Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Broková kozlica BAIKAL IŽ 12/76 SPORTING - diskusia

autor: off hunter276
pridané: 10.5.2012 21:25

Chcem sa spýtať čo si myslíte o tejto brokovnici. Či nestačí na začiatok... dakujem

počet zobrazení: 7 783
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Rintano, 15.5.2012 o 9:27

Na zaciatok je to uplne v pohode. Vyskusaj to na strelnici ci striela dobre. Ja by som na zaciatok aj ked to myslis vazne, aj ked len tak, kupoval by som tu IZ 27, pouzitu. Da sa uz za 200-300. A co budes mat este v penazenke za to kup naboje a potom len strielat, strielat, strielat. Mozes mat 20tis Eurovu flintu, ked potom nemas na municiu a na cvicenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jano43, 15.5.2012 o 7:53

Nechcem tu rozpútať hádaciu vášeň a krv v očiach ...kvalitná a drahá flinta je aj o finančnej možnosti a vždy je prijateľnejší pohľad na strelca s ruskou flintou, ktorý má nadpriemerné vysledky ako na strelca s drahou, renomovanou značkou dáva napr. na baterii 5 z 15-tich. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Blaser300VM, 15.5.2012 o 6:48

mogon a tebe kto nakukal do tej dutej hlavy, ze vies strielat? Nie je to dobre na strelbu. Na nacvik pohybu na strelnici a pri nastupoch vyhovuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mogonar, 14.5.2012 o 21:38

Chlapci ked neviete strielat tak vam ani pan boh nepomoze... Ja ju sice nevlastnim, ale strielal som z nej uz zopar krat a je to uplne v pohode... rovnako som nastrielal s beretou ako s iz-kou... akurat treba uznat, ze po chotary by som ju nosit nechcel, je to pekny kvicht...ale pri sportovej strelbe je to dobre... tot moj nazor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Sokolik, 13.5.2012 o 22:00

Nekupuj to! Je to ruský šmejd! Tie staré za voľačo stáli, ale tieto nové stoja za h...o!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jojo1974, 13.5.2012 o 10:47

ja s ňou nemám dobrú skúsenosť,strielala pol metra do lava a to ju skúšali páni strelci ,tak som ju hneď predal ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 12.5.2012 o 13:04

Jakub, ak to so strelbou myslíš seriozne a nie len tak sem tam gulášovka, nekupuj to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jano43, 12.5.2012 o 12:58

..ja si zas myslím, že na začiatok stačí....90% úspechu je na strelcovi ..aspoň zistíš čo máš na "svetovú" špičku a ked budeš "hviezda" na strelnici potom môžeš uvažovať aj o inej kvalite ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ferdo, 10.5.2012 o 22:17

kde ju chces nadobudnut? v obchode? ak ano, tak nestaci, nakolko dat zanu nejake peniaze je uplna blbost. Ak Ti ju niekto podaruje, za odvoz, tak na zaciatok urcite staci.Pojdes s tym na strelnicu a aspon sa naucis kde mas stat, kedy menis stanovisko a take veci....na toto staci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov