Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

strelecký pretek LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 19.1.2010 17:02
Plánujem tento rok zorganizovať strelecký pretek v obci môjho bydliska, kde naše PZ má vlastnú strelnicu, je to v okrese Zlaté Moravce. Zúčastnili by ste sa aktívne takéhoto preteku? Prišli by ste? Približný termín je začiatkom leta 2010.
počet zobrazení: 4 024
počet hlasov: 0
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 25.3.2010 o 14:01

Termín je spomenutý v komentároch nižšie. Plánujeme to na 31.7. 2010. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lucisa, 25.3.2010 o 13:09

fakt by sa už mohol určiť nejaký termín, ved termíny streleckých podujatí sú už známe tak treba dohodnúť nejaký voľný termín ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 25.3.2010 o 12:25

Fajn! A predbežný termín ? To je fuk, či to je klasická batéria. Ide o stretnutie a nie o frajerinu! Batéria je taká ľahšia a bez prekvapení. Ak to dobre okukáte, nemalo by vás nič prekvapiť. AT ja osobne obľubujem. Teším sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 24.3.2010 o 17:07

Uz by ste konecne mohli aj v Obyciach aspon Americky trap objavit. :o)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.3.2010 o 11:48

Ide o strelecký pretek klasická bateria na 5 vrhačiek, kde bude otvorená strelnica s možnosťou kúpenia položiek. Ide hlavne o to stretnúť sa, zabaviť, vyskúšať si svoje strelecké schopnosti, porozprávať o skúsenostiach, zážitkoch ... prežiť pekný a príjemný deň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hospo, 14.3.2010 o 17:27

admin
Ak chceš usporiadať strelecký pretek tak treba spresniť o aký pretek sa jedná či je to trap -batéria alebo americký trap alebo gulový.Ja by som sa k tomu prihlásil keby som vedel konkrétne miesto preteku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off silma20, 12.3.2010 o 20:16

Určite prídeme. Aj s otcom ten tam dokonca raz aj vyhral. Treba upresnit termin ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lucisa, 12.3.2010 o 14:36

bolo by pekné zorganizovať strelecký pretek, rád by som sa pridal. lepšie je strieľať 3x25 alebo 4x25 ako položkový pretek, nech má každý rovnaký počet terčov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 26.1.2010 o 14:28

kamarad zhana vrhacku na americky , nemyslim tym EDU-a , vecer mu zavolam a dam ti vediet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Blaser300VM, 26.1.2010 o 12:21

Ale neviem, mozno tam uz dorazil Americky trap, co by mohlo Edu-a prilakat. Keby bol zaujem, viem sprostredkovat zapozicanie vrhacky za dobru cenu, pripadne nakup pre PZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 26.1.2010 o 12:19

Trosku divne pozadie(dolina), z piateho stanovista vyletuje terc trosku mimo strelnice, dolety su asi len odhadom nadstavene, ale vcelku prijemne prostredie, dobri ludia, co nemyslim teraz ironicky a rad som tam kedysi chodil sa zabavit. Len skoda, ze som sa tam niekolko rokov nedostal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 26.1.2010 o 10:54

Blaser co je to tam za strelnicu ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 26.1.2010 o 10:50

Mal som dobreho tusaka, ze Obyce. :o))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 26.1.2010 o 10:38

Ja poviem pár ľuďom z LOVU ZDAR čo ich to zaujíma. Ja by som navrhol uzavretý počet položiek napr. 5-7 podľa počtu ľudí a hodnotiť všetky položky. Je to férovejšie. Trocha odlíšiť od verejných pretekov, kde si niekto kupuje položky do nekonečna!!!! My robíme 2x do roka súkromné preteky a verte mi je to o inom ako na normálnom prebore. Fajn nálada, súťaživosť, stretnutie.... Nič sa nešpekuluje, je to dopredu zaplatené. Chodia aj ľudia neskúsení a prídu zase. Strelectvu zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.1.2010 o 10:25

Ide o streľbu na asfaltové terče - batéria na strelnici PZ v Obyciach (okres Zlaté Moravce).
Návrh programu je: Voľný sériový strelecký pretek na 20 terčov. Hodnotia sa dve najlepšie položky. Počet položiek je neobmedzený.
Program sa samozrejme môže upraviť a môžeme sa dohodnúť. Teraz chcem len zistiť, či by bol záujem, či má vôbec význam takéto niečo organizovať a vybavovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Sokolik, 26.1.2010 o 9:55

admin, nepíšeš aký strelecký pretek máš na mysli, či brokový alebo guľový / M400 alebo M800/, možno by nebolo zle nejaký kombinovaný a výsledky vyhodnotiť osobitne gula aj brok a potom aj spolu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 26.1.2010 o 8:16

takto sa nenazbierame ani na jednu rundu ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 20.1.2010 o 6:51

super napad , ja by som urcite prisiel aspon ma tam konecne niekto nauci strielat ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 19.1.2010 o 22:28

a ešte plno iných disciplín si môžeme urobiť-napr. vypiť pol litra vína, čelo na porýsko metly a zatočiť a potom bežať rovno :-)))))

ale nie-tak ak by bol záujem o to stretko, tak strelnicu máme aj tu a jesto aj trapp, aj prieseky, oblúkové....T bol len môj návrh. Ak by to chcel admin zorganizovať induviduálne a inde, nebudem sa do toho montovať. Resp.- to môže byť aj tam aj na stretku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 19.1.2010 o 22:20

Prečo nie. Ak to bude stretko a k tomu americký trap, tak fajn. Nejde predsa o víťazstvo, ale o účasť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 19.1.2010 o 19:31

Ked to nebudu "fixne" smery, ako to niektori nazyvaju, preco nie. predpokladam, ze hovorime o trape, ci nie? Obyce? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 19.1.2010 o 19:15

alebo to môžeme urobiť na stretku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro65, 19.1.2010 o 17:07

zdravim ta..mysliš na trap?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov