Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

gulobroky blaser BBF95,97 - diskusia

autor: off Palson
pridané: 6.1.2015 21:04
CHcem sa opýtať na skusenosti s tymito zbranamy.
počet zobrazení: 3 669
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off ovad, 30.3.2018 o 9:54

Poľujem s BBF 95 desať rokov.Mám ju v ráži 7x65R/12-76.Je to vynikajúca zbraň.Veľmi presná(líška na 200 m nie je problém),výborný sústrel hlavní(na 50 m je rozdiel cca 5cm-guľa/jednotná strela),vyladená spúšť(napináčik nie je vôbec potrebný),super montáž,ľahká zbraň-výborná na dlhé nosenie,je bezpečná - napína sa ručne pred výstrelom bez akéhokoľvek rušivého zvuku,pri prebíjaní nie sú žiadne rušivé zvuky ,výkonná zbraň,krátka aj pri dľžke hlavne 60 cm.Ďalšiu flintu vôbec nepotrebujete. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nivo, 8.1.2015 o 12:00

Mám BBF 95 a jsem spokojený . Vynikající přesnost , perfektní spoušť bez napináčku.Výborný sousřel brokové a kulové hlavně a to i přes optiku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavol68, 7.1.2015 o 14:15

Blaser BBF 95 a 97 okrem zámkového mechanizmu navlas rovnaké. Technické prednosti, volne plávajúce hlavne, napínač na chrbte pažby, patentované uchytávanie sedlovej montáže, vyladené spúšte - guľová nepotrebuje napináčik, ergonomicky urobená pažba ( lepšie ako u Merkel B3 a B4). Pozor však na to že nemá poistku, po napnutí bicieho mechanizmu pred streľbou a nevystrelením ostáva zbraň pripravená na výstrel a nezaistená. Dá sa stiahnutím napínača deaktivovať len sa nesmie na to zabudnúť. Pri 97 sa napnú obidve spúšte, preto som volil ja osobne 95. Mám ju asi 8 rokov a bez najmenšej výhrady čo sa týka spoľahlivosti a presnosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off marianmach65, 6.1.2015 o 22:48

Poľujem s BBF 97 kal.5,6x50 R Mag/12 už dlhší čas a čo sa tyka modelu nemá žiadne negativum,je to jednoduchá,ľahučká,malá pekna flintička.Kvalita zodpovedajúca cene (proste BLASER) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov