Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Lokality na kamerovanie wildlife - diskusia

autor: off lukaz
pridané: 16.3.2013 21:35

Zdravim, chcel by som sa Vas opytat kde pri Kosiciach je vhodna lokalita na tocenie videii? Kde je moznost, stretnut zviery. Nie som polovnik a zatial som ani nic nenatocil. Neviem teda kde sa chodi a kde to nema aboslutne vyznam. Zajtra rano idem skusit stastie na bankov, raz som tam stretol srnu.



Dakujem za vsetky informacie.


počet zobrazení: 3 063
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off palobalaz, 13.7.2013 o 12:47

Migg - samozrelme je rozdiel v praci so zariadením. Ale to je aj rozdiel pri práci s profi kamerou a amatérskou. Ja som dokumentarista a filmár, bol som odchovaný na kamerach typu Betacam, Sony DH700...ale v poslednej dobe točím aj zakázkovú výrobu na fotoaparát, kvoli cenovej dostupnosti a využitelnosti vačšieho množstva objektívov. Paradoxne je točenie na fotoaparad filmovejšie, ako točenie na videokameru ( musíš viacej rozmýšlat a pracovat na obraze,s objektívmi... ako to bolo u klasickeho filmu ). Samozrejme je ale kamera pohotovejšia a ergonomickejšia.Každé ma svoje. Pre príklad, posledne som točil na foťák dokumentárny film a takto to vyzerá : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palobalaz, 13.7.2013 o 12:37

brcko - s autorskými právami je to tak, že čo si natočíš je tvoje, poprípade možeš kupiť, dostať zabery od znamich k volnemu použitiu, hudba - buď si zložiť sam, alebo kamarati, da sa samozrejme kupit čokolvek, poplatky nie su zavratne, poprípade sa da niečo stiahnuť free z netu, bez autorských prav. Idealne riešenie je koprodukčna tvorba s dakou TV, ktora sa o to postara. Zaleží akým štýlom sa hodlaš film produkovať a na ake učely. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 16.6.2013 o 8:37

Podla mna sa da zo zivota divej zveri zachytit vela v noci,kedy je najma aktivna.Samozrejma clovek musi mat vykonny noktovizor co ma vysoke riadkovanie a nezrni.Ked sa to cez adapter spoji z fotakom su z toho celkom zaujimave zabery,avsak zelene foto/video. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Migg, 15.6.2013 o 16:46

Je nejaký rozdiel s kamerovaním na foťák a normálnu kameru? Chcel by som spraviť nejaké videá ale vôbec sa v tom nevyznám. Ďakujem za prípadnú pomoc :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukaz, 6.4.2013 o 14:47

Co je to za blbu otazku Citulik? Preco by som mal zver plasit? Ma este niekto nejake napady a skusenosti kde by sa mi postastilo? Odvdacim sa videom. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off citulik, 28.3.2013 o 21:01

Ideš točiť, alebo plašiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vivatvikend, 21.3.2013 o 19:20

Kavecany ZOO :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukaz, 21.3.2013 o 15:22

Nema niekto nejaky tipy? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukaz, 16.3.2013 o 22:25

nabuduce skusim polia pri USS. mas este nejaky typ? pozrel som si tvoje fotky. su super! mas nejaky typ na tocenie videii? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off paprik6, 16.3.2013 o 21:57

Chod ku USS a tam na poliach repky maš stáda srnčej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jimmyjazz, 7.2.2013 o 13:59

Hľadám natčencov!!! Nejde o zárobok. Zaťial mám k dispozícií nahrávacie a strihové štúdio, kameru fullhd a človeka na hovorene slovo hľadam aj fotografa. Točiť sa bude v okolí žiliny hlavne zver a príroda. Veľmo sa teším na spoluprácu. Ak ťa to láka a si milovník prírody čo je aj podmienka napíš. Ja to beriem ako koníček a chcem mať vlastný dokument. Do prírody chodím stále a miesta mám v hlave kde sa bude točiť! Chcem začať od skorej jari čiže už už. Ak budeme dobrý tým podniknme spolu veľa projektov! Nakrucat sa bude v žilinskom kraji ale kto vie kde este. Tak ak rád chodíš do priirody a si blízko mňa ja som zo žiliny určite napíš a dáme sa do toho. Bude to naše spoločné dielo:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 29.2.2012 o 23:19

nazdar.. no viac popisu sa dá zneužiť.. moc by som to nerobil.. stačia najdôležitejšie údaje.. ešte raz sa opýtam.. je tu niekto z okolia ZV, BB, kremnice, Poľany kto fotí resp. kameruje??? moc rád by som niekam vybehol.. no kedže nie som v žiadnom PZ je ťažké sa len tak naslepo potulovať.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petvan, 29.2.2012 o 21:50

....pôvodne som chcel navrhnúť tým,ktorí pridávaju videoa fotky,aby pridali viac popisu o oblasti kde bolo fotene apod... rad spoznávam neznáme... vďaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petvan, 29.2.2012 o 21:48

...tiež má skusenosti,že viacmenej vlastníci si neželaju v revíri-lese nikoho.....nepotrebuju nikoho nechceneho pri nekalosti.... už som aj pristihol.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 2.1.2012 o 16:35

ahojte.. nepoznáte niekoho kto fotí resp. kameruje zver v okolí Zvolena? (poľana,kremnica, BS, BB atd) dík ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 15domino1, 7.7.2010 o 16:51

kocho82 tak tak mas pravdu na čergove je vela takych "polovnikov" ale ked zacnu na z nejakych 50 metrov mierit so slovami mam strielat alebo vypadnes uz to zacina byt huste..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 7.10.2008 o 15:56

alebo ze fotia zver aby mohli zhodnotit zver ci je vhodna na pytliacenie ale to je jak u mna asi sa s nim neda normalne porozpravat ale fotaky ti zobrat nemozu nato neje ziadny zakon to sa nemusis bat! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 7.10.2008 o 15:32

v skutocnosti sa boji ze ho nafotite pri nejakej spinavosti......tiez som sa stretol s takym pristupom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 7.10.2008 o 15:04

Čože? Fotíte na pytliactvo? Tomu nerozumiem, vysvetli prosím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cunes, 7.10.2008 o 12:59

ako jeto s fotenim a kamerovanim ?chodim uz 3roky po hore ale este sa nestalo aby ma dakto vyhnal z hory.bol som s kamaratom kamerovat a pozriet ci uz zacali rucat daniele.nachadzali sme sa v statnom,teraz sa hlasia majitelia takze je zastaveny odstrel.prisiel jeden zo spravcov a vela nechybalo a bola bitka.ze fotime na pitliactvo ,ze podla zakona nam zobere aparaty ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brcko, 16.6.2008 o 22:28

Chcel by som sa opýtať kto tu má skúsenosti s vydamím vlastného
filmu ako jeto s vybavovanim autorských práv ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marians, 15.6.2008 o 20:39

skoro všetky fotky čo som pridal na stránku sú z kamery ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on damo, 20.2.2008 o 8:51

tiež sa tým zaoberám a v kraji o ktorom píšeš. Nie som profík, ale sem tam sa mi darí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 4.12.2007 o 15:33

Pochadzam z okolia Malej Fary, odtial je aj vetsina mojich fotografii, chodi obcas somnou kamarat a ten ma kameru , co potrebujes? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 4.12.2007 o 9:58

durko ano pohorie čergov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 3.12.2007 o 21:38

kamerovanie zveri - zaobea sa niekto kamerovanim zvierat v malej a velkej fatre.a okoli tohto kraja?ked ano napiste. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM