Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotopasca Scout Guard - diskusia

autor: off carli
pridané: 3.6.2012 13:11

Fotopasce scout guard, skúsenosti s praxe s touto značkou. Ako zistím ,že fotopasca nie je napodobnenina , už som ju tri krát reklemoval a aj tá tretia má tú istú závadu.Baterie aj tie najkvalitnejšie vydržia max. jeden týždeň .

počet zobrazení: 41 489
počet hlasov: 1
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off bakchus, 18.10.2016 o 5:52

Väčšinou sú z Číny. Ja som chcel u dodávateľa aby mi predali iba náhradný diel - krycie sklo na prísvit - prehryznuté medveďom a povedali mi aby som kúpil novú. Konkrétne táto pasca Bushnell stála cez 300€ a je vyrobená v Číne. nalepil som tam plast a viac do tej firmy nevkročím. Ak je niekomu málo 300€ za pascu ktorá má hodnotu tak 30€ tak je neseriózny. Keby to bola el. porucha tak pochopím že oprava je nerentabilná. SERVIS takýchto výrobkov je u nás nedoriešený. Ja som potom objednal z Číny inú pascu, parametre podobné, cena 68€ aj s clom a poštovným. Nebudem už podporovať Slovenských dovozcov ktorý sa starajú o zákazníka len pred kúpou tovaru.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 19

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off mirek68, 7.1.2023 o 19:29

Dakujem za radu...Ja mam tuto fotopascu co sa na nu pytam ale staru verziu ona odosiela iba fotky videa vtedy neodosielala ked som ju kupoval a mozem povedat ze 3 roky ju mam a 3 roky je v lese cely cas menim iba baterku fakt ani raz som ju nedal opravovat preto sa chcem drzat tejto znacky....o spromise som pocul vela nazorov ale tazko povedat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bape, 7.1.2023 o 18:18

Reakcia na príspevok od mirek68, 7.1.2023 o 17:25 :
Nemám konkrétne skúsenosti s týmto typom mal som len 2ks 880 a nikdy viac. Výdrž batérií tak max mesiac a poslaná každá 5 fotka pri plnom signále. Možno skús pouvažovať nad Spromise... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 7.1.2023 o 17:25

zdravím niekto skúsenosti s touto fotopascou Scout Guard MG 984 - 36M 4G LTE ...popripade fotky ak viete výdrž so zdrojom...odosiela videa priamo do aplikacii ze si ich možem pozriet doma? dakujem vopred ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper7x57, 19.11.2019 o 8:40

Zdravim vie niekto parametre na nastavenie SG 550M-8M mms idu ale email nie mam orange ? a este jedna vec da sa tato FP riadit cez MT ? dakujem s pozdravom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mirec777, 16.1.2019 o 9:14

Reakcia na príspevok od motaq, 20.4.2012 o 21:56 :
Zdravím mám fotopascu Scout Guard SG 880 MMS/GPRS 18M, nejako neviem poriadne nastaviť odosielanie email nechcem používať mms.Mám SIM kartu od O2. Ak by mal niekto návod ako to poriadne nastaviť na email budem veľmi rád. Ďakujem za odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 7.4.2018 o 8:25

Papu,skus si funkcnost overit tym, ze to vyskusas v telefone. Kamarat mal tiez kedysi takyto problem v O2, ze bud mu nesli MMS, alebo net. Tolko volal na support, az konecne nasli vhodnu kombinaciu pre jeho simku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off papu44, 6.4.2018 o 19:19

zdravim mam fotopascu scout guard sg 880 vedel by niekto poradit ohladom nastavenia sim karty dam tam sim kartu 02 pausal tak mi posiela na meil foto ale mms nie pritom to mam vsetko nastavene kupil som kartu na kredit akktivoval som tam aj internet a nejde to ani ju nechce nacitat ochranu pin kodom mam vypnutu ci ma niekto skusenost co mam spravit dakujem za odpoved ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petrusa87, 15.3.2018 o 20:59

Reakcia na príspevok od motaq, 27.2.2018 o 16:45 :
Prosim my sme museli kupit fotopascu scoutguard sg520 koli niceniu majetku za domom aby sme nasli pachatela, ked sa nastavi na nizku citlivost tak nebude fotit vsekymozne zabery napr.konarov?a casosber co konkretne znamena? Nenasla som taku funkciu zeby sa tam dal nastavit cas kedy sa ma zapnut a fotit cize my potrebujeme iba v noci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 6.3.2018 o 19:13

Riesil som niečo podobné "servis" vyzadovalo si to menšiu úpravu pir náklad opravy 16€. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.2.2018 o 16:45

pocet foto by nemal ovplyvnit zivotnost fotopasce. ak ovplyvni je to dost zle. co sa tyka toho spustania skus prestavit citlivost pohyboveho senzora, mohlo by to pomoct zredukovat pocet spusteni pohybom travi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kjuby, 27.2.2018 o 14:54

