Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

verney-carron predaj v SR - diskusia

autor: off chaba
pridané: 3.1.2012 13:36

Zdravicko chcem Vás poziadat o pomoc. Chcem si kupit verney carron, viete mi poradit ci to niekto v SR predava? na webe som nic nenasiel.

počet zobrazení: 4 061
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Rempo, 5.1.2012 o 8:10

Takýchto podobných by som na všetkých fórach napočítal až až....))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off xxxxx, 5.1.2012 o 7:53

aha, tak už chápem....preto ten nezmyselný výrok o tom istom sortimente.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Belson, 5.1.2012 o 6:52

xxxxx:.....ak si nepochopil moju reakciu zo včera o 8:59 tak len pripomínam, že jarodt je dovozcom a predajcom zbraní Chapuis, asi preto ten úvodný "nenápadný" marketing na začiatku diskusie......jarodt.....držíš na sklade celý ich sortiment? Ak nie, dovezieš na zákazku aj jednu zbraň, alebo treba čakať kým sa nazbiera 5-10 záujemcov? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 4.1.2012 o 18:05

Jaro viem čo myslíš, preto som uviedol že s fy. spolupracuje viacero predajcov, treba obvolať viacero obchodov, prípadne zavolať do detexu či náhodou niekto tieto pušky nedováža. Dá sa to vybaviť aj inou cestou, ale tu to rozpisovať nebudem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 4.1.2012 o 18:00

pandur1 - pri takýchto zbraniach jednotlivé dovozy pre firmy sú pomerne legislatívne komplikované, asi najzložitejšie je vybaviť dovoznú licenciu na Ministerstve hospodárstva a ak už teda vybavujem, tak nie na 1 zbraň, ale aspoň 5-10, čo neviem, či by sa nejaký predajca podujal, pri Tike by napr. problém nebol, je to žiadaná zbraň, ale pri Verney neviem, kto by si zobral na sklad neznáme pušky navyše, jednoduchšie je vybaviť individuálny dovoz, aj keď precestovať 1000 km pre zbraň a nedajbože ešte riešiť prípadne reklamácie to tiež nie je bohviečo. Ale voči gustu žiaden dišputát... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 4.1.2012 o 17:18

no ked chces verney carron, tak sa troska posnaz, vybav si sprievodny a povolenie na dovoz a nehladaj problem tam,kde nie....a neposeres sa ani pri reklamacii, reklamacny postup je rovnaky aj v cz...skor zalezi na serioznosti a servise predajcu...na chuja kludne mozes narazit aj na slovensku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 4.1.2012 o 16:25

chaba čo ja viem z detexom spolupracujú rôzny predajcovia v SR ( fy. jager Šurany ) skús sa spýtať či by Ti to nevedeli doniesť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 4.1.2012 o 13:22

v papierovackach nie je az tak problem ale v pripade reklamacie sa mozes posrat !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off chaba, 4.1.2012 o 13:04

Problem pre mna je, ze papierovacky pri nakupe v zahranici konkretne v CR. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 4.1.2012 o 10:00

ešte raz....a to má byt pre záujemcu problém??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Belson, 4.1.2012 o 8:59

xxxxx a ty nevieš kde je problém? No predsa "nenápadný" marketing... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 4.1.2012 o 7:56

a kde je problém???.....to znamená čo, že by slovákovi neprerdali?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 3.1.2012 o 21:42

môže byť, že na stránke Werney je uvedený, ale samotný Detex si na svojej stránke píše zastúpenie iba pre Českú republiku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off xxxxx, 3.1.2012 o 21:15

pre svk a cz dovozca detex, stačí pozrieť na stránky výrobcu...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 3.1.2012 o 20:58

Ináč na IWE som si Werney Carron nevšimol, zato na Chapui som natrafil hneď, mal tam peknú kolekciu blízko Krieghoffu, čo sme počúvali názory nemcov, francúzi sa im páčili viac ako Krieghoff, kvalitatívne to porovnávali s Blaserom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 3.1.2012 o 14:27

Zdravím, na Slovensku túto značku nezastupuje nikto. Na Slovensku pôsobí iná francúzska zbrojovka, Chapuis Armes, ktorá vyrába ten istý sortiment zbraní a má zastúpenie na Slovensku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM