Heming hunting
dnes je utorok,  23. apríl 2024,  meniny má Vojtech,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:43,  dnes západ slnka: 18:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zeiss Duralyt - diskusia

autor: off polovnikrv
pridané: 16.1.2011 17:47

Ma niekto s touto seriou puskohladov od zeiss skusenosti? Maju celkom zaujimavu cenu

počet zobrazení: 34 370
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-95 z 95 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off motaq, 16.3.2011 o 19:48

pandur, duratyl je nejaky novy rad puskohladov. nejak som nepochopil tuto cast tvojej vety "a neviem ktorý myslíš že sa naň podobá conquest ale na mojej guľovnici je fomei 7x50 a to je už iná "kvalita"". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 16.3.2011 o 19:46

sako napisal som ze vsetky zeissky maju osnovu v 1. rovine? "u niktorych typov Zeiss puskohladov" je tam sice preklep ale napisal som, ze pri niektoryh, a je ich viac ako tych co maju osnovu v druhej rovine. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sako80, 16.3.2011 o 17:58

motaq:to chceš povedať že všetky Zeissky majú osnovu v 1 zobrazovacej rovine!??????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 16.3.2011 o 17:48

Duralyt nepoznam ani ja, a neviem ktorý myslíš že sa naň podobá conquest ale na mojej guľovnici je fomei 7x50 a to je už iná "kvalita". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 16.3.2011 o 16:52

pandur, v pohode, to som len podpichoval EDA, jednak debata bola o Duralyt. co sa tyka conquest na ten mam svoj nazor a dost sa podoba tomu tvojmu. Zeiss vie preco ho v europe nepredava. Duralyt neviem aky je ale Classic uz je co sa tyka skla dobry, co sa tyka niektorych dalsich veci ohladne niektorych rieseni tak aj Zeiss ma urcite medzery ale su to drobnosti, ktore sa pomali ale iste aj u Zeissu odstarnuju. A aby som Edovi usetril otazku tak napr. umiestnenie osnovy u niktorych typov Zeiss puskohladov, Stale su v 1. ohniskovej rovine a to sa mne osobne nie velmi paci. Ale co sa tyka skla tak je to spicka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 16.3.2011 o 16:03

motaq už som tu písal, že tie zeissy z USA sú výlučne pre americký trh rada conquest je síce lacná ale je to trieda meopty, prípadne lepšieho buschnelu. Rady ako je diavary alebo diatal, varipoint sú podstatne drahšie a ceny sú porovnateľné s európskymi. S radou conquest mam skúsenosť, nie je to zlé, za tú cenu ale radšej by som v tomto prípade volil meoptu, nikon, prípaden s pevným zväčšením ten classic čo dal odkaz Edu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 16.3.2011 o 14:33

EDU ten tvoj odkaz nie je duralyt ale inak cena dost dobra, aj ked zo statov sa da urcite bez problemov doniest lacnejsie :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.3.2011 o 13:50

peter 1985 čo sa skrýva pod slovkom slabé ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.3.2011 o 13:49

Tu je za super cenu odkaz= ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off peter1985, 8.2.2011 o 14:55

vcera som mal moznost pozriet do 2 Duralytov a musim povedat ze to sklo je na zeiss slabe , preto aj ta cena ,nieje zeiss ako zeiss ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 8.2.2011 o 14:55

Táto informácia je JPP, ale Zeis uvažuje o možnosti svetelného bodu na duralyt, v tomto roku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnikrv, 20.1.2011 o 11:52

pretoze na jar by som si chcel kupit novy puskohlad a nejaky poriadny uz a Duralyt ma celkom zaujal uz len tym ze je to Zeiss a samozrejme aj cenou :-) akurat mi tam chyba cerveny bod, pretoze na vecernych postriezkach je lahsie nim zamierit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 19.1.2011 o 20:19

Pred optikou os Zess-a co stoji 700€ by som skor uprednostnil puškohlad Nikon alebo Leupold VX 3 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 19.1.2011 o 20:03

Ahoj, ak Ti EDU napíše, že je to špičkový puškohľad, môžeš mu dôverovať. EDU patrí medzi expertov na optiku, Mne tiež poradil a veľmi dobre ,som spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-95 z 95 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM