Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Autorské práva - Ako sa kradnú fotky! - diskusia

autor: off Edu
pridané: 6.2.2012 14:30

Našiel som zase zopár šlohnutých fotiek na ktoré mám výhradné autorské právo . Zatial som mimosúdne vymohol okolo 3500€ za túto jedinú fotku . A vidím ,že už kradne i čína ,rusko a ba celý svet :-D Tak sa teším uvidíme kto z koho :-D Zatial mám 100% vymoženosť . odkaz


odkaz


odkaz

počet zobrazení: 22 219
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 18.1.2015 o 19:07

Vzhľadom k podnetom užívateľov LovuZdar.sk a nedávnej diskusii ohľadom kradnutia fotografií a iných príspevkov na LovuZdar.sk, od 18.01.2015 dochádza k úprave podmienok portálu, ktoré reflektujú na rôzne porušovanie autorských a iných práv užívateľov tohto portálu. Vzhľadom na uvedené sme v spolupráci so Stagstalker-om spracovali upravené podmienky, ktoré budú zahŕňať aj ochranu autorských práv a práv duševného vlastníctva v súvislosti s užívaním tohto portálu.

Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať Stagstalkerovi za pomoc a spísanie Autorských práv týkajúcich sa LovuZdar.sk, kde sa presne dočítate ako vás chceme chrániť a ako sa vy sami môžete chrániť voči zlodejom vašich fotografií a iných príspevkov na LovuZdar.sk. Do každej fotografie vo Fotogalérii pribudol vodoznak s LovuZdar.sk a vašim loginom. Taktiež veľmi dôležitá formulácia vyhradenia autorských práv (napr. Copyright © 2015, váš login. Všetky práva vyhradené.) Aj nedávno sme riešili kradnutie fotografií z LovuZdar.sk a pridaním späť na LovuZdar.sk iným používateľom. S novými prvkami ochrany sa to už nestane. Spísaním Autorských práv a doplnením ochranných prvkov sme zabezpečili právnu ochranu vašich autorských práv a s touto ochranou je dokazovateľné autorstvo vašich príspevkov ľahšie a vymožiteľnosť autorských práv jasná.

Autorské práva týkajúce sa vašich príspevkov na LovuZdar.sk si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz

Užívaním portálu LovuZdar.sk užívateľ prehlasuje, že sa oboznámil s autorskými právami, podmienkami používania a všeobecnými pravidlami tohto portálu, plne rozumie ich obsahu, súhlasí s nimi, bude sa nimi riadiť a na znak súhlasu s ich obsahom sa zaväzuje ich dodržiavať pri užívaní portálu LovuZdar.sk a využívaní jeho služieb.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-174 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Hejkal, 7.2.2012 o 20:20

videl tvoje fotky ako píše stevo742 na trhoch , boli to poháre s obrázkami, boli tam fotky aj pána Juríka , a rôznych tu známych fotografov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2012 o 23:00

Zigi vďaka, idem to vyskúšať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 6.2.2012 o 22:33

Edu, daj chlapcom províziu z každej nájdenej fotky o ktorej nevieš dajme tomu 10% a máš to v suchu :- ))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 3006sprg, 6.2.2012 o 21:38

kua edu, zachvilu si zarobis na novy mercedes ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 6.2.2012 o 21:01

Za tie prachy a pri tvojom pocte fotiek by som sedel za pc a len hladal, hladal a hladal ..... a obas nieco aj nafotil :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 6.2.2012 o 20:19

musíte si označit jen část a tu nakopírovat nahoru, jsou to totiž 3 odkazy, slovo "odkaz" k tomu nekopírujte, jen tu adresu :-) (nestačí na to celé kliknout) Ale stejně z toho moc moudří nebudete :-) Já tu jednou zaznamenal kradnutou fotku (trofej toho srnce mám dokonce doma), admin to rychle vyřešil, ale jméno autora jsem si nezapamatoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 6.2.2012 o 18:44

Mne otvorí -: poľovník vo Februári. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off HUMMER, 6.2.2012 o 18:34

Mne sa na tie linky kliknúť nedá..:-/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stevo742, 6.2.2012 o 17:29

No ja som sa stretol edu z tvojimi fotkami na trhoch na palenych poharoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2012 o 15:55

Findula vždy sme boli zbohatlíci :-D Ja mám tolko ako ty :-D a možno i menej . Ale to nás nikdy netriaslo oboch .Dúfam ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 6.2.2012 o 15:43

To zase budeš v balíku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2012 o 15:19

samozrejme jeden dostal pokutu 300 to bola firma HP nick si nechám pre seba a druha polovnícke doplnky :-D tiež za 300 podobne :-D.Konzultoval som to s adminom ,lebo admin má všetky práva na používanie fotiek . Vyhradil si to veľmi rozumne pri publikovaní . Potom su tu ludia ktorí sa opýtali ako napríklad Jelsovec ,ktorému som ikonku daroval . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 6.2.2012 o 14:48

Edu, vieš o nejakom konkrétnom zlodejovi registrovanom na LZ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.2.2012 o 14:32

Kradnite do toho :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-174 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov