Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

S KOPOVMI NA DIVIAKY - diskusia

autor: off lacik
pridané: 13.1.2013 20:14

co poviete na tento film,ktory ste ho uz videli?


počet zobrazení: 6 419
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off rastob, 9.11.2013 o 23:24

Môžem povedať, že páni film vytvorili z čistej lásky k poľovačkám s kopovmi, chceli spropagovať naše národné plemeno, nikto ich nefinancoval, všetko natočené vo vlastnom voľnom čase, majú malé deti, trvalo im to roky. Poznám špeciálne Rasťa osobne, nadšenec filmovania slovenskej prírody, maratónsky bežec, na amatéra vynikajúce časy okolo troch hodín na 42 kilometrov, má môj rešpekt. Roky chodili po poľovačkách po celom Slovensku, nie je to žiadny rýchlokvas, poctivo odchodené a vymrznuté. Veď sami vieme, koľko je poľovačiek, kde nič zo svojho miesta nevidíme? A koľko krát mali čo natočiť, ale hlavne koľkokrát nie? Ctím si ich film pre aj pre všetku túto drinu, čo je s tým spojená.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
off duky2231, 30.3.2020 o 19:59

Príspevok bol administrátorom (spravca-lovuzdar) označený za nevhodný pre porušenie pravidiel. ◄ reagovať

off rastob, 9.11.2013 o 23:24

Môžem povedať, že páni film vytvorili z čistej lásky k poľovačkám s kopovmi, chceli spropagovať naše národné plemeno, nikto ich nefinancoval, všetko natočené vo vlastnom voľnom čase, majú malé deti, trvalo im to roky. Poznám špeciálne Rasťa osobne, nadšenec filmovania slovenskej prírody, maratónsky bežec, na amatéra vynikajúce časy okolo troch hodín na 42 kilometrov, má môj rešpekt. Roky chodili po poľovačkách po celom Slovensku, nie je to žiadny rýchlokvas, poctivo odchodené a vymrznuté. Veď sami vieme, koľko je poľovačiek, kde nič zo svojho miesta nevidíme? A koľko krát mali čo natočiť, ale hlavne koľkokrát nie? Ctím si ich film pre aj pre všetku túto drinu, čo je s tým spojená. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

off Darius, 19.5.2013 o 23:15

musim povedat ze ma to sklamalo , malo sa to volat spolocne polovacky na slovensku , z polovaciek s kopovovmi a podobne tam toho bolo zial pomenej , mohli tam pridat kopec veci ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Geronimo11, 19.5.2013 o 19:13

Pekný film. Oplatí sa pozrieť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kavee, 19.5.2013 o 18:17

Dobrý vie mi niekto poslať neaký film o diviakoch? za odpovede vopred dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hirko2, 5.3.2013 o 0:55

dobrý filmík :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off cucka119, 4.3.2013 o 19:53

Taktiež môžem odporučiť!!! Miestami som mala zimomriavky... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off saris, 4.3.2013 o 18:57

Viete mi poradiť kde sa dá objednať??? na nete to nejako nemôžem najsť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lacik, 4.3.2013 o 17:55

tak po dnesku mozem povedat aj ja ze je to skvely film,oplati sa pozriet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rastob, 13.1.2013 o 22:21

Výborný film, po jeho prezretí som hneď zalistoval v inzercii, kde a ako kúpiť kopova :)Doporučujem, stojí za to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off misko11, 13.1.2013 o 20:20

Ja ho mam a je vynikajuci, krasne zabery z polovaciek v cechach a na slovensku. Ziadne roztrasene amaterske zabery, ale ridzo profesionalna robota aj ked autor je v podstate amater, ktory sa zivi niecim uplne inym...:). Bol som fakt velmi milo prekvapeny. Jedina vytka patri na "herca", ktory rozprava do obrazu napisany text. Ten mi pripomina svojou zaujatostou o problematiku, prejavom tie roky osemdesiate. To je vsak detail. Odporucam! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM