Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Obuv Demar Hunter pro - diskusia

autor: off hunterr9
pridané: 6.9.2014 20:34

Nemáte niekto skúsenosť s týmimto poľovnickímy čižmami?Tie staré hunterky nestáli zanič, tak neviem či tieto nové budú lepšie.. odkaz />

počet zobrazení: 6 830
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off parola, 10.9.2014 o 13:38

Mal som staré hunterky asi 6 rokov a vláčil som ich všade,kúpil som si do nich náhradné vložky a bol som s nimi celkom spokojný,na vianoce mi ježiško doniesol nove hunterky,tie sú však odložené v skrini,lebo zima bola vlani slabá,tak ich zatiaľ nemôžem porovnať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 8.9.2014 o 6:36

V hunter pro som prežil minulú mokrú zimu: oráčina, blato, čvachtanica, potom potok na odblatenie seba i psa. Myslím si, že mi ešte aspoň jednu zimu vydržia. Pri ich cene mi stačí, ak vydržia 2 sezóny. Na viacdňové akcie si chcem zohnať náhradné vložky, a ak by sa nedali zohnať len vložky, kľudne si kúpim ešte jedny hunterky. Najväčšou slabinou poľských výrobkov zvykli byť nite, tak uvidím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off orol, 7.9.2014 o 23:10

Inac taketo odkaz len bez toho bieleho okraja-lemu som mal vyse dvadsat rokov a len prednedavnom som ich z pivnice vyhodil. Nie z dovodov opotrebovanosti, ci nefunkcnosti, ale z dovodov, ze v pivnici je vela prachu a vnutro uz bolo zazrate prachom, spinou a mne sa to nechcelo prat, rajbat. Boli to jedny z najlepsich bot a v zime som ich velmi casto pouzival najmä pri postriezkach na lisky ci v suchom, alebo mokrom snehu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 7.9.2014 o 10:19

Neviem koľko sú v predaji tie nové hunterky ale dlho ešte nie tak počuť od niekoho že sú v pohode je teké onaké... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunterr9, 7.9.2014 o 10:15

orol- nad tými Meindlami som rozmýšlal.Potrebujem take boty ked je morký sneh... Staré hunterky som zničil za 1 zimu.Celé sa rozpadli, a počul som od známeho že tie nové su v pohode, tak neviem.Ale asi zainvestujem do tých Meindloch ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 7.9.2014 o 9:50

Nezaoberaj sa polskym brakom a kok..i...i a kup si najmenej taketo boty odkaz resp. sorel caribou wool odkaz (farby su rozne). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado100, 7.9.2014 o 7:12

Ja mám práve opačnú skúsenosť. Tie staré čo ešte vyrábal Habo či ako sa presne volal v Zuberci boli v pohode. Mali podlepené švy, netieklo do nich a vydržali mi sedem rokov. Keďže som bol s nimi spokojný kúpil som ich zas. No boli to práve už tieto nové čo vyrába Demar. Už v prvý deň som bol nemilo prekvapený keď som prešiel po kašovitom snehu , vodu som mohol z čižiem vylievať. Teraz ich používam iba na suchú zimu. Doderiem, zahodím a už nikdy viac. Píšem o Hunter special, ale myslím si že Hunter pro nebudú o nič lepšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spito270, 6.9.2014 o 22:57

preco tie stare nestali za nic?? Co konkretne ti na nich vadilo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM