Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Strelivo SB SP 9,0g - diskusia

autor: off majan
pridané: 3.10.2013 9:55

Zdravím, má niekto skúsenosti s týmto strelivom? To čo sa mi dostalo do rúk bolo vyrobené ešte v ČSSR.


počet zobrazení: 3 005
počet hlasov: 0
okruh tém: strelivo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Martin270, 13.1.2018 o 19:42

Sellier bellot vyrobeno v Cssr nebylo spatne....normalni, obycejny poloplast, ktery platil... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off libor1, 16.11.2013 o 19:05

mám s tým skusenosti je to čisté blato, viac by som to do zbrane nedal !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 15.11.2013 o 17:47

spravne chlapci strelivo od S&B je strasne cim dalej tym horsie a navazky pusneho prachu su navazene ako pride! toto sice nehrozi pri tvojom strelive vyrobenom este v CSSR ale tu hrozi ine ak je strela stara skoro 20rokov a jej jadro je olovo a mekky feritovo tombatovi medeny plech toto vsetko podlieha starnutiu a meni sa struktura a hustota olova a aj tak zla strela sa stava este horsou!!! takze to co pisal Vilo hod to do kosa je skoda s tymto smetiskom drat hlaven!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomi626, 15.11.2013 o 17:26

presne tak ako napísal accurateshooter , tie náboje chytajú magnet, a časom sa z tvojej hlavne vytratia drážky tak ako z mojej ak budeš strieľať takéto bludy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 15.11.2013 o 15:45

rado100 veľmi dobre si to napísal, ja by som len doplnil tvoju poslednú vetu, že je veľa lepších striel no nie je veľa horších ako SP od S@B... asi tak... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off rado100, 15.11.2013 o 15:16

Chcem len nesmelo podotknúť že strela sama o sebe nie je ani rýchla a ani pomalá. Rýchla môže byť laborácia čiže koľko a akého prachu nasypeš pod strelu. Každá strela má svoje odporúčané rozpätie rýchlostí ktoré udáva výrobca. 9g SP strela od S&B má mäkké jadro a tenký oceľový plech plátovaný tombakom. Je veľa lepších 9g striel do rôznych kalibrov len si treba vybrať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off accurateshooter, 15.11.2013 o 12:42

9g strašnše rýchla strela, presnosť závisí od stupania závitu hlavne. zbytočne rýchla strela su aj lepšie na výber. + SB strely SP ako aj Strižnu hranu chytá magnet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zekon, 5.10.2013 o 20:28

to čo sa ti dostalo do rúk treba vyhodiť a kúpiť normálne náboje... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on michal89, 3.10.2013 o 21:16

tak na prestnost bude v pohode ale veeelmi poškodzuje divinu a učinok pri tom nič moc... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov