Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vystava psov Kosice 2012 - diskusia

autor: off piskura
pridané: 18.5.2012 21:18

Dobry den vlastnym fenku Hanoverskeho farbiara a chcel by som ju prihlasit na vystavu do Kosic neviem to najst .Dalej by som poprosil aj skusenosti ako mam sučku priprava t vopred vam dakujem .....

počet zobrazení: 2 932
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off valo7319, 7.4.2016 o 18:22

chcem sa opytat slabe zakrivenie chvosta moze byt aj dovodom aby psik nepresiel vystavou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stevo742, 1.6.2012 o 8:50

Ja mam taku skusenost ze na vystave sa pozreli len zuby a nic viac posudzovat v sobotu na narodke bude farbiare poliak ryk.v nedelu na medzinarodke slovak miroslav cvek kompletne sa pes prezrie skor na klubovej akci ale rozhodne netreba podcenit pripravu ci to je uz oblastna ,narodna a medzinarodna.ja idem v juli na klubovku do sielnice a aj do kosic na obidve vystavy.tak uvidim ako dopadneme.ak si nenasiel propozicie tak na stranke SKJ mas vsetko ale mas len poslednu uzavierku tusim tak sa poponahlaj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off VanFCR, 31.5.2012 o 9:12

Presne ako ti napisali predomnou, vodenie na remeni do kruhu (psik je po lavej nohe a idete do protismeru hodinovych ruciciek....teda tak,a by rozhodca bol na strane psika a nepozeral nanho cez teba), ukazat zuby (niektori rozhodcovia vyzvu teba, ini si to chcu pozriet sami), stat (viac menej v prirodzenom postoji, nenatahovat velmi nohy dozadu a pod, ale zas dat pozor, aby ich nemala podsadene pod brusko, lebo potm posobi hrbato) no a socializovat na psov a ludi, aby nebola v strese... co sa tyka postoja a merania...niekto to robi na povodnom povrchu (v KE to je trava) niekto na doske alebo palete...vtedy sa psiky aj premeriavaju (aby vydrzala stat, ked k nej pristupi rozhodca a po boku v urovni kohutika prilozi meradlo) Tolko teoria...ale co som videla v praxi, pri farbiaroch (podla mna je to ale na skodu) sa vela veci neriesi...jasne ze zalezi od rozhodcu a lepsie byt dobre prirpaveny, psik potom viac vynikne...ale minuly rok v KE to bolo na zaplakanie...tak farbiare ako daxle...poklus v kruhu neexistoval, slo sa dakym divnym pomalym krokom (co je chyba, lebo psiky zacnu nuchat po zemi a pod...ak sa ti toto stane, radsej si nechaj priestor od psika pred vami ak vas bude viac a pekne klus...alebo sa stazuj slusne rozhodcovi)...ukazovanie zubov a meranie vyzeralo ako plazenie a krutenie sa po zemi...ja teda chodim so psami (vsetko polovne plemena) uz niekolko rokov, ale toto sa casto nevidi veru... tak drzim palceky aby ste obstali co najlepsie...buduci rok sa isto niekde stretneme, aj my mame farbiarku...tento rok su vsak ine priority ako vystava, hadam sa podaria skusky :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 20.5.2012 o 9:01

a naucit ju stat na palete alebo stole s tim mavaju psici tiez problem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 19.5.2012 o 19:48

A zvyknout ji na měření. Zrovna dnes jsem se vrátil z naší Klubovky, kde někteří psi s tím měli problémy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spixii, 19.5.2012 o 10:09

Výstava psov sa koná vo Veľkej ide.. tu je odkaz odkaz , sučku treba učiť vodenie na remeni do kruhu, najlepšie v pokluse. Taktiež ju treba navyknúť na ukázanie zubov cudzej osobe a v neposlednom rade na prítomnosť väčšieho množstva psov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov