ale len dovtedy sa chodi s dzbanom po vodu dokial... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off misko04, 28.12.2016 o 20:17

Kks hrozna polovacka...zavodci najskor zabludil a jeho slova po zavedeni na stand: "tadialto isto pojdu, nie, ze to poseries" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ANDELIK, 24.12.2016 o 8:57

a hlavny organyzator Pan Doczi sa moze hanbit ze tsk ludi klamu a obohacuju sa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off ANDELIK, 22.12.2016 o 15:59

horvathm a kde sa otom pisalo ze to tam tak funguje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lacomaco, 22.12.2016 o 14:53

Aj ja som tam bol pred tromi rokmi. Obdobné čosi. Dve dlhé kolá a premrznutie na štande. Už nikdy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off horvathm, 22.12.2016 o 8:37

Kolegovia keby ste lepsie čitali forum tak by ste vedeli že v Ratnovciach hentak klamú ludí už dlhé roky.A každy rok najdu varku novych polovnikov ktorych ošklbu.A takto stale dokola. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 22.12.2016 o 7:10

cena 110 ecka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 21.12.2016 o 20:46

veď všade sa žerie len ten guláš, tak si povedali, že stačilo...bude pizza :) :) :) :) a medzi kolami sa podával kebab? :):ň ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off patrikseven, 21.12.2016 o 20:12

Fuu,ta pizza fakt nema chybu.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off miso111, 21.12.2016 o 20:05

Ja len sprostredkovane. Pár kamarátov tam bolo tuším vlani a majú skutočne nezabudnuteľné zážitky. Keď mi to líčili smial som sa až ma brucho bolelo. Asi preto, že som to fiasko našťastie nemusel zažiť. Po diviakoch ani stopa, no zlatý klinec progrmu bolo super pohostenie na "horskej chate" (unimobunke). Guláš skysol, tak domáci jágri objednali pizzu :))))) Aj toho roku keď sme sa stretli, tak smena tú historickú poľovačku popspomínali. Ratnovce ostali zapísané zlatým písmom hlboko v mysliach mojich kámošov :))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

off mamilittt, 21.12.2016 o 19:55

Zaujima ma cena?a co ste za to dostali lebo sa my zda ze takych euro chtivych zdruzeni je co raz viac ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ANDELIK, 21.12.2016 o 19:47

slubovali kolko maju diviakov a hovno take velke tam maju len sa obohatili urobyli biedne posedenie a basta ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 21.12.2016 o 19:44

mamilit boli sme v ratnovciach pri piestanoch no katastofa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mamilittt, 21.12.2016 o 7:15

Chlapi trochu to rozpiste ked ste to uz dali do diskusie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jjakubisin, 20.12.2016 o 23:08

Veru bol som.a musim povedať, že táto investicia sa nevyplatila .veľa peňazí za veeeeelmi málo muziky. Najhoršia poľovačka . malo to veru k poľovačke ďaleko . nechcem tým nikomu ublížiť, ale tiež sa nepatrí ťahať ľudí za nos. Lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ANDELIK, 18.12.2016 o 12:57

nebol nikto na tej polovacke ..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama