Heming hunting
dnes je štvrtok,  18. apríl 2024,  meniny má Valér,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:52,  dnes západ slnka: 18:38
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Čelovka s červeným svetlom - diskusia

autor: off Brawo
pridané: 21.9.2015 20:29
Zdravím. Potrebujem poradiť ohľadom čelovky. Hľadám čelovku s červeným svietiacim módom, pri ktorom by sa dalo v noci pohodlne kráčať v hore. Vopred ďakujem za Vaše názory a skúsenosti.
počet zobrazení: 3 637
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off JAGER18, 16.11.2016 o 12:41

Ja používam túto /obrázok/ a zatial som max. spokojný Čelovka s červeným svetlom - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fleshled, 16.11.2016 o 8:09

Ahoj viem prerobit celkovku na modru LED, cervenu, zelenu. Ano cervena je super na neruseny prichod na posed. Viac info na poste. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 14.11.2016 o 17:31

lanus dakujem tak zoberem s teplym svetlom :) bol som pren aj prevazne rozhodnuty ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 14.11.2016 o 16:24

Vigvi - Porovnanie studeného a teplého svetla u bat. Dobermann je tu :odkaz Teplé svetlo farbu podáva "normálne" a studené ju "maskuje".Na hľadanie krvi a telesných tekutín používa polícia svietidlá z modrým filtrom, ktorý ich podáva výrazne tmavo . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 14.11.2016 o 15:27

Zdravim idem si kupovat novu silnejsiu celovku, rozmyslam nad Armytek Wizard Pro V3 len neviem ci zobrat s teplym svetlom alebo studenym. Je v tom velky rozdiel pri dohladavani ? Ako vidno farbu pri ktorej ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 22.9.2015 o 13:00

m98 áno súhlasím nové modely sú o niečo ľahšie a predpokladám, že aj komfortnejšie, čo je len dobre. Určite dobrá kúpa ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off m98, 22.9.2015 o 12:27

Poacher- úplny súhlas. Ja má ešte okrem xp aj odkaz tá sa mi zdá pohodlnejšia na nosenie. Nové odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Poacher, 22.9.2015 o 9:19

Už pár okov k úplnej spokojnosti mi slúži toto, odkaz a má aj iné farebné filtre, ktoré mám na praktickom držiaku na tej gume, ktorá obopína hlavu. Dnes už sú síce aj výkonnejšie čelovky (vyšší výkon ani nepotrebujem na čelovke), ale na bežný pohyb a činnosti po lese, je to super vec. Hlavne má nízku spotrebu a je to neskutočný "držiak", navyše vodotesná, bez zbytočných káblikov atd. Myslím, že dnes ju robia už vo vynovenom modele ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 21.9.2015 o 21:24

V Hermese maju za par eur svietidlo na silt. Pouzivam ho uz roky, svieti pomerne silno aj cervenym svetlom. Ak nemam ciapku so siltom, tak si ho pripinam na vrecko kosele. Je spratné, čelovku nepotrebuješ. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 21.9.2015 o 21:14

V Hermese maju za par eur svietidlo na silt. Pouzivam ho uz roky, svieti pomerne silno aj cervenym svetlom. Ak nemam ciapku so siltom, tak si ho pripinam na vrecko kosele. Uhol svietidla sa da nastavovat. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 21.9.2015 o 20:49

mam zn. Peltzer, je kombinovane s bielym svetlom ale niekedy rozrabam v lese aj pri tomto cervenom a da sa v pohode aj kracat...nie je tak zretelne ako biele takze trva minutku kym sa oko tomuto svetlu pri chodzi prisposobi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM