Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Gratulačný list k životnému jubileu s poľovníckou tematikou - diskusia

autor: off horyzelene
pridané: 10.1.2010 9:21
Zdravím. Chcel by som poprosiť o radu, kde by som mohol zohnať nejaké pekné gratulačné listy k životnému jubileu s poľovníckou tematikou. Kde a či sa dá niečo také stiahnuť, príp. objednať. Vďaka za radu
počet zobrazení: 4 612
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off filipML, 18.2.2016 o 16:08

Nech večná sláva tomu je, kto zvyky poľovníctva rozširuje. Nech Svätý Hubert ho sprevádza, a všetko zlé nech ho obchádza. Nech mu srdce zaplesá, keď uvidí čaro lesa. Nech poctu poslednú zvery vždy dá, a na zlé chodníčky nech sa nedá.Nech si dary prírody stále váži, a chrániť ju nech sa snaží. Nech berie krásu poľovníctva ako dar, za to, že prevoláva ,,Lovu zdar“ !!!

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

komentáre

zoradiť
off Mawer, 8.3.2017 o 22:49

Maco7 ja by som ta poprosil preposli mi to do mailu dakujem...Mawer1@azet.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alex, 8.3.2017 o 18:46

Panie kolegyne všetko najlepšie k MDŽ ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Maco7, 1.3.2016 o 18:04

takéto gratulačné listy mám.Je potřeba uviesť email,pošlem aj pasovacie listy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off filipML, 18.2.2016 o 16:08

Nech večná sláva tomu je, kto zvyky poľovníctva rozširuje. Nech Svätý Hubert ho sprevádza, a všetko zlé nech ho obchádza. Nech mu srdce zaplesá, keď uvidí čaro lesa. Nech poctu poslednú zvery vždy dá, a na zlé chodníčky nech sa nedá.Nech si dary prírody stále váži, a chrániť ju nech sa snaží. Nech berie krásu poľovníctva ako dar, za to, že prevoláva ,,Lovu zdar“ !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off jaro1, 18.2.2016 o 11:10

K dnesnemu sviatku menin zelam Jaromírovi vsetko najlepsie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off bigmischo, 10.1.2010 o 10:40

mám jeden časopis poľovníctvo rybárstvo z roku 1996..tam je jedno číslo na tekéto veci.. ..dám ti ho?? :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM