Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Deň s LovuZdar.sk 2012 - diskusia

autor: správca admin
pridané: 16.4.2012 12:56

Pozývame Vás na 3. ročník Dňa s LovuZdar.sk, informácie sú zatiaľ len veľmi stručné, časom doplníme podrobné informácie.

Takže čo vás čaká?

- STRELECKÝ PRETEK NA ASFALTOVÉ HOLUBY URČENÝ PRE AMATÉRSKYCH STRELCOV Jedna položka (10 terčov) - 2 €, do súťaže sa započítavajú dve najlepšie položky. Bateria. (info na +421 917 493 266)

- SÚŤAŽ VO VARENĺ GULÁŠU O 333 € !!! 3 členné družstvá, štartovné: 15 €, v štartovnom je zabezpečené drevo, voda, 1ks chleba, papierové obrúsky, umelé misky. Min. množstvo: 5 litrov. Možnosť po súťaži odpredať guláš po 1 €. Prvé miesto získa 333 €! Nahlásiť družstvá sa môžu do 25.5. 2012, súťaž sa neuskutoční ak nebude do tohoto termínu záväzne prihlásených aspoň 10 družstiev!

- TOMBOLA O BROKOVNICU

- Sokoliari - Sokoliarska skupina PEREGRINUS

- STREĽBA ZO VZDUCHOVKY (určené najmä pre deti)

- HÁDZANIE FLINTY DO ŽITA (mužská/ženská disciplína)

- UKÁŽKY VÁBENIA A FOTOPASCĺ

- NOČNÁ STANOVAČKA po akcii

Kedy a kde?
2. júna 2012 na strelnici PZ Obyce v Obyciach.

Ostatné atrakcie, súťaže a informácie budú doplnené. Ak by mal niekto záujem prísť a zadarmo prezentovať - predávať svoje produkty, ozvite sa na admin@lovuzdar.sk

počet zobrazení: 6 884
počet hlasov: 8
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 18.5.2013 o 9:14

Plánovaný termín bol 1.6.2013 ale bohužiaľ som to musel zrušiť, nakoľko som to organizačne ani finančne nestíhal. Chcem na to využiť i financie z 2% ale tie prídu až po polovici roka, preto predpokladaný termín akcie je august. Keď to bude aktuálne, zverejním to tu, prípadne i rozpošlem infomailom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ulrich, 18.5.2013 o 1:16

neviem sa nikde docitat kedy sa tento rok bude konat Den s LovuZdar.sk , den deti sa blizi a.......... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Tominko, 3.7.2012 o 9:50

Akcia sa mi veľmi páčila. Vlani sa mi nepodailo zučastnit ale tento rok som si to vynahradil :-D. Veľké ďakujeme si zaslúži Admin! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jojo1974, 13.6.2012 o 10:57

plne súhlasím s janom43,treba to trochu doladiť a bude to ono ,lebo niekto to bral ako mastrovstvá slovenska .dávam palec hore ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 11.6.2012 o 16:09

Presne tak toto bola asi jediná negatívna vec že istá skupinka vykúpila položky. Inak perfektná akcia. Admin ďakujem za prežitý krásny deň z LOVU ZDAR. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 9.6.2012 o 20:15

jano43 súhlasím s tým a určite budúci rok sa poučíme aby niekto nekúpil napr. 10 položiek a potom sa niekomu inému neušlo zapojiť sa do súťaže. To určite budúci rok poriešime. Ďakujem za poznámku a správnu pripomienku! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jano43, 9.6.2012 o 17:45

Keby nie pre iné už len preto sa páčilo, že na obyckej strelnici sa vôbec konal nejaký pretek. Je smutné, že tamojšie PZ z troch pretekov za rok to zredukavalo na nulu...ale to je o inom. Acia "lovu zdar" sa mi páčila a ked by mal niekto kritizovať tak ten, kto sa niečím aj pričinil. Tedá nekritizujem len dve poznámky mienené v dobrom: - začiatočné strielanie na jednu vrhačku aj keby fongovala úplne bez závad, tak by sa nebolo vystrielalo možno 60% položiek ako pri troch vrhačkách. Tedá možno bolo aj dobre, že sa pokazila hneď na začiatku. - pre objektívnosť by bolo lepšie keby sa dve najlepšie položky rátali povedzme z prvých piatich, tak by sa zabránilo nadmernému nakupovaniu položiek na na úkor iných záujemcov.Kto by mal záujem a bol by čas dovolil mohol strielať aj viac ale už mimo hodnotenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 8.6.2012 o 13:18

Ako sa vám páčilo? S čím ste boli resp. neboli spokojní? Ďakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 31.5.2012 o 13:03

Dík za info . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 31.5.2012 o 12:30

Začína to o 9:00 a áno budú sa dať kúpiť náboje i priamo na strelnici. Súťaž vo varení gulášu začína o 9:00 do 13:00. cca 13:30-14:00 vyhodnotenie. Po skončení budú môcť súťažiaci odpredať guláš po 1 €. Strelby začínajú o 9:00 a budú trvať priebežne celý deň podľa záujmu do cca 16:00-17:00. Sokoliarske vystúpenie je o 14:00. Po skončení akcie je možné stanovať priamo na strelnici. O občerstvenie je postarané. Už len aby nám počasie vyšlo ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 31.5.2012 o 9:15

O koľkej to začína? Budú sa dať kúpiť náboje na strelnici ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.5.2012 o 10:04

Ak máte niekto záujem prísť na akciu a prezentovať/predávať svoje výrobky, ozvite sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 14.5.2012 o 11:20

peter316 na email admin@lovuzdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter316, 11.5.2012 o 20:22

Chcem sa spytat u koho sa treba prihlasit do sutaze vo vareni gulasu,pripadne na t.c.,alebo email? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.5.2012 o 16:53

Chcel by som vybaviť čo najviac atrakcií najmä pre deti, je to však finančne náročné, preto by som vás chcel poprosiť o symbolickú zbierku vo výške 1 €. Ak chcete podporiť Deň s LovuZdar.sk prispejte na účet 2100245135/8330 symbolické 1 €. Uveďte prosím do poznámky vaše login aby som to mohol uverejniť tu na stránke kto prispel a poďakovať sa. Ak sa nájde osoba alebo firma ktorá prispeje väčšou sumou, bude samozrejme označovaná na propagačných materiáloch i priamo na akcii ako sponzor podujatia. ĎAKUJEM! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.5.2012 o 11:52

Sokoliarske ukážky budú, začnú cca o 14:00. Ak by sa našiel niekto kto by prišiel predvádzať i niečo z kynológie, ozvite sa mi. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off eddie, 2.5.2012 o 22:10

To ano ukázky loveckých psů a třeba sokolníků to a nejen děti bude určitě zajímat,navíc to není i těžké na organizaci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 20.4.2012 o 16:07

Napr. streľba z historickej kuše a luku...u nás sa o to deti dosť zaujímajú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sirase, 20.4.2012 o 13:20

to by nebol zly napad Rempo!moja manzelka sa chysta aj s detmi a neviem ako ostatne deti ale nase miluju psy,hlavne polovne.len neviem,ale myslim ze na veku nezalezi,nase maju 3 a 4roky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 20.4.2012 o 7:01

Ono by nemuselo byť zlé, predstavenie poľovných plemien psov deťom... Deti to bude zaujimať. + môžu hádať načo sa taký pes využíva.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.4.2012 o 22:38

Aké atrakcie pre deti by ste uvítali? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM