Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Smrad z tulcov muflóna - diskusia

autor: off miro1284
pridané: 9.1.2010 18:34
Prosim Vás ako mám riešiť zápach z tulcov, ide o zlatého muflóna. A ešte keď vyskúšam prstami po vnútri, tak cítim niečo vlhké na prstoch.
počet zobrazení: 7 802
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Ondrik, 10.4.2017 o 13:30

Ako najlepšie ošetriť muflónie tulajky tak aby vyzerali pekne? Ošetrujete ich nejakým prípravkom? Pretože keď príde preparat muflona tak má rohy niečim ošetrené a rovnako tak by som chcel ošetriť tulajky aj bežne vybielených lebiek muflónov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off toňas, 16.1.2010 o 11:05

pre mira.doporučuji toulec uvnitř vyškrabat,odmastit jar a horka voda ,formaldehyd v poměru 1 ku 4 stači ,nasady na lebce uřezat asi v polovině dutou čast je tež dobre odmastit a vložit do ni kus vaty namočeny ve formolu-na věkylebka je mezitim odmastena vybilena.nasadu natřu neředěnym slovilaxem namotam na to pruhy papiru znovu lepidlo a nasunu toulec.dodržet rozlohu dřevěnym rozšprajcem vznikla mezistena u lebky,nekdo tu spravne udava silikon ano,a vubec na dobře použitysilikon je občas pěkny pohled.zdravi preparator tonas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off vlado84, 13.1.2010 o 10:22

ja ich davam na bieli silikon ten vsetko utesni a nic nesmrdi a aj tak ked ich das vischnut ako tu pisu moze sa stat ze nepojdu navliect na lebku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiwi, 13.1.2010 o 8:56

Formaldehyd zoženieš v Lekárni,na objednávku.Je to najlepšie čo môže existovať.Pozor na výpary,silne leptá dýchacie cesty.Pracovať s ním na voľnom priestranstve. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.1.2010 o 22:17

cita neviem asi si mal silný ja som to nastriekal 20% a je to ok . Ak je však formaldehyd v drogerii celá vec je vyriešená . Ja som to kedysi zhanal na preparaciu rýb ešte pred rokom 1989 ale nezohnal som . No ale vtedy nebol ani technický peroxid tuším dostať . Vlastne málo čo :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 12.1.2010 o 22:08

Peroxid nedoporučuji. Kdysi jsem to udělal u několika čertíků a dost podstatně to zesvětlilo rohovinu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 12.1.2010 o 21:48

Formaldehyd běžně seženeš v drogerii/barvy-laky atd/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 12.1.2010 o 17:57

Ja to dělam jako findula,rychle a jednoduše.Formaldehyd stojí pár korun. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.1.2010 o 15:45

Ja som tulce muflonov vylial peroxidom a nechal pôsobiť . Teda najprv ich treba vyvariť a zvnútra poriadne vydrhnuť najlepšie malou kovovou kefkou samozrejme saponátom a najlepšie za tepla . Potom nechať vyschúť a vyperoxidovať . formaldehyd môže byť určite výborná voľba .Problem môže byť kde ho zohnať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off findula, 11.1.2010 o 7:02

Vezmi si formaldehyd,který běžně seženeš v drogerii a do toulců jej nalij.Nech působit cca 3 hodiny.Po Této době vrať toulce na původní místo.Zabráníš na doživotí nejen zápachu ale i řádění kožojeda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 10.1.2010 o 14:22

pozri moje foto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 10.1.2010 o 14:22

Odmastni ich v jari poriadne z vnútra najlepšie zubnou kefkou vydrhnuť a nechaj ich vyschnut ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 9.1.2010 o 19:33

jar? neviem vyskúšaj..nemám skúsenosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov