Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zeiss Victory HT 10x42 alebo Zeiss Victory 10x56 ? - diskusia

autor: off Mysanecko
pridané: 27.2.2014 6:45

Poraďte prosím ktorý binokulár považujete za lepšiu voľbu. Ďakujem


počet zobrazení: 2 849
počet hlasov: 0
okruh tém: ďalekohľady
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off cagi, 16.3.2014 o 12:27

Som velmi zvedavy na cenu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 16.3.2014 o 11:33

Ďakujem za rady. Od apríla ide von HT 10x54, tak uvidíme :). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 9.3.2014 o 9:04

Kestrel 1 - Výroba bude v Maďarsku ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kestrel1, 9.3.2014 o 8:16

Neviem ci ste si vsimli ale Zeiss v blízkej dobe dá na trh nové x56 Conquest HD a x54 Victory HT /myslím že tým trafili správnu strunu/, odkaz Váhou sú prijatelnejšie, ak by som uvažoval nad takou investíciou asi by som počkal na tieto nové modely, pravdou je ze cena HT bude 2k+, a HD 1,5K+. "Staršie" FL s cenou ale budú pravdepodobne uvedením týchto modelov padať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cagi, 9.3.2014 o 4:31

Ahoj, vidim ze nikto sa Ti tu nehlasi tak par slov napisem. Velmi zalezi od toho ako ho budes najviac vyuzivat. Ci si napr. z horskeho reviru kde bez problemov lovis zver este ked je slnko vysoko alebo si "spodkar" ako ja a cakas co Ti na hranici povoleneho casu vylezie z lesa von...Ja mam 56tku, ma naozaj vynikajucu svetelnost, ale na druhej strane obraz z neho nieje az taky ostry ako z HT ci ineho renomovaneho dalekohladu ktory ma asfericke sosovky. Samozrejme 56tka je aj kus materialu a ak rad pirsujes, tak mas co nosit na krku, viac sa hodi na posed. Ked som ho kupoval ja HT este nebolo.Aj ked som HT v terene neskusal, asi by som sa dnes napriek tomu co som uviedol vyssie rozhodol pre neho. Darmo, je to nova generacia a verim ze spickova. A. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM