Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ukradnuta fotopasca - diskusia

autor: off mauser857
pridané: 3.10.2013 19:45

dnes som zistil ze niekto mi slohol v lese fotopascu.chcem vas poprosit o pomoc najst ju alebo aspon prosim o radu ako ju hladat.je to bushnell trophy cam hd.som sklamany s toho aky ludia chodia po lese a coho vsetkeho su schopny.clovek sa stara,prikrmuje investuje svoje peniaze tesi sa na fotky a hajzel neaky skurveny urobi taku vec.dufam ze sa k nemu dopatram a tak ho potaham po policii ze v zivote nevstupi do lesa.


počet zobrazení: 28 322
počet hlasov: 2
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off ivankozar, 26.4.2018 o 13:01

Ukradnutá fotopasca - Zdravím Vás priatelia poľovníci. Dňa 25.4.2018 v ranných hodinách mi nejaký sku vený zlodej ukradol fotopascu na Zlatne. Bola to značka Spromise S328 na 12 batérií, spolu so železnou schránkou. Kto mi podá akékoľvek informácie o tomto lumpovi,tomu sa finančne odmením, a predídeme ďalším nekalým praktikám tohoto človeka. Predtým 1 deň sa tam pohyboval na motorke tento človek, kde prikladám fotografiu. Keď ho niekto poznáte, poprosím info.rnrnĎakujem. ukradnuta fotopasca - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off dede, 7.1.2023 o 0:14

Reakcia na príspevok od sipik, 6.1.2023 o 20:15 :
Nehodnotím výpovednú hodnotu hovorcu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on sipik, 6.1.2023 o 20:15

Reakcia na príspevok od dede, 6.1.2023 o 14:23 :
Nechcem si nechať ukradnúť FP, takže overovať v praxi to zatiaľ neplánujem. Tu príslušník hovorí, čo a ako odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 6.1.2023 o 14:23

Reakcia na príspevok od sipik, 6.1.2023 o 7:50 :
Sipik - Pri záchrane ľudského života ( hľadané, nezvestné osobvy ) sa prdí na GDPR. Ano fotopasca, mobil sú vec, polícia rozlišuje Pr. a TČ. Odporúčam overenie v praxi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on sipik, 6.1.2023 o 7:50

Reakcia na príspevok od dede, 5.1.2023 o 12:22 :
Ale tu ide o lokalizáciu osôb, tam zohráva úlohu aj GDPR, lenže FP ani mobil nie je osoba, takže je to jednoduchšie. Prioritou polície je riešiť trestné činy a krádež do tejto kategórie patrí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 5.1.2023 o 12:22

Reakcia na príspevok od maartin, 5.1.2023 o 9:57 :
maartin - nemyslím si, že prioritou polície je vyhľadávanie mobilov a fotopascí... využi google a dočítaš sa, kedy sa realizuje lokalizácia... momentálne sa ku konca kalendárneho r. 2022 odsúhlasila lokalizácia pre záchranné zložky..odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 5.1.2023 o 9:57

Reakcia na príspevok od dede, 4.1.2023 o 22:03 :
Ja tvrdím ze to tak je. Ty sa pýtaš kto to lokalizuje. Ja som odpovedal ... kto lokalizuje mobil bez SIM karty? FP s GSM funguje na princípe mobilu. Ak si uchovam jedinecne číslo IMEI a nahlásim na polícii kradez FP a pripadne zlodej FP užíva aj bez SIM karty policia FP vyhľadá. Akým spôsobom policia lokalizuje mobil bez SIM karty treba sa pýtať ich. Alebo sa podla teba mylim? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 4.1.2023 o 22:03

Reakcia na príspevok od maartin, 4.1.2023 o 18:54 :
Ty si písal včera - Ak ma fotopasca modul GPS tak by sa mala dat vystopovať aj vtedy ak zlodej nevloži SIM kartu. Myslim ze takto to funguje. Aj pri zmene SIM sa da vystopovať, len si treba zapísať číslo FP. Tento modul GPS sa aktivuje pri zapnutí FP. Inac FP by mala vysielať signal aj keď nema SIM kartu podobne ako pri telefónoch. Na základe Tvojho príspevku som dal otázku... kde si uviedol ... ,, Myslím, že to takto funguje " ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 4.1.2023 o 18:54

Reakcia na príspevok od dede, 4.1.2023 o 13:35 :
A kto lokalizuje mobil bez SIM karty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 4.1.2023 o 18:39

Reakcia na príspevok od dede, 4.1.2023 o 13:35 :
operačné stredisko poľovníckeho združenia :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 4.1.2023 o 13:35

Reakcia na príspevok od maartin, 3.1.2023 o 19:56 :
A kto realizuje lokalizaciu ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 3.1.2023 o 19:56

Reakcia na príspevok od borgeo, 22.1.2013 o 10:57 :
Gps modul vo FP sa da lokalizovať aj bez SIM karty. Stačí ze je FP zapnutá. Len FP musí mať modul GPS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 3.1.2023 o 19:51

Ak ma fotopasca modul GPS tak by sa mala dat vystopovať aj vtedy ak zlodej nevloži SIM kartu. Myslim ze takto to funguje. Aj pri zmene SIM sa da vystopovať, len si treba zapísať číslo FP. Tento modul GPS sa aktivuje pri zapnutí FP. Inac FP by mala vysielať signal aj keď nema SIM kartu podobne ako pri telefónoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 4.7.2021 o 12:16

Reakcia na príspevok od dickobraz, 4.7.2021 o 8:46 :
Poprosim Ta, popis tie vselijake finty, co si robil, skusal, ked sa Ti to podarilo vyriesit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dickobraz, 4.7.2021 o 8:46

Reakcia na príspevok od hyperon, 24.6.2021 o 11:58 :
Toto je jasné to poznám,okrem tejto kamošovej FP mám svojích 5 ks.aj foťák takže tento problém to neni.Ale nakoniec sa mi to podarilo vyriešiť,síse presne neviem ako lebo som skúšal všelijaké finty.Takže kolega je spokojný a ja samozrejme tiež. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 24.6.2021 o 11:58

Reakcia na príspevok od dickobraz, 24.6.2021 o 8:25 :
na hrane karty by mal byt maly posuvny prepinac a vacsinou je pri nom aj napisane LOCK. pousuva sa smerom hore a dole. pokial je v pozicii LOCK, neni mozne na kartu zapisovat. treba ho len posunut do opacnej polohy a vsetko by malo fungovat. ukradnuta fotopasca - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dickobraz, 24.6.2021 o 8:25

Zdravím všetkých,prečítal som si toto forum a zistil som,že sa tu nachádza hodne ľudi čo sa vyznajú.Som dôchodca a moja gramotnosť ohľadom elektroniky je na slabšej úrovni.Mám 5 fotopascí ktoré zvládam ale robím službu aj kolegovi ktorý je na tom horšie ako ja čo sa týka gramotnostiv tejto problematike.Problém je z jeho fotopascou,Céra mu kúpila v Rakúsku fotopascu MAGINON WK 3 HD čo je podobné fotopasci NEDIS WCAM 150 GN.Doteraz fungovala OK ale po výmene bateriek a SD karty vyhodí oznam Card locket-karta zamknutá.Skúšal som resetovať do továrenského nastavenia ale stále to isté.Podľa môjho názoru neni správne heslo,keďže kolega si ho dobre nepametá.Poprosil by som o radu alebo servis kde by to spojazdnili. Pre tých čo by mali blbé poznámky informácia,že je k nej orginál krabica aj z návodom.Ďakujem za akúkoľvek kladnú odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jopet, 26.4.2018 o 18:33

Reakcia na príspevok od dede, 26.4.2018 o 15:36 :
snad aspon tolko,co Fico! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 26.4.2018 o 15:36

ivan kozar - v akej výške je finančná odmena ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 26.4.2018 o 14:16

opatrne so zverejňovaním fotografií osôb bez ich súhlasu,na to môžeš v konečnom dôsledku ešte doplatiť Ty sám,potom sa nedivte že vám to kradnú alebo likvidujú,už je toho všade ako hnoja a ako to tu už niekto písal,pomaly sa ani v hore nevyse.eš pre fotopasce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off ivankozar, 26.4.2018 o 13:01

Ukradnutá fotopasca - Zdravím Vás priatelia poľovníci. Dňa 25.4.2018 v ranných hodinách mi nejaký sku vený zlodej ukradol fotopascu na Zlatne. Bola to značka Spromise S328 na 12 batérií, spolu so železnou schránkou. Kto mi podá akékoľvek informácie o tomto lumpovi,tomu sa finančne odmením, a predídeme ďalším nekalým praktikám tohoto človeka. Predtým 1 deň sa tam pohyboval na motorke tento človek, kde prikladám fotografiu. Keď ho niekto poznáte, poprosím info.rnrnĎakujem. ukradnuta fotopasca - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off jajoBB, 18.3.2017 o 10:59

Mne sa stalo že mu ju medveď odtrhol zo stromu aj spolu z lanom a našli sme ju cca 5-10 metrov od stromu dohrýzenú, zohnal som druhý a z tou sa tiež zahral ale iba odlomil jedno uško čo sa dáva popruch a lano, a tú prvú som dal dokopy že som povymienal tie diely čo boli zlé a dal som ju znovu na jedno bahnisko a zase sa snou pohral ale nič jej nespravil keďže bola iba popruhom a mal som medzi pascou a stromom ešte jedno drievko aby bola nahnutá určitým smerom a ako ju čuchal a buchol do nej tak drievko padlo a pasca tiež o niekoľko centimetrov tak sa asi zľakol a nechal ju tak a keď som ju napravil a chodil tam ten medveď tak ju už nechal tak iba sa pozrel na ňu a išiel po svojom... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Simaro, 16.3.2017 o 21:55

No ja som hu mal pevne pridržanú o buk čiže obhryzená nebola iba zo zadnej strany boli malé časti polámané , ináč je stále použitelná . Ale driapance na buku boli. No aspoň ponaučenie že to dať do výšky minimálne 1,5m a kúpiť zámky alebo kryt. Najväčšia sranda že najviac sa obávame aby hu neukradli ľudia a pritom raz príde medveď a niekolko stoviek € len tak rozdrbká na zemi :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohacik, 16.3.2017 o 20:52

Simaro áno aj mne sa to stalo medveď sa pohral s fotopascou tak že posledná fotka bol odfotený ňufák a ráno prekvapenie. Fotopasca na zemi, obkryzená, polámaná a vetrala sa v garáži ešte dlho kým z nej vyprchal smrad. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Simaro, 16.3.2017 o 19:35

Zdravím... chcem sa opýtať stalo sa vám že by sa Vám medveď pohral s fotopascou? dokonca hu otvoril.. pretrhol lanko na anténe ináč všetko ostalo v nej.... posledné fotky boli ešte ako ležal v krme... bol som dosť prekvapený žeby ho rozčulilo cvkanutie fotopasce..... Fotopasca od IBO Spromise S128 ukradnuta fotopasca - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 5.8.2016 o 16:25

Duso ...skutočne nočák vidí len do 900 nm ? Doteraz som si myslel že ohľadom nočných videní je tvoje vedomie aspoň priemerné ale veľmi som sa mýlil. Normálne rozmýšľam či sa za tvojím nickom neskrýva žiak základnej školy...strašne drístaš...a to už ti tu napísali asi všetci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.7.2016 o 23:29

Jedno to nie je lebo ak je to externe zariadenie "no name bohvie od koho" tak to s fotopascou nic nema a nie je to funkcia fotopasce ale dorobene nieco co vies teoreticky dorobit na cokolvek. Odporucam obratit sa na autora clanku ten ti asi bude vediet vysvetlit ako to funguje. Ja som sa s taky u fotopasce este nestretol. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off duso2, 27.7.2016 o 22:49

dobre to je jedno,ja tam taka funkcionalita ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.7.2016 o 22:42

duso2, citaj poriadne a pozorne. Hovoria tam o domontovani modulu. Nie o tom ze to je vo fotopasci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 27.7.2016 o 19:57

Motaq tam na tom Petrovom linku hovoria o takych fotopascach,co maju vysielacku a GPS.Minimalne to musis zorat baterky velmi rychlo. Cakam na borzu nech on da odborny koment:)) Prisvity 910,940 sa vyrabaju na prvu generaciu a digitaly,ktore iba zrnia a prd vidia.Tym infra laserom sa to iba prisvieti a obabre ich slaba citlivost.Ale ako vravim neni nad 3+ generaciu ktora infraprisvit nepotrebuje a mozeme s nou pozorovat zver bez rusenia!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.7.2016 o 19:33

Duso2, k tomu nocaku len otazka ako na experta. Ak novne spracuje len 900nm naco by sa potom vyrabali prisvity 915nm a 940nm??? K tej tvojej druhej otazke, ja na nu odpoved nepoznam s takou fotopascou som sa este nestretol. To neznamena ze neexistuje len ja o nej neviem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 27.7.2016 o 19:15

Borza s tym nocnym videnim by som si nebol isty.Nocak vidi max do 900 nanometrov.Ak mala nevidtelnych 940 nm tak je to stratene.Holt ale ty si expert:) Borza este taka otazka,ked si taky expert,pripadne Motaq moze nieco postnut. Su vraj fotopasce,ktore maju GPS modula vysielacku do 12km.Ako to funguje?Dokazu preniest koordinaty na tych 12 km a potom mam co laptop kde zadam suradnice do mapy a zlodeja chnapnem?Smola ak to odvedzie auto aj 50km mimo dosah vysielacky.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ondo147, 15.6.2016 o 10:28

Včera som aj ja zistil, že mi bola ukradnutá fotopasca. V nedeľu poobede som ju umiestnil a v utorok večer už nebola na mieste. Najsmutnejšie je to, že to boli asi lesný pracovníci, ktorí vyžínali stromčeky na druhej strane brehu. Jednoducho je to úbohé a smutné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klingacik, 25.12.2014 o 15:11

necital som predchadzajuce prispevky , ale...mne ked zmizla pasca, najskor som zavolal na ,,VB,, aby mali nahlasenu kradez, potom som si dal inzerat ze kupim lacno fotopascu ale nakoniec sa nasla, ukradnuta medvedom, dohryzena v blate ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off CT308W, 4.10.2014 o 21:01

borza222 ty to iste vieš, ale pre ostatných.Fotopascu v noci nočným videním zbadáš len keď ju spustíš a rozsvieti sa infra prísvit. Už ostane len dúfať že pasca stihla odfotiť zlodeja a poslať SMS.Potom ho už len chytiť a ........ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 4.10.2014 o 18:38

Väčšinou to býva niekto z vlastných radov....nikomu nehovorte kam ste rozmiestnili fotopasce. V noci sa to dá zistiť pomocou nočného videnia, inak len čisto náhodne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ForestSK, 4.10.2014 o 9:47

k teme ukradnutá fotopasca by som poprosil ak má niekto vedomosť alebo skúsenosť či existuje nejaký detektor fotopascí, množia sa totiž krádeže fotopascí v revíre a podozrivo vaľa (5) ich zmizlo v jednej lokalite, ukradnuté boli aj "zabezpečené" fotopasce (kovová skrinka a zámka s lankom - pytón) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borza222, 10.11.2013 o 12:02

mauser ...vývoj fotopascí ide neuveriteľne rýchlo dopredu...takže fotopasce z roku 2010 sú už prežitok... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mauser857, 5.11.2013 o 11:13

pocuj borza vtedy ked som ju kupil to bola dobra cena a o tej co si mi teraz nechal odkaz som este nepocul az terz.ale dik za vase prispevky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.10.2013 o 22:58

duso2 Orange ano, Telekom som este neotestoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 1-40 z 135 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov