Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

externý mikrofón na zrkadlovku pre natáčanie v prírode - diskusia

autor: off sarky
pridané: 28.7.2014 19:20

..áno alebo nie? .. prípadne aký typ a aké parametre odporúčate? .. ďakujem


počet zobrazení: 2 785
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Edu, 2.8.2014 o 19:07

hyperon ano ešte pre nedávnom to tak bolo . Dnes už dokážu fotoaparáty plnohodnotne zastúpiť kameru v HD kvalite . Technická kvalita závisí hlavne od kvality použitého objektívu . canon 70 D má video na excelentnej urovni . odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sarky, 2.8.2014 o 18:49

hyperon.. ja som prave takym zastancom.. zrkadlovku som si kupil kvoli fotkam ale postupom casu prechadzam prave na tocenie videi.. kto neskusil.. nevie o com hovorim .. edu: prave ten vietor mi tam vadi no .. :/ preto sa po nejakom mikraku obzeram.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hyperon, 2.8.2014 o 18:08

nevravel som o ziadnych nevyhodach, len o tom ze nie som zastancom natacania videa fotakom. fotoaparat je podla mna na fotenie, kamera na kamerovanie. cisto moj subjektivny nazor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.8.2014 o 17:08

Nemyslím si že by bol potrebný externý mikrofon . Ak tak za poriadneho vetra . hyperon v čom spočíva nevýhoda natačania videa napríklad canonom 70D s lkovým profi objektívom napríklad 600mm o clone 4 ? Ja som videl iba pozitíva . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 1.8.2014 o 11:17

ja osobne nie som zastancom natacania videa fotoaparatmi, ale ono je to v podstate jedno, ci potrebujeme mikrofon na fotak alebo kameru. odporucal by som kontaktovat nejakeho zvukara, ktory by isto vedel presnejsie pomoct a vysvetlit rozne uskalia a mozne situacie ktore mozu nastat pri pouzivani. produktov je vela, zavisi uz len od toho na aku vzdialenost chces odposluch mat, kolko € si ochotny zainvestovat. v tvojom pripade potrebujes smerovy mikrofon, nieco ako odkaz odkaz popripade nieco ozajstnejsie odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov