dnes je sobota,  23. august 2014,  meniny má Filip,  spln: 9. september 2014,  dnes východ slnka: 05:55,  dnes západ slnka: 19:42
Predajňa poľovníckych potrieb Németh

najkvalitnejšia obuv do lesa - diskusia

autor: off exc125
pridané: 8.7.2012 19:00

Zdravím viete mi poradit dáke super topánky do lesa mal som dintex s vibramovou podrázkou vydrzali mi 4 roky teraz mám to isté  len vysoké a rozmýšlam investovat  trochu viac do  topánok ako 70 e  čo hovoríte na popradky ?

počet zobrazení: 1 186
počet hlasov: 0

komentáre

zoradiť
off kajo015, 8.7.2012 o 21:15

a možno ti pomôže aj toto odkaz

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on MatkaLC, 8.7.2012 o 21:15

odkaz

off findula, 8.7.2012 o 21:08

odkaz

off Ondrik, 8.7.2012 o 21:00

odkaz ja nosím tieto Raichle/Mammut . Som nad mieru spokojný. Vydržali už náročný alpský terén v Rakúsku, žiadna turistika a podobné srandičky, ale riadne nasadenie v takých podmienkach, kde by asi iné boty skončili. Ošetrujem ich iba voskom odkaz a neprepustia ani kvapku. Držia nohu pevne. Povrch je nubuk a veľmi dobre odoláva napríklad škrabancom a poškodeniam napríklad od malinčia a pod. Podrážka Vibram, membrána Gore-tex. Ak ich raz zoderiem opäť si obujem Raichle resp. Mammut. Nič iné ani nebudem zvažovať.

off Edu, 8.7.2012 o 20:20

Membránová papuča je základ . Tvrdosť je idealna C . Osobne dbám na to aby nebola koža kombinovaná s látkou lebo tá časom prdne a bude do nich tiecť . Čim menej švov tým viacej vydržia . Tam obyčajne začínajú potiaže na šitých miestach ako i priesak keď prdne membrána .Čo sa po čase tak či tak stane .Nesprávnym ošetrovním môže membrana prasknuť veľmi skoro . Značiek je veľmi veľa na trhu .Ja sa orientujem podľa spomenutých pravidiel . Dobrú topánku zbadáš už na pohľad . Impregnujem iba voskom žiaden sprej nič také . Vosk je super na kožu . Takto približne by mala vypadať topánka s malým počtom švov DAKOTA GARMONT odkaz Takto zase nežiaduca kombinácia s látkou odkaz Tu je slušný výber odkaz