Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poľovnícke hodinky - diskusia

pridané: 30.3.2012 10:43

aké poľovnícke hodinky poznáte-značka,skúsenosť

počet zobrazení: 7 064
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca MMasska, 26.12.2021 o 21:24

Reakcia na príspevok od klastorcan, 25.12.2021 o 22:15 :
Klastorcan Pekne si mu odpísal ale primator77 o tvoju odpoved nestojí ale možno pomôže iným. Primátor77 sa zaregistroval len preto aby do diskusie dal link na svoj web a predaj tých hodiniek. Mrzí ma to že sú aj takýto a táto to tu skúšajú. Ďakujem správcom za dobre odvedenú prácu. Prajem pekné sviatky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klastorcan, 25.12.2021 o 22:15

Reakcia na príspevok od primator77, 18.12.2021 o 15:24 :
Garmin fenix su hodiny úplnej inej kategórie ako tu ostatný píšu je to proste iný vesmír ak na ne máš určite sa oplatia ja mam staršiu generáciu ale nemám dôvod vymeniť dokonca raz ma aj zachránili keď som sa stratil v lese v noci a vybil sa mi mobil podľa hodín som našiel cestu ,ešte je jedna zaujímavá firma SUNTO ty sú ešte ďobanček kvalitnejší ale je to vec názoru .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off primator77, 18.12.2021 o 15:24

Ja chci pritelovi koupit Garmin fenix-6s-silver-black oplati se za tu cenu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jan2222, 29.9.2017 o 0:39

Ja mám už roky na poľovačku hodinky Timex, ktoré so vyfasoval na pumpe Shell za body za tankovanie benzínu. Stlačením kľúča sa im podsvieti ciferník. Na čakanej v noci to nemá chybu. Už som 3x menil remienok a idú furt. Načo by som to menil za niečo drahšie, keď spĺňajú učel. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Elo, 17.9.2017 o 17:40

Mám Greiner Limitime a max. spokojnosť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Igor43, 12.9.2017 o 1:10

Chlapci! Pred 3 rokmi som vo výpredaji v Lidli kúpil viac- menej z recesie plastové hodinky za 5€! Dobre vidíte, za 5€!!!. Boli celé plastové , nezahmlievali sa, a mali fluoreskujúci ciferník, takže v tme som vedel vždy presne odčítať čas a ešte k tomu boli úplne presné!. Kúpil som ich kvôli tomu, aby som nemusel z vrecka vždy vyberať mobil a osvietiť celý posed. A áno, ako imidžovky sa mi páčia iné značky s poľovníckym motívom( už som aj nejaké pozeral ), ale na tú poľovačku v noci, aby som vedel určiť čas, mi tieto úplne stačili ( doma mám 3 značkové, ktoré nenosím a nefluoreskujú a cena bola niekoľko stonásobne vyššia). Stratil som ich keď som išiel rozoberať srnca a je mi za nimi ľúto viac, ako keby som stratil tie značkové!!! Nie je všetko len o značke a vysokej cene, aj keď som sa už neraz presvedčil, že: " Nie som až taký bohatý, aby som musel kupovať lacné veci" , ale v tomto prípade to za 5€ bola super kúpa! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off MisiF, 11.9.2017 o 20:29

Mám podobdnú skúsenosť, Luminox je šmejd za 300 EUR vyhodené peniaze, najprv sa rozsypal kovový remienok určený do najtvrdších podmienok, mal som ich pár krát na ruke len pri poľovačke a čierna farba sa znich začala strácať, potom jednoducho zastali mali asi rok, mal som ich na ruke 10krát, reklamácia, naťahovačky, výmena batéria za 20 EUR, po oprave som ich mal na ruke dvakrát zapínanie na kovom remienku sa rozsypalo už úplne a za mesiac sa aj zastavili ale svietia ešte stalé!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off schaman, 11.9.2017 o 19:00

Čas ukáže aká je kvalita výrobku. Od roku 2011 som používal hodinky LUMINOX, podotýkam len pri streľbe na strelnici a na poľovačky. Teraz na jar mi odpadla ručička, išiel som do opravy a tam mi hodinár povedal, že odišla oska a hodinky sú prakticky neopraviteľné / alebo za takú cenu, čo kúpim nové /. Bolo to vraj spôsobené otrasmi, alebo pádom. Keďže mi nespadli tak sme prišli k záveru, že to bolo spôsobené otrasmi pri streľbe. Takže vojenské, policajné či poľovnícke hodinky LUMINOX nie sú spôsobilé na používanie pri streľbe. Na čo sú mi také hodinky, ktoré majú záruku na svietivosť 25 rokov a nevydržia streľbu ? Kúpil som si hodinky na poľovačku a strelnicu za 25,-€, tie keď mi odídu po 2 rokoch záruky nebude ma to vôbec mrzieť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off BUBU92, 6.4.2012 o 21:04

Luminox a Swiss Military sú najlepšie hodinky podla mna ,,, ja mám tež Swiss Military by Chrono a som uplne spokojný !!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 3.4.2012 o 18:36

Hekler neviem či sme sa pochopili . Ja nikomu neodporúčam hodinky za 20 € iba som uviedol ,že sú i v tejto cenovej kategorii . A idú na sekundu presne ! Mám doma v šuflíku trojo fajn hodiniek slušných značiek ktoré sú nepodstatné a ktoré málo kedy používam .Obyčajne sa orientujem mobilom v ktorom mám všetko potrebné . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 3.4.2012 o 10:33

to predsa pri takom objektíve ako máš, nemôžeš myslieť vážne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 3.4.2012 o 6:27

kurt nechce sa mi hladat ale videl som isto i za 20 odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.4.2012 o 22:58

Ja mám tiež Luminox a maximálna spokojnosť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kurt, 2.4.2012 o 10:54

Edu: A ktoréže sú to tie parádne za 20 éčok? Ja som také nanašiel, tak nosím Tmex za 80. Nárazuvzdorné, vodotesné, fosforeskujúce ručičky(nič moc), posvietenie, dátumovník, kožený remienok. Relatívne presné, rozdiel 10-15 sec. za mesiac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off felix22, 1.4.2012 o 21:14

Ja by som odporučil casio gw 3000d-1a. Su len o trochu drahšie ako luminox, ale maju o mnoho viac výhod ako je solarne napajanie, radiove riadenie času, narazuvzdorne, odolne voči magnetickemu poľu. Ja mam tiež casio ale edifice a som spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 1.4.2012 o 21:01

ja len ručičkové a digitálne a je mi úplne fuk ktoré mám na ruke, keď nemám so sebou okuliare (: ..., ale vážne, používam Casio, sú nárazu vzdorné, vodo a krvo tesné a presný čas si nastavujú príjmom signálu kdekoľvek na svete, majú aj klasické jasne fosforeskujúce ručičky aj podsvietený displej a nie sú drahé, mne vyhovujú ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 1.4.2012 o 20:59

mám WENGERy, cca 140EUR a sú výborné....aj vzhľadove, aj funkčne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off snipko, 1.4.2012 o 14:54

Aj LUMINOX sú super hodinky- vlastná skúsenosť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 30.3.2012 o 21:55

v dnešnej dobe plnia hodinky iba imidžovú úlohu . Hodinky su v mobile v aute atd. Kto chce superpresné kupi si riadene z veže v kolíne nad rýnom . Predávajú sa i v polovníckych motívoch idú presne na 1OOO cinu sekunky sú vodotesné , nárazuvzdorné i pekné stoja okolo 20 euro a vždy idú presne . Iné renomné značky stoja i niekolko desatisíc € .Tam však ide iba o imidž . Presnost nie je podstatná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov