Heming hunting
dnes je utorok,  16. apríl 2024,  meniny má Dana/Danica,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:56,  dnes západ slnka: 18:36
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Deň s LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.5.2011 23:09

Pozývame Vás príjemne stráviť deň i s celou rodinou. Čo plánujeme?


4. 6. 2011, strelnica PZ Obyce

- súťaž vo varení gulášu, prvá cena 333 € (viac ako 10 000 Sk)


Trojčlenné družstvá, vodu a drevo zabezpečíme, štartovné 15 €. Min. množstvo 5 litrov. Možnosť odpredať guláš za jednotnú cenu 1 €. Registrácia do 9:30. Súťaž od 10:00 do 14:00. (Prosím napíšte mi do pošty ak sa chcete zúčastniť súťaže o najlepší guláš, aby sme vedeli zabezpečiť miesto i materiál)


- O Reikiho pohár Obyce 2011 (verejná súťaž v streľbe na asfaltové terče, začiatok o 11:00, 1 položka = 10 terčov = 2 €, info na +421 917 493 266)


- rekreačné streľby na asfaltové terče (v priebehu celého dňa)


- streľba zo vzduchovky - súťaž nie len pre deti (sponzor: Milan Karlík, Šala)


- hádzanie flinty do žita


- perkusné zbrane


- sokoliari


- Karlíkoví jazdci - jazda na chopper motorkách nie len pre deti


- ukážky vábenia a fotopascí


- poľovnícka vatra vo večerných hodinách, možnosť opekania, gitara, ...


- nočná stanovačka


- výstava umeleckých a rezbárskych prác (ak chcete prezentovať vaše výrobky, rezbárske a umelecké práce, kontaktujte ma)


- viac ako 8 rôznych poľovníckych gulášov za jednotnú cenu 1 €


Vstup je samozrejme ZADARMO!


Ak máte otázky, pýtajte sa!

počet zobrazení: 5 361
počet hlasov: 8
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 4.7.2011 o 16:02

Hľadám kontakt na pána Petra Mašlonku, ktorý sa umiestnil v disciplíne Hádzanie flinty do žita na 2. mieste. No nebol na vyhodnotení. Potrebujem mu poslať diplom a medailu. Poznáte ho niekto? Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 9.6.2011 o 20:33

majko82-dakujeme za občerstvenie ktore si nam večer priniesol a nabuduce musis prist hned od rana ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 9.6.2011 o 20:30

jojo1974 - uz sme si ta zapisali na další ročnik ktory bude prvy junovy tyžden , ty tam nesmieš chybat ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 8.6.2011 o 23:40

aj ke´d som tam bol len chvíľu vo večerných hodinách , super partia , super ľudia :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jojo1974, 8.6.2011 o 20:20

super akcia,už sa obiednávam na další ročník ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 8.6.2011 o 11:43

benelli - prvý ročník, poučíme sa do budúcna ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 8.6.2011 o 8:10

bolo to dobre az na niake nedostatky roztrel sa nemal platit !!! to sa nikde nerobi nebolo sa kde rozlozit stan a pod . a este niekoho skaredo olupili !! inak akcii davam 1 :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klodys, 6.6.2011 o 14:54

páčilo sa,boli sme prvý krát,ale určite prídeme aj nabudúce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 6.6.2011 o 9:36

Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí mi pomohli pri organizácii akcie Deň s LovuZdar.sk 4.6. 2011 v Obyciach. Dúfam, že sa Vám aspoň trošku páčilo, snažili sme sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 5.6.2011 o 15:03

Ospravedlňujem sa ale zdravotné dôvody mi nedovolili sa zúčastniť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.6.2011 o 9:47

Bufet je zabezpečený, komplet pitie + strava. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.6.2011 o 18:54

pan knieža prepač ,zabudol som že sa tu môžeš vyjadrovat len ty a prd je tebe do toho ku čomu sa ja vyjadrujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 1.6.2011 o 8:21

Lubenko , zase riesis veci do krorych je ta prt a nemas ani šajnu co sa deje v zakulisi tak ta poprosim aby si si aj s tym tvojim slovnikom presiel do inych tem ! dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 31.5.2011 o 17:21

DODO v pohode mam u teba basu nelko piva :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 31.5.2011 o 8:50

benelli ospravedlňujem sa ti, ale s hohenlohe a reiki som telefonoval a vysvetlili sme si to a dohodli sme sa že naše komentáre vymažeme, keďže to boli skôr narážky a zrejme som omylom vymazal i tvoj komentár. Ospravedlňujem sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 31.5.2011 o 6:15

admin ,toto sa v slušnej spoločnosti nerobi,potom vymaž komentare i v diskusiach kde piše same kokotiny osamelývlk,potom to bude fer a lebo maž všetky nedôstojne prispevky a nebo zmaž diskusie a bude pokoj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 30.5.2011 o 23:03

preco mi niekto vymazal komentar ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 27.5.2011 o 19:20

chceme sa zucastnit na tejto akcii i s detmi a preto nas zaujima ci bude zabezpecene obcerstvenie od rana a ci budu nejake jedla aj pre deti ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.5.2011 o 13:17

Môžem sa spoľahnúť, že príde na akciu niekto s foťákom alebo mám zohnať fotografa, ktorý by nám zdokumentoval túto akciu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.5.2011 o 15:45

Ešte raz dávam do pozornosti, že ak by mal niekto záujem na tejto akcii (bezplatne) propagovať svoje výrobky, rezbárske práce, produkty, obrazy, ... kľudne príďte, stačí aby ste sa mi ozvali, aby sme vám vedeli rezervovať miesto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 18.5.2011 o 20:46

Na súťaž vo varení gulášu sa zatiaľ prihlásilo 14 družstiev. Ak máte záujem i viacerí, ozvite sa mi, aby sme vedeli zabezpečiť dostatok dreva a pripraviť plochy pre kotlíky a kotliny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off VanFCR, 18.5.2011 o 9:53

Tak ten vikend budem prave u rodicov, co mam kusok (hehe o par km blizsie ako Pandur1) ...mozno vas pridem na chvilu pozriet, uvidim ako sa budem citit...spoznavacie znamenie - hanoverska farbiarka (ak pojdem tak s nou, nech sa trochu socializuje) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 16.5.2011 o 20:59

syn ma prehovoril na 99% PRIDEME ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik40, 15.5.2011 o 20:28

sponzorom počasia je Dr. Iľko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klodys, 15.5.2011 o 18:31

dúfam,že to počasie ozaj výjde,lebo celá moja rodina sa chystá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 12.5.2011 o 6:47

pocasie bude super to je dohodnute :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 10.5.2011 o 7:37

lesnica1 , dakujeme za tvoje hodnotne komentare ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off morena, 9.5.2011 o 12:52

rada sa prídem pozrieť,len aby počasie doprialo.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 9.5.2011 o 9:15

benelli, nevyskakuj, lebo ti raz-dva klesne hrebienok :-) čo tu riešite vzdialenosť? kto chce, príde aj ked to bude mať 300km.reiki- to vážne? Podľa mna je to blbosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 9.5.2011 o 8:03

LESNICA je veduca blaznov :)bude ti tam dobre :) ale k veci samozrejme ze kazdy to ma do obyc niaku dialku zalezi len a len na tebe ci sa zucasnis :) ja mam 2 druzstva z nitry jedno z dubnice jedno z novej dubnice jedno zo ziliny a jedno z banoviec a nik sa nestazuje na kilometre ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 7.5.2011 o 15:38

Chcel by som vyzvať všetkých, ktorí by mali záujem na tejto akcii (bezplatne) propagovať svoje výrobky, rezbárske práce, produkty, obrazy, ... kľudne príďte, stačí aby ste sa mi ozvali, aby sme vám vedeli rezervovať miesto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 7.5.2011 o 11:17

budeš zaradený medzi bláznov :-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 7.5.2011 o 8:26

reiki takže keď pôjdem z Vrábel na Nitru a Bošany, potom cez Klátovu Ves na Skýcov a odtiaľ cez Topoľčianky do Obýc budem zaradený do žrebovania? :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 7.5.2011 o 8:09

hunter2 srandujes ze daleko ? ved ty to mas iba 100km , polovica pozvanych hosti to ma ovela dalej !uvazujem nad tym ze ludia ktory to maju nad 100km a zapoja sa do minimalne 3sutaznych disciplin budu mat moznost ziskat financnu hotovost na 100km cestovneho , samozrejme systemom nejakeho zrebovania ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 6.5.2011 o 19:03

hunter2 co je to moc daleko ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 6.5.2011 o 12:53

pre mňa moc ďaleko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 6.5.2011 o 12:35

uz sa nam to krati hlaste sa a hlaste sa :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 5.5.2011 o 8:10

mozem aj ja peto ? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik40, 4.5.2011 o 12:47

Ja tiež určite dojdem,ADMIN drž mi fleka,,, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 3.5.2011 o 18:15

Vazeny pani , vidim ze ste to tentokrat zobrali pevne do ruk a z organizujete skvelu akciu hodnu mena tejto stranky , verim ze oslovite i nepolovnicku verejnost a ukazete ze polovnictvo nieje iba o polovani . Prajem Vam aby Vam vyslo pocasie a mali ste vela vela spokojnych hosti . Ak pracovne povinnosti dovolia rad by som sa zucastnil na tejto akcii i ja s rodinou . Lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM