Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

flísová bunda - diskusia

autor: off keny
pridané: 9.11.2012 18:34

Zdavím priatelia. Chcem si kúpiť nejaku flisovu bundu na jar/jeseň ale príp. aj zimu, keď nieje extra mráz. Cenovo by mala byť samozrejem co najlacnejšia :) cca okolo 60 €. Poraďte nejakú, najlepšie ktorú máte osobne a ste s ňou spokojní.

počet zobrazení: 7 578
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off tanak, 26.2.2016 o 22:26

Ja nosím Le Chameau cena na slovensku 50 EUR decathlon.sk v madarsku cena 38,60 eur decathlon.hu ja mam z MADARSKA flísová bunda - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 26.2.2016 o 21:55

Ja nosím už niekoľko rokov mikinu Baleno Bentos a maximálna spokojnosť. flísová bunda - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 357AS, 26.2.2016 o 16:36

Táto je výborná flísová bunda - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off m6692, 25.2.2016 o 23:25

Ahojte, dávnejšie sa tu táto téma nediskutovala tak by som poprosil o Vaše názory. Potrebujem nejakú bundu alebo mikinu na jar/jeseň hlavne aby ju neprefúkalo a aby sa v nej človek nezapotil. Ak bude nepremokavá bude ešte lepšie a ak bude za rozumnú cenu tak bude najlepšie :) Ide mi hlavne o Vaše skúsenosti, čo sa osvedčilo poprípade aj čo nie. Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off archer, 27.12.2012 o 21:31

aj ja som ich tam obzeral.. za tie peniaze super! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 27.12.2012 o 20:47

Teraz pred Vianocami mali v Tescu akciu na zelene flisky F&F za 7,20 EUR. Povodna cena nieco cez 12 EUR. Za tie peniaze ako zadarmo, ci uz ako pracovna fliska alebo fliska na prechodne obdobie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off andy8, 9.12.2012 o 22:12

jozef ,dobrý výber,pinewood colorado má síce i nedostatky-ten nežmolkavý mikroflís sa nakoniec žmoliť začne,a tá vetruodolná nylonová podšívka je dosť nepriedyšná,často cítim ako mám uplne mokrý chrbát,ak ju nosím ako 2. či 3. vrstvu,ak je vrstiev viac a coloado je najvrchnejšia,tak je to ok,za tú cenu je fajn...bunda tiež dobrý výber,lepšia určite ako pinewood dolomite,už ked bunda od pinewood tak táto je za tú cenu výborná pinewood-wapiti-jacket.htm ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Herold, 9.12.2012 o 16:41

ja mám lussac green od seeladnu a som s ňou velmi spokojný seeland bundy-fleece/lussac-green-jacket/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 9.12.2012 o 15:02

keny,ja mám tú pinewood colorado zelenú a tá akože hnedá,to bude len fotkou . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 8.12.2012 o 22:55

Zdravím , chcem sa spýtať či bude lepšia bunda Jahti Jakt AIR TEX : alebo Pinewood - Colorádo pinewood/pinewood-jacket-fleece-colorado ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 12.11.2012 o 11:09

keny dnes objednane pinewood-colorado-fleece-jacket/ a bunda bunda-hart-tampere-j/ no nie s tejto stránky uvidíme ale asi bude spokojnost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 11.11.2012 o 23:14

Eriann a 356AS - máte tu pinewood colorado tu hnedu co ste mi sem poslali? alebo tu v zelenom prevedeni lebo ta hneda sa mi poc nepaci na tej fotke je to jakasi divna farba.vyzera tak aj naozaj? asi by som skor bral tu zelenu. alebo to je len fotkou? takto vyzera zelena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Eriann, 11.11.2012 o 14:41

Keny, Pinewood DOlomite presne taka aj je a v skutocnosti je ovela svetlejsia a tensia ako sa na pohlad zda. Mal som ju od nova, ale bolo to velke cislo na mna, tak som sa jej zbavil. Bola sice v zlave, ale mal som pocit, ze to bola kvalitiativne nejaka druha trieda,mam na mysli B-ckovy vyrobok, nakolko som si vsimol,ze na pleci bola vyblednuta oproti inym castiam. Naozaj, mam aj Pinewood Colorado a som velmi spokojny. Je hrubsia, neprefukne ju tak, je podsita silonom na pelciach. A je samozrejem ovela teplejsia.Pri cene cca 55 eur je skvela. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 10.11.2012 o 23:34

ta nevyzera zle.. ale ja ma radsej skor matne polovnicke veci.take skor platenne a take.tato vomne budi dojem nejakej sustakovej turistickej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 10.11.2012 o 23:11

Poradte oplatí sa to pinewood-dolomite-bunda.html ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.11.2012 o 15:48

dnes si urobíš v pradle naozaj tenku vrstvu a super . To nie je problem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 10.11.2012 o 15:15

dakujem pekne chlapi. uz si len staci vybrat. dost mi je sympaticka tá PINEWOOD COLORADO ale aj SEELAND LUSSC. asi budem volit jednu z nich. a Edu dik za tip, pojdem pozriet aj do tesca teda za taku cenu by som zobral aj tu ako strednu vrstvu.ja radsej chodim obleceny, ze mam vela vrstiev ako mat len tricko a hrubiznu bundu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.11.2012 o 14:15

pekné zelené flisky som videl v tescu za 3€ od F&F . Značkovejšie budú drahšie je ich dost . Cenovo diametralne inde . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 10.11.2012 o 8:58

Ak potrebuješ niečo ľahšie ako izolačnú strednú vrstvu pod kabát, alebo aj ako vrchnú vrstvu počas celého roka mám osvedčené deerhunter-new-game-bonded-fleece-anorak-flisova-mikina-.html prípadne v kamuflážnej úprave mikiny deerhunter-rochdale-polar-fleece-jacket-zimna-flisova-mikina-.html ,ak požaduješ niečo zvášť účinné do veľkej zimy, alebo na posed tam by som volil niečo, čo dokáže účinne izolovať mikiny/1632-deerhunter-rochdale-polar-fleece-jacket-zimna-flisova-mikina- ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusanbe, 10.11.2012 o 8:25

Ak by si sa náhodou ocitol na Poľských trhoch skús navštíviť stánok kde prezentujú výrobky HUNTER.Okrem iného je tam flisova súprava (nohavice sú teplákoveho vzoru.)Bunda má odnímateľnú kapucňu, je ľahká, teplá, na spodnej časti je šnúrka, na ľavom boku je vyšitý jeleň.Ja ju mám 4 roky som s ňou spokojný, po opraní ostáva ako nová,cena bundy cca 30 euro. Neobanuješ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 9.11.2012 o 21:05

Mám túto a je super /pinewood-colorado-fleece-jacket/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off juraj22, 9.11.2012 o 19:34

ovecka-bunda-fleece-wind/107040001/ stoji viac ako pises ale mozem odporucit je vynikajuca aj v zime. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 9.11.2012 o 18:44

ja som si kupil v ExiSporte zelenu na zips, a funguje uplne v pohode na podmienky co popisujes...flisova bunda je vzdy len flisova bunda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 9.11.2012 o 18:42

ja používam počas jari a na jeseň Birka od Fjallraven, kvalitná a príjemná na nosenie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov