Heming hunting
dnes je utorok,  19. marec 2024,  meniny má Jozef,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:52,  dnes západ slnka: 17:55
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Sauer 202 zásobník - diskusia

autor: off Fondo88
pridané: 16.1.2013 20:44

Potreboval by som poradiť kde zoženiem zásobník 5-ranový ráž 30-06???



A mieridlá na túto zbraň??? Svetlovodné by bolo naj



Ďakujem


počet zobrazení: 3 664
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off shoogo, 8.1.2017 o 17:43

Durell a nepapatas si kde si ho kupoval. Ja som tiez chcel vacsi na spolocne ale odradila ma prave cena. Ja som to len tak zlahka na nete sondoval ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bullystafford, 8.1.2017 o 14:24

posiela mi v ramci reklamacie len to bakelitove dno co prasklo v zadnej časti pri dne nabojnice....poradil mi "dlhydavy" to bakelitove dno je nasunute na 4roch bežcoch...je potrebne na spodku z oboch stran zasobnik stlacit a dno vsunut...avsak je potrebne na to pouzit zverak..ktory momentalne nemam, rukou to skratka stlacit nejde ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Durell, 8.1.2017 o 12:45

Ja som kupoval 5 raňak a ten isto nestal tolko, ak si dobre spomínam okolo 60-70 € . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 8.1.2017 o 12:15

Len tak na okraj, kolko stoji to dno, lebo cely zasobnik bol tusim cez 130e+ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 8.1.2017 o 12:04

tak ja pockam od Frana na ten novy plastovy spodok a mozno uvidim takto viac...potom dam vediet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Durell, 8.1.2017 o 11:51

Neskušal som to , ale ak dobre dedukujem v pozicii ako je v zbraní ten plast posunieš smerom dopredu ( ako k muške ) na tom zlomenom kuse to zistiš najlepšie . Späť opačným smerom . Aké zaisťovacie a fixačné prvky na tom sú netuším.Pri vysúvaní by som jemne skúsil stlačiť plech zásobníka kliešťami , ale fakt jemne len v rámci pružnosti. Môže to tak byť zaistené proti bežnému vysunutiu a môže to byť vyrobené len pre jednu montáž a po demontáži to už nebude funkčne. Každopádne na vysunutie a nasunutie by som používal plynulý tlak nie údery. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 7.1.2017 o 17:49

Ta vymena by zaujimala aj mna ja. ho chcem sice len vycistit ale neodvazil som sa na to silovo. Vyzera ze to dno je tam len nasunute. Ale ak je uz prasknute mozno by stalo za pokus aj hrubsiu silu pouzit a pri tom zistis ako na to ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 7.1.2017 o 16:24

...pri nabijani do zbrane v tychto mrazoch mi praskolo to lacne bakelitove dno zasobnika na S202...mam na ceste nove...ale vie niekto ako ho vymenit? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 30.11.2016 o 12:58

Ahojte, zháňam súrne zásobník na 202 7x64. Kto poradí? Vopred ďakujem za ochotu! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 16.1.2013 o 21:49

Ja som kupoval z Nemecka aj s postovnym za 80 eur myslim. Rok spat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Poľovníctvo TEREM