Chcel by som sa poradiť s pár vecami ohľadom fotopasce ScoutGuard SG520 (tej novej čo prednedávnom vyšla). Kúpil som ju pred 1 rokom. Som s ňou mimoriadne spokojný, ale,... fotopasca mi robí veľmi veľa záberov a takých, na ktorých nie je zver, napr. mal som ju vyše pol roka na lúke kde jej do displaya svietilo slnko, bola schopná urobiť aj 150 záber počas dňa (ako sa kývala tráva atd. teda bez zveri)) Mám strach, či sa mi týmto systémom, že mi robí toľko veľa fotiek hoc aj každý deň priveľmi nepootrebuje a nepokazí. Ďakujem za vaše rady a názory. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Belgie, 3.2.2018 o 8:13

marianmach65, ďakujem za radu..., Lovu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marianmach65, 2.2.2018 o 21:40

Belgie kontaktuj JANCI-PD,aj ja som kupil u neho,cena je myslim 15€ uz nepamatam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Belgie, 1.2.2018 o 21:38

Ahojte, nemá tu niekto nepotrebné diaľkové ovládanie na fotopascu SG 550MMS? Odkúpim za rozumnú cenu.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 30.1.2018 o 20:54

herczegh poslal som vam spravu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off herczegh, 30.1.2018 o 12:02

scoutguard 880 - Mám Scoutguard 880 prestalo mi posielať snímky len nahrava na SD kartu neviem zmeniť nastavenie lebo ma Apple počitače a nastavenie je len pre Microsoft predavajuci je neochotny lebo je po zaruke vie mi niekto pomoct zaplatím vopred ďakujem MUDr Herczegh ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 13.1.2018 o 16:03

A to je dôvod prečo veľa zákazníkov má pociť že ich fotopasca je pokazená. Kapacita nabíjacích batérií pri nízkych teplotách klesne natoľko že prestane dočasne snímať ale v priebehu dňa sa zase kapacita čiastočne obnoví. Treba hlavne v zime používať kvalitné batérie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pavian, 11.1.2018 o 17:22

bežne dostupné ENERGIZER ULTIMATE LITHIUM AA FR6 vyriešia mnoho problémov ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off amob12, 11.1.2018 o 9:27

Mam fotopascu Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM, fotopasca fungovala dobre až kým nezačali mrazi. Prišiel som na to že nabijateľne v mrazoch nič nevydržia dokonca sa mi stavalo že v noci keď teplota klesla pod -4°c tak bolo fotopasca nečinná. Neskôr som skušal alkalické tie vydržali viac ale tiež to nebola žiadna sláva teraz chcem vyskušať litiové... Nema nahodou niekto taký problem, a ako ho vyriešil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off andy22, 3.1.2018 o 23:33

Zdravím máte skúsenosti s fotopascou Scout Guard SG560K -12mHD ? Nejaké názory a postrehy na tuto fotopascu ? Ďakujem za odpovede ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ujec112, 7.12.2017 o 20:12

scout guard 370 - Zdravím.Odoslane video ktoré mám ztiahnute z tejto fotopasce nejde nikomu prehrať.kde je problém? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off idominik, 20.3.2017 o 18:46

Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM - Zdravím, máte někdo z vás zkušenost s nastavováním GPRs přenosu u této fotopasti mms mi jde ale GPRS se mi nedaří nastavit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ujec112, 22.1.2017 o 8:59

Cca 1m az1,5m.Pred tym mi odfotila v pohode aj vnoci ale teraz neviem co sa stalo.baterky museli bit dobre,ked to mna cvaklo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 21.1.2017 o 22:25

Ako vysoko ju mas umiestnenu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ujec112, 21.1.2017 o 21:34

scout guard 370 - Neodfotila mi fotopasca,ale stopy pred nou boli.Odfotila akurat mna,ked som ju isiel zobrat.co to moze bit?ö ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 21.10.2016 o 8:02

Kryt na infrablesk kupis v kadejakom radioamater shope za par eciek.Je blbost platit majland za kus plastu!!!Ak nevygooglis napis,poradime.Caw ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MikiBB, 20.10.2016 o 12:48

Zdravim vas, welltarky a spiderky vedia vyservisovat aj tu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off klingacik, 19.10.2016 o 8:58

ovladanie fotopasce SG 520 - Prosim o info k nastaveniu tejto pasce.0907 155 946.staci prezvonit,ozvem sa nazad.neviem ju nastavit.dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jirik, 19.10.2016 o 7:43

Měl jsem obdobný problém a nakonec jsem obrousil krycí sklíčko z mikroskopu na potřebný průměr a fotopast byla jako nová...Servis je u nás naprosto stejný - tzn. žádný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bakchus, 18.10.2016 o 5:52

Väčšinou sú z Číny. Ja som chcel u dodávateľa aby mi predali iba náhradný diel - krycie sklo na prísvit - prehryznuté medveďom a povedali mi aby som kúpil novú. Konkrétne táto pasca Bushnell stála cez 300€ a je vyrobená v Číne. nalepil som tam plast a viac do tej firmy nevkročím. Ak je niekomu málo 300€ za pascu ktorá má hodnotu tak 30€ tak je neseriózny. Keby to bola el. porucha tak pochopím že oprava je nerentabilná. SERVIS takýchto výrobkov je u nás nedoriešený. Ja som potom objednal z Číny inú pascu, parametre podobné, cena 68€ aj s clom a poštovným. Nebudem už podporovať Slovenských dovozcov ktorý sa starajú o zákazníka len pred kúpou tovaru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 19

off fleshled, 11.10.2016 o 11:36

Aby cena opravy neprekrocila cenu foto pasce??Ak je to cina neriesil by som to!! Skus napisat borzovi,motaq oni maju slusny prehlad o tom! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bogo, 9.10.2016 o 19:54

Servis fotopasci. - Prosim vas poradte nejaky servis na fotopasce,surne,dakujem.SG 880 MK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bogo, 4.10.2016 o 16:19

Dobry den,neviete mi prosim vas niekto poradit nejaky dobry servis na fotopasce? Jedna sa o fotopascu SG 880 MK-8M,DAKUJEM! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.12.2015 o 22:34

krisbark som rád že sa operácia podarila :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krisbark, 22.12.2015 o 22:22

zdravim, prave som spojazdnila tuto fotopascu SG550, mala som snou mensi problem ale aj za pomoci Edu sa mi to podarilo. Mozno to niekomu pomoze tak pridavam postup a popis co ako. do fotopasce som vlozila SD kartu (oznacenie SD HC) mam takuto odkaz potom som tam vlozila SIM kartu, zvolila som si operatora O2 fer balicek neobmedzene MMS/4e/ mesacne. prepla som do modu TEST nastavila fotopascu podla prilozeneho navodu, nasrubovala som antenu a v mode TEST som si skusila poslat MMSku. Odoslanie zlyhalo vypisalo login failed. Riesenie: SIM som vlozila do mobilu a po zadani PIN kodu som v nastaveniach mobilu vypla ochranu PIN kodom.Nasledne som dala SIM opat do fotopasce a uz vsetko fungovalo :) snad niekomu pomoze tento postup. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off peterD, 20.12.2015 o 15:55

ja pouzivam Energizer Ultimate lithium,teraz kupis 4ks za 10e,a ked mas rozumne nastavenu fotopascu tak baterky menis tak tri krat za rok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 20.12.2015 o 12:34

Nimh baterky vobec nedrzia v zime. Strasne zmaknu. Ak chcem prevadzkovat fotopascu v mrazoch tak tam mam Lionove baterie,ktore maju ale ine napatie,tak treba prerobit drziak.Je to riesenie skor pre kutilov.Este k tym metalhydridovym nabijacim baterkam.Tie maju 1.2volt nominalne napatie voci alkalickym,ktore maju 1.5 volt,cize potom napajaci manazment si mysli,ze uz ma vybite baterie.Nabijacie baterky sa nedokazu vybit na 100% vo fotopasci,kvoli tomu napatiu. Klingacik,riesit to cez stabilizator z oloveneho akupacku,tiez neni dobre riesenie,lebo stabilizator ma nizku ucinnost,cize to potom zbytocne kuri a energia ide do tepla. Treba tam dat DC-DC menic,aky mam ja,ten ma takmer nulove straty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peters, 18.12.2015 o 22:14

Ja používam iba nabíjacie. NiMh Sanyo a Panasonic po celý rok. Samozrejme v mraze nevydržia tak dlho ako keď sú plusové teploty. Štyri AA v pasci vydržia raz tak dlho ako tie štyri čo sú v module čo posielajú MMSky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hugo9, 18.12.2015 o 20:28

ZDravím, môžem do fotopasce použivat v zime NiMH nabijatelné baterie ,napr.Gp2700.? a ake najčastejšie baterie používate do fotopascí ? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klingacik, 21.8.2015 o 14:52

Externa bateria na ScoutGuard - Caute, dnes som zalozil na pascu externu baterku, lebo ma uz nebavilo trmacat sa vymienat 8 bateriek a stale ich dookola nabijat /z motoky 12V + stabilizator napatia na 5V/ - odnerane, funguje to OK. Len ten konektor je nejaky divny rozmer, nepasoval mi tam ziadny.Napojil som to napriamo na stycnu plosku bateriek. Nemate, neviete kde zohnat konektor?
d. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM