Heming hunting
dnes je utorok,  19. marec 2024,  meniny má Jozef,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:52,  dnes západ slnka: 17:55
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vystava psov - diskusia

autor: off Racek
pridané: 17.6.2010 12:59
Dobry den chcel by som sa spitat ci mi vie niekto pomoct,chcel by som ist na vystavu s Jagošom a Foxikom.neviete o neakej ktora by sa konala este tochto rkou??Dakujem velmi pekne.
počet zobrazení: 3 363
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off goret, 21.5.2018 o 10:27

Reakcia na príspevok od Ondrik, 21.5.2018 o 7:58 :
Približne týždeň pred výstavou vám príde návratka, resp. oznam kde si ju môžete stiahnuť. Po príchode na výstavu si s návratkou vyzdvihnite katalóg a katalógové číslo a vyhľadajte výstavný kruh. Ak prídete dostatočne včas pred zahájením posudzovania, môžete sa v kruhu prebehnúť a skúsiť si výstavný postoj. Posudzuje sa aj chrup (u psa aj semenníky), preto je potrebné, aby si jedinec zvykol, že mu to skontroluje cudzí človek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 21.5.2018 o 7:58

Reakcia na príspevok od goret, 20.5.2018 o 22:51 :
presne na jeden deň som sa aj prihlásil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.5.2018 o 22:51

Reakcia na príspevok od Ondrik, 18.5.2018 o 15:56 :
Na výstave sa posudzuje výzor (exteriér) psa vzhľadom na štandard plemena. Pes sa posudzuje v kľude a v pohybe. Mladší dorast je spestrením výstavy, kdeže ide o fyzicky nevyzreté psy. Ak tam teda idete, choďte, no úplne stačí na 1 deň a nie na 3. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lanus, 18.5.2018 o 16:42

Ondrík - Teória je tu : odkaz . Sučka musí vedieť chodiť na remeni i v súvislom rade t.j. keď má pred sebou i za sebou ďalších psov ; musí vedieť zastať na vyhradenom mieste resp.plošinke vo výstavnom postoji ; musí si dať prehliadnuť chrup a zmerať výšku . Najlepšie je keď prvú výstavu absolvujete pod dozorom skúsenejšieho psíčkára . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 18.5.2018 o 15:56

Dobrý deň. Prihlásil som sa s mojou farbiarkou na výstavu (Nitra 8-10. jún 2018 Agrokomplex Nitra) do triedy mladšieho dorastu. Vie mi niekto napísať ako to prebieha, načo mám šteňa ale aj seba pripraviť na takejto výstave? Budem vďačný za každú radu z praxe (priebeh, čo sa bude posudzovať, na čo si dať pozor) som v tomto začiatočník :). Ďakujem pekne za každú radu (kľudne aj do súkromnej správy). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Matulikk, 18.1.2017 o 12:46

pre uchovnenie slovenského kopova je potrebné: vyšetrenie na DBK(Dysplázia bedrových kĺbov) DNA test; Skúšky duričov v I. alebo II. cene (Hľadanie – 4, Durenie – diviak – 4, Hlasitosť – 4, Odvaha – 4, Čuch – 3); Výstavné ocenenie výborný alebo veľmi dobrý, na výstavách kde je pes starší ako 12 mesiacov; Bonitácia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 18.1.2017 o 9:47

K valo7319, dnes o 9:23, na úvod áno. Po úspešných SD, však treba aj ocenenie z výstavy poriadenej klubom, po ktorej nasleduje bonitácia. Ak sa chceš zaoberať chovom už nemusíš byť členom klubu, ale mal by si byť a podobné otázky adresovať kompetentným osobám. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off valo7319, 18.1.2017 o 9:23

To som si uz pozeral ak som to spravne pochopil tak vystavne ocenenie musi byt z vystavy ktoraje organizovana skj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lanus, 18.1.2017 o 8:20

valo7319 - Ak sa chceš zaoberať chovom musíš sa stať členom KCHSK ! Podmienky chovnosti SK nájdeš tu : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off valo7319, 18.1.2017 o 8:08

Chcem sa opytat ked chcem uchovnit kopovku tak zucasnit sa mozem na vystave napr.(narodnych plemien alebo medzinarodna) a plati mi to alebo je potrrebne sa zucasnit na klubovej vystave? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off exc125, 6.8.2010 o 21:24

odkaz najblissia klubova vystava terrierov v nitre ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 18.6.2010 o 8:30

Ahoj, Racek mohol by si mi prosím ťa preposlať ten kalendár kynologických podujatí? Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 18.6.2010 o 6:55

Pozdravujem. Martin Ti poslal kalendár kynologických podujatí, tam je všetko. Však klepni do klávesnice. Máte tam v okolí 10.-12.9. Medzinárodnú výstavu psov v Prešove. Každý mesiac je toho dosť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 17.6.2010 o 13:32

dakujem,,,,,pozeral som,,su dve tohto roku su,,,ale sielnica uz bola a dvorianky koly robote nestiham :((nevies nahodou neak inac mi poradit??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nugy, 17.6.2010 o 13:15

odkaz zoznam výstav najdeš tam a klubové na klubových stránkach plemien. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama