Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Publikácia " Naša zverina" - diskusia

autor: off tiergarten
pridané: 22.8.2014 9:45

Som vlastníkom publikácie " NAŠA ZVERINA" , autori : Čech, Záborský, rok 1933



Budem vďačný ak mi niekto , kto ju tiež vlastní , pošle scan , prípadne fotokópie úvodných strán po stranu č.5.



Vopred vďaka



adresa : pošta LZ




počet zobrazení: 5 050
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off suigan, 14.2.2017 o 18:42

Dobrý deň, podarilo sa mi kúpiť knihu Naša zverina - Čech, Vodička, Záborský, žiaľ chýba mi jedna strana: 185-186. Ak by mi niekto vedel naskenovať, prípadne odfotiť tieto strany bol by som mu veľmi povďačný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUNTER75, 27.8.2014 o 12:00

Uvedenú publikáciu "Naša zverina " mám na chalupe. Bol už veľký záujem o jej získanie, ale je to dedičstvo a nerád by som ju stratil. Teraz idem na dovolenku, keď sa vrátim, tak sa ozvem. Je to naozaj hodnotná kniha, obsahuje na tú dobu dobré poznatky zo zoológie zveri, spôsoby lovu, strelectvo, legislatívu. Mám aj knihu od prof. Komárka a tá je tiež vynikajúca. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matisoPNV, 27.8.2014 o 10:47

2000 vytlackov je dost na taku knihu a na tu dobu...tipoval som 500-1000. Zazrak je ze vysla v slovencine. Komarkove clanky tam maju peknu navaznost k "Lovom v Karpatoch" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on elciervo, 26.8.2014 o 13:41

Ded spomínali že ich bolo cca 2000ks...neskutočná múdrosť v nej!Aj som rozmýšľal ju celú nascanovať ale bojím sa že ju potrhám. Motto: Na krivánskej prti,kozička sa vrtí...:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matisoPNV, 26.8.2014 o 12:50

V uvode našej zveriny tu publikaciu predstavuje František Vodička ako „Naše poľovnictvo“, pride mi to tak ze to bola dotlač v tom istom roku 1935? (v zverine rok vydania chýba...)Pokusal som sa o tej knihe vypatrat viac, napr. kolko mala výtlačkov, ale nedari sa. Nevie niekto? Inač je to krásna kniha...klobuk dole ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on elciervo, 26.8.2014 o 7:44

Zdravím!Nie je mi len celkom jasné prečo vami spomenutá publikácia (odkaz) má inú titulnú stranu a názov ako tá moja "Naše Poľovníctvo" (1935)pričom obsahovo sú také isté...samozrejme aj autori sú tí istí :) Publikácia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matisoPNV, 25.8.2014 o 13:20

ak to este nemate mozem Vam mailom poslat naskenovane strany. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov