Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia

autor: off siro121
pridané: 7.10.2013 21:24

Zdravím,aké ruksaky použiváte keď idete do prírody?..Aké značky a pod...Hodte sem nejaké linky atď..

počet zobrazení: 25 012
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off alan, 21.1.2017 o 20:04

Zdravim ,ma niekto tento ruksak? Ste s nim spokojný? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lajka94, 3.11.2016 o 18:58

Zdravim, rad by som sa spytal ohladom tohto batohu, ci s nim ma niekto skusenosti dakujem pekne. Popripade tento odkaz jeden z nich, ktory sa Vam zda lepsia volba poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Stopinko, 2.11.2016 o 14:19

Jager18 mal som ruksak so stoličkou, neustále mi puška klepkala o konštrukciu sedacky. U mňa negatívna skúsenosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JAGER18, 2.11.2016 o 12:27

Má niekto osobnú skúsenosť ? Ktorému by ste dali prednosť odkaz alebo odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off MikiBB, 10.10.2016 o 13:07

Ja som spokojný s týmto  ešte k tomu je aj vyrábany na Slovensku :) poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.10.2016 o 18:22

osobne som radšej za batoh, ktorý je "tichý", dobre sadne na chrbát, pohodne sa nosí, pod ktorým sa človek nepotí ako somár v kufri a stolička - trojnožka, ak pre ňu nie je miesto vo vnútri, dá sa pripnúť zvonku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Mysanecko, 5.10.2016 o 12:37

Čo tak niečo takéto hunting-packs/Stordalsbu-Chair-Pack-Silent-35L poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JAGER18, 5.10.2016 o 12:33

Polovnicky batoh stoličkou - Chcem vás poprosiť o radu pri výbere poľovníckeho batoha so stoličkou, aký druh a typ používate a vyhovuje vám najviac .... Za odpovede vopred ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Adam16, 24.8.2016 o 3:07

Caute, keby niekto mal zaujem foter mi robi ruksaky pre polovnikov, treba napisat mail alebo zavolat. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off yaskynar, 1.3.2016 o 9:37

Jednoznacnou spickou su u mna nemecke ruksaky Deuter. Vlastnim tri rozne velkosti (30, 40 a 70 litrov) a som maximalne spokojny. Hlavne tu 30 vyuzivam prakticky neustale, ci uz do lesa alebo aj na dovolenku. Mam ho uz 7 rokov a zazil so mnou uz vselico, ale zatial ani raz nesklamal. Ani jeden pokazeny zips (a to ho mam casto nabaleny na prasknutie), ziadna diera, nic sa nepara. Perfektna ergonomia na chrbte s kovovou vystuzou a sietou zabezpeci to, ze ani po 23 hodinach pochodu a 100 naslapanych km ma nikdy nebolel chrbat a perfektne odvetral pot. V ponuke je vela modelov, musis si vyskusat, co sa ti hodi. Ak chces dobre odvetravanie na chrbte, tak chod do modelu Futura. Futura Pro ma este vyraznejsie vykrojeny chrbat ale uz za cenu, ze vnutorny priestor je viac obmedzeny kovovou vystuzou a veci budes musiet skladat skor na vysku ako do sirky. Tieto modely maju aj kryt proti dazdu, ktory je zvycajne v nejakej sialenej farbe typu neonova modra alebo svietiaca zlta. Na druhu stranu, v horach som to vyuzil asi len 3x, myslim, ze sa nemusis bat, ze odplasis zver. Chod do nejakej predajne kde ich maju, potrebujes si to hodit na chrbat. Nepochybujem ze si urcite nieco vyberies, objednat sa da aj cez internet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 26.2.2016 o 19:45

výborný , pevný , a hlavne sa dá krásne umyť ak sa zašpiní , ja v ňom nosím aj mäso z hory ak sa po kus nedá dostať autom , a ak sa batoh zašpiní krvou dá sa to v pohode vyčistiť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunterr9, 26.2.2016 o 19:22

batoh -

Zdravím. Máte niekto skúsenosti s týmto batohom ?polovnicky-batoh-zeleny-35-litrov

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 4.11.2015 o 20:37

Suede-30/p-426/s poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 6.10.2015 o 19:37

Lesu ZDAR ! Chcel by som sa spýtať či by mi vedel niekto poradiť s ruksakom. Vyžadujem od neho to, aby som nemal mokrý chrbát (teda niečo také čo bude mať oddelenú alebo sieťovanú časť za chrbtom) ďalej kapacita 30 až 35L (40 max.) a samozrejme aby to bol kvalitný materiál, zmestiť sa chcem do sumy 150 eur. Pozdáva sa mi tento, nemáte s ním skúsenosti Fjallraven Friluft 35L ? Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.8.2015 o 3:29

rybarske-potreby/detail/977/tasky- má sice len 45 l ale inak je perfekt kvalita, pevné dno nepremokavá, priestranné bočné vrecká. Skus pohladat ci nemajú v ponuke aj väčšie. Mne táto plne postačuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hunter243, 6.8.2015 o 16:00

Zdravím..., viete mi niekto poradiť pri výbere cestovnej poľovníckej tašky väčších rozmerov, minimálne 90 litrov, s väčším počtom bočných kapsí, pevný spodok tašky, atď., dajte nejaké odkazy, ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pavian, 9.12.2014 o 15:41

AwriLia, tento model sa robí vo viacerých variáciach čo sa týka materiálu odkaz , výroba ČR, kde je podstatne lacnejší ;) Je to malý praktický retro batoh bez nejakých high-tech technológií, taká staromilecká klasica. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off AwriLia, 9.12.2014 o 8:35

kaso79,aj tak ďakujem aspoň za foto..:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 9.12.2014 o 8:18

rad by som pridal odkaz, ale nikde v obchodoch ho nevidim...kupoval som v Povazskej Bystrici, a ma uz asi 8 rokov, ale stav z fotky tomu veku nenasvedcuje, co som rad. poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off AwriLia, 9.12.2014 o 7:52

kaso79, možte mi poslať odkaz na ten ktorý máte vy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 9.12.2014 o 7:33

Ja mam podobny AwriLia. Nebalim sa do neho na celodenne a celonocne pobyty v hore. Len nutne veci potreby ak by bolo treba. Male vrecka doklady a pod. Zatial nepremokol. Nejak extra sa pod nim nepotim, takze u mna spokojnost. Len ten moj ma od spodu kozou podsite dno, aby sa to nespinilo ked polozim na listie a do travy...na tvojom modele vybranom to nevidim... Goret, ale ten tvoj asi menej drzi tvar, ale mozno sa mylim ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 9.12.2014 o 7:30

tento lovecky-ruksak-loden-lovecka-zelen.html je o 20 eur drahší, ale "tichý" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off AwriLia, 9.12.2014 o 6:55

Zdravím, chcela by som vedieť váš názor na tento polovnicky-ruksak-3b---1---segl.html ruksak ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 5.12.2014 o 16:50

AwriLia, je to celkom fajn batoh, urcite sa najdu al lepsie. Mne na to aby som si don hodil zopar veci, flasu s cajom a tak staci.Ale nie je to na dlhe chodenie, tam by som siel do niecoho co ma stahovanie aj na prsiach a bruchu a by to bolo stabilnejsie. Pravdu povediac som si ho kupil koli stolicke, lebo sa mi nechcelo nosit taku malu trojnozku com ni zaberala miesto v ruksaku. ale v celkom som s nim spokojny a priatel bude urcite tiez. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 5.12.2014 o 14:03

AwriLia - 35L je podla mojho nazoru akurat. Ja mam momentalne cca 35L a viem sa donho nabalit na celu noc. Ked je vonku pod nulov je to tazsie, ale da sa. Do vacsieho ako 40L by som asi nesiel. Do vacsieho ruksaku das aj menej, ale do mensieho viac nedas. Druha vec je, ze pokial sa clovek ide prejst, tak mu vela veci netreba, staci aj mensi. Skor by som ti ale odporucal iny typ zapinania, alebo nech su vrecka vo vnutry. Jedna vec je ze ta umelina na zapinanie moze prasknut (osobna skusenost - na biku pouzivam ruksak s takym zapinanim a az som ich menil), a druha vec je ze sa mi to na pol. ruksaku nepaci, ale to je vec vkusu (100 ludi 100 chuti). A este jeden prakticky postrech. Otcovi sa od ruksaku poskriabala cela pazba. Na nastavovanie trakov ma pouzite klasicke zelezne pracky (take ako su na opasku). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 5.12.2014 o 13:43

MatusBe - mas tento? fjallraven-friluft-forest-35. Si spokojny s pozitim materialom? Osobne nemam skusenost s G-1000, rad sa ne necham poucit. Cital som o nom vela, ale osobna skusenost, je na nezaplatenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off AwriLia, 5.12.2014 o 13:08

shoogo, chcela by som tento batoh polovnicky-ruksak-so-stolickou-35-litrov kúpiť priateľovy, ktrý, je "začíajúci" poľovník, preto sa chcem spýtať či je naozaj dobrý a či aj ten objem 35L stačí, ˇVopred ďakujem za všetky rady a komentáre, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 5.12.2014 o 12:39

Ja som si nedavno kupil tento polovnicky-ruksak-so-stolickou-35-litrov Nie je to sice na nejake dlhe nosenie ale som s nim celkom spokojny, len teraz ked je uz chladno tak si musim brat aj podusku. Zatial odniesol vsetko co som potreboval ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatusBe, 5.12.2014 o 8:05

valo7319 - klasický ruksak za rozumnú cenu, mám ho druhú sezónu a som spokojný, zo zadu má takú výstelku tvarovanú takže sa dobre nosí aj keď je plný nejakých ťažkých vecí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tazzi007, 4.12.2014 o 19:21

Zvažoval jsem i tento batoh-marsupio-marmot-38/ od stejného výrobce a má i závěs na zbraň. Přijde mi ale zbytečně velký. Je třeba zvážit co všechno s něm budu nosit. Na hon nosím akorát menší svačinu, lahev s pitím, suché ponožky, tričko a někdy svetr a pár dalších drobností. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 2.12.2014 o 20:04

valo7319. presne ten mám. vcelku kvalitný materiál, je to pevné, ale naložiť do toho nejak viac vecí a vláčiť potom dlhšiu dobu na chrbte nie je nič príjemné. Ale ako taký záložný ruksak na krátke vychádzky úplne v pohode, za tú cenu sa to oplatí. A je to slovenský výrobca a treba podporiť ,,svojich ľudí" ale na dlhšie vychádzky, alebo ked sa potrebujem pobaliť na chatu ja používam Fjallraven Friluft Forest, vojde sa do neho kopec vecí a má výborne tvarovanú chrbtovú časť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off valo7319, 2.12.2014 o 18:43

Co vravyte n tento?polovnicky-batoh-zeleny-35-litrov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 2.12.2014 o 15:49

Nevlastním ho, ale na vystave som si dosť prezeral tento model myslivecky-batoh-marsupio-suede-60/ a aj tento myslivecky-batoh-marsupio-suede-70/ od toho istého výrobcu, materiál bol absolútne tichý a nepremokavý, veľmi sa mi pozdával, materiál je ako keby semišový, neviem to lepšie pomenovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 2.12.2014 o 15:14

namor676 - Vdaka za vysvetlenie. Nevedel som. Mas z danym ruksakom aj osobnu skusenost? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 2.12.2014 o 12:01

kaci123 to nie je stolička, ale prídavný úložný priestor napr. na ulovenú zver icture/large/201206142158111959354644.jpg ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Bradacik, 2.12.2014 o 11:48

tazzi007 - Vyzera celkom slusne. Nasiel som dokonca aj vacsiemyslivecky-batoh-marsupio-forest-45/, alebo myslivecky-batoh-marsupio-chamoix/, len asi by som sa bal, ci ma ta "stolicka" pri tom druhom udrzi. Tieto vacsie, ale asi nemaju moznot pripnutia karimatky, spacaku... na vonkajsej strane, na rozdiel od toho 25L. Tiez asi na badrovom pase nemaju vrecko. Skoda. Pri tom prvom linku tiez nie je uvedeny pouzity material. Nema niekdo skusenosti s materialom MAR-TEX RIPSTOP, ktory je pouzity pri spomynanich ruksakoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tazzi007, 30.11.2014 o 21:55

Řeším stejný problém jaký batoh. Po dlouhém hledání zvažuji tento - myslivecky-batoh-marsupio-eagle-25/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bart1987, 29.11.2014 o 21:37

product/arco-35-oliva kaci123 skús pozrieť tento, mám ho a zatiaľ spokojnosť. Mám od nich aj menší 25 l model a ten je tiež perfektný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 28.11.2014 o 14:25

steyr- s tou priedusnosou ti davam za pravdu. Myslim ze puzivam kvalitne spodne pradlo, ale spoteniu sa nevihnem. ci s ruksakom, alebo bez. Urcite treba mat nahradne termo. Napr. po pohone na spolocnej polovacke sa vzdy prezleciem do sucheho. Nech si hovori kto chce, co chce, ale krize mam len jedny, a uz su aj tak bolave. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM