Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Medaila na trofej - diskusia

autor: off Lord7
pridané: 1.10.2014 22:53

Dobrý večer



Chcel by som sa spýtať kde by som vedel kúpiť striebornú medailu na trofej jeleňa.



Vopred Vám ďakujem



Prajem pekný zvyšok dňa


počet zobrazení: 4 509
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off michal89, 1.4.2015 o 11:45

Chlapi, podľa toho koľko peňazí vrážame do komory, by nám tie medaily mali byť udelené už na okresných chovateľských prehliadkách trofejí a bez poplatku, pretože úroveň prehliadok sa nástupom komory nezvýšila, jediné čo sa zvýšilo su poplatky do komory. A skúste mi niekto oponovať že to tak nieje ... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off dekurio, 1.4.2015 o 8:47

tak poraďte kde by sa dali objednať z Kremnice tie medaile. Nejaké foto aký majú dizajn?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BettinsoliCombo308win, 31.3.2015 o 8:47

pamätam si, ze niekde som videl dizajny tych medailí, ale neviem si spomenúť kde, nikde na internete to nie je..na stránke mincovne sú iné.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 30.3.2015 o 22:23

medaila za 8 eur a oni za to dajú cca 2,5-3 eurá. Mohol by som ich okašlať s celou ich medailou. Keby som ju ažý tak potreboval ku šťastiu, tak si ju objednám sám. P.S.: neviem, či som to s tou nákupnou cenou neprehnal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off wincester, 30.3.2015 o 20:21

Medajle na trofej ktora bola na okresnej chovatelskej prehliadke obodovana ako medailova sa da nasledne na prislusnej opk objednat a da sa objednat dodatocne i minulej prehliadky tj.rok i dva dozadu a stoji to 8.eur. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 30.3.2015 o 18:59

podľa toho čo mi bolo povedané, medaile k trofejám sa udelujú raz za 5 rokov (ak som to nepomýlil), keď je celoštátna výstava trofejí, kde sa prezentujú len medailové kusy. Medailu si môže majiteľ po prehodnotení komisiou a potvrdení bodovej hodnoty zakúpiť priamo od SPK...už sa to nerobí na úrovni OPK a chovateľských výstav ako tomu bolo donedávna. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marin, 30.3.2015 o 18:13

Vyskúšajte stránku mincovne v Kremnici.Urobia krásne medaily s možnosťou doplnenia textu podľa objednávky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BettinsoliCombo308win, 30.3.2015 o 13:49

viete niekto, kde by som našiel ako tie medaily vyzerajú? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lord7, 3.10.2014 o 19:38

trpazlik - ďakujem pekne za link a vašu pomoc ... Elo ďakujem vám za radu a vysvetlenie obodovaný má 193 CIC, 7,5kg, ľavý kmeň má 111cm, pravý má 112cm ... kaso79 - Mám rodinu hospodára u nás v PZ ... Ďakujem vám za rady ... sprito 270 - fotku nemám lebo to nie je môj nález. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spito270, 3.10.2014 o 14:57

noze sa nam pochval fotografiou toho jelena, ked je taky medailovy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 3.10.2014 o 11:00

problém vidím v tom, že Lord nie je poľovník takže predložiť na chovateľskú to nemôže. Ak by to predkladal, musí to ohlásiť hospodárovi PZ, kde úhyn našiel. A keďže to má predpokladám nábeh na medailu, tak by sa mu to už nemuselo vrátiť. A nie každý hospodár rád eviduje úhyn, nakoľko mu to uberá potom z plánu lovu...hold aj takí sú :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Elo, 3.10.2014 o 10:23

Lord, to že sa jedná o úhyn, na veci nič nemení. Medailu si môžeš objednať a zakúpiť napr. na OPK v Leviciach, cena medaily s diplomom je asi 10 € - všetky druhy, t. j. zlato, striebro, bronz. Podľa správneho postupu by si mal trofej predložiť na najbližšej chovateľskej prehliadke, kde ho hodnotiteľská komisia oboduje a budeš vedieť oficiálnu bodovú hodnotu trofeje. Samozrejme, trofej si môžeš obodovať aj sám, prípadne požiadať niektorého poľovníckeho hospodára. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off trpazlik, 3.10.2014 o 8:19

skús tento link tam sú medaile. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Lord7, 2.10.2014 o 23:01

Elo - je to úhyn ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Elo, 2.10.2014 o 8:39

Na príslušnej OPK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov