Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

montáž na weaver lištu pre puškohľady so šínou - diskusia

autor: off balance
pridané: 29.8.2016 8:47
Priatelia, vyrába sa štandardne montáž, ktorá by umožňovala upevniť na weaver lištu na zbrani puškohľad so šínou? Som majiteľom novej zbrane, ktorá má štandardne namontovanú weaver lištu a chcel by som na zbraň osadiť starší (ale výborný) puškohľad Frankonia 3-12*56. A ten je so šínou. Alebo je nutné šínu (aspoň čiastočne) odstrániť? rnrnĎakujem za radu.
počet zobrazení: 3 319
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off erida, 28.6.2017 o 13:41

montaž era recnakel na odkaz tam to najdes ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Walter, 25.6.2017 o 22:21

Podľa fotografie puškohľadu máš klasickú šínu 14mm,...v žiadnom prípade nezasahuj do celistvosti šíny, zničíš ho!!!, ver mi!!.... skús skombinovať základne pod krúžky delenej montáže Weawer( tie vyrába viac firiem, a sú u nás na trhu ), s klasickými príchytkami na šínu 14mm , tie nájdeš v katalógu wwwEAW.de . Skús aj predajcov produkcie EAW. Ďalšia lacnejšia možnosť je tiež,že príchytky na klasickú šínu 14mm prispôsobíš z horných dielov starších klapkových montáží, ale to chce stroje a trochu strojárskeho fortieľu a znalosti z metalurgie.Ďalšia možnosť- inzeráty, kombinácie Weawer základňa + klasická príchytka na šínu 14mm, sa vyskytujú aj v zahraničných bazároch nemecky hovoriacich zemí, len to chce čas a gúgliť v nemčine. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Turbiak, 29.8.2016 o 19:31

Tak to je druhá vec , neviem či je rozumné investovať do drahej montáže na mieru na predmetnú optiku .. Ja by som do toho nešiel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off balance, 29.8.2016 o 18:33

Jedná sa o plnú šínu. montáž na weaver lištu pre puškohľady so šínou - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Turbiak, 29.8.2016 o 12:28

Bez problému , robí sa jednodielny alebo aj dvojdielny upínací systém na predmetnú kombináciu , poslal som vám správu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Kahles73, 29.8.2016 o 11:46

Něco takového? : odkaz Asi bude záležet na šířce šíny na puškohledu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov