Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kde kúpiť poľovnícke oblečenie na holku? - diskusia

pridané: 16.6.2008 1:00
Ahojky! Zdravím všetkých poľovníkov aj návštevníkov tohto fóra. Mám otázočku, kde kúpiť poľovnické Hose pre babu? nepotrebujem žiaden kostým, ani nič podobné. Len nohavice do revíru, poprípade niečo na vrch. Ďakujem ;)
počet zobrazení: 7 957
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Viki22, 5.8.2018 o 18:56

Ja mám väčšinu vecí z Margity. Sedia perfektne a nie sú tie veci zbytočne predražené. Odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off danosedo, 1.8.2018 o 19:01

Dede by mohol poradiť a dať odkaz...;):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kajsmetke1, 31.7.2018 o 21:01

Dámske maskáče tifantex a majú tam kopu oblečenia aj na pánov a mojej priatelke sedia aj pánske, len proste treba menšie čislo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 29.5.2018 o 20:49

Fjallraven má dobré kúsky aj pre ženy a je z čoho vyberať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sinko, 29.5.2018 o 18:36

Decathlon, nízka cena, vysoká kvalita ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off polovnik40, 18.12.2008 o 21:46

polovnictvo terem banska bystrica.velky vyber kosele a bluzky tyrolskeho stylu.goretex aj damske strihy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 15.11.2008 o 16:01

Dnes je problém skôr v peniazoch, ako niečo kúpiť. Myslím, že obchody toho ponúkajú do aleluja a ešte viac. Chcem len povedať, že riešenie zaoblečenia vidím aj v sekáčoch, prípadne značkových sekáčoch a to za malý peniaz. Predtým som nikdy nechodil po sekáčoch, ale odvtedy, ako som natrafil na výborné a dokonca takmer nové!!! veľmi kvalitné!!! poľovnícke anglické poľovnícke oblečenie a to za malý peniaz!!! - veľmi rád tam občas nazriem!!! Samozrejme existujú aj výpredaje v dobrých obchodoch, len treba včas reagovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off arlien, 12.11.2008 o 13:05

Ak ste ešte nič vhodné nenašli dá sa kúpiť aj v Zl.Moravciach,poľovnícke oblečenie Seeland ,Härkila.
vybraný model aj dámsky sa dá objednať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palibaci, 13.7.2008 o 17:25

Bol som na stránke tam je sekcia oblečenie pre ženy,tak skus možno sa tam da niečo objednať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off masko87, 10.7.2008 o 23:59

myslím,že oblečenie pre dámu sa dajú kúpiť v obchodoch typu "poľovnícke potreby,respektíve poľovníctvo....Cilan má pravdu sú drahé..ale zase na druhej strane možno aj kvalitné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 17.6.2008 o 0:46

bodo1948 - :) pekne si to napísal.ihličáky mám rád aj ja, ale nič pod tým..teda nie na mne, ale na ženách !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 16.6.2008 o 20:53

A ked sme už pri tom,pre mna by bola pekná žena aj v ihličákoch ozaj sexi,normálne viac ako v plesových šatách.To je už tak ked sme ....pacienti.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 16.6.2008 o 20:51

Sestra v každom loveckom obchode ti poradia čo najlepšie.(aj ked musíš rátať s tým, že ak maš tento koníček tak 90 % oblečenia je pre chlapov) a určite ťa oblečú tip top.Potom prosím foto.Ďakujem.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnazienka, 16.6.2008 o 19:42

ja som štíhla... takže tam sme nič nenašli... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 16.6.2008 o 8:43

sak v normalnych obchodoch na bezne nosenie do revidu v polovnickom kupis zbytocne drahe, kup hoc ake nohavice co sa ti budu pacit , nieco medzi zelenou az hnedou a z kvalitnejsej latky a mas :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 16.6.2008 o 1:16

pánske ti nesedia? mojej "holke" sedia ako uliate, napr. celá sada jahti jakt....a tá sieťka nemá chybu :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov