Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

polovnicka obuv - diskusia

autor: off lubi
pridané: 3.1.2010 0:42
Mate niekto skusenosti s topankami coantri boots su zelenej farby vydel som jch na int.obchode u pitliaka,bol by som zvedavy ci su pohodlne na celodenne nosenie ,jesen zima a ci su teple na postriezke.ich cena ma hlavne zaujala.
počet zobrazení: 6 102
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off HUNTER75, 10.12.2019 o 7:14

Urobil som chybu, keď som si kúpil topánky HANWAG Alaska GTX (asi som podľahol reklame) - tvrdá podrážka, vrchná časť tlačí na lýtko, celkovo sú neforemné. Predtým som mal 15 rokov zn. CHIRUCA, nosil som ich celý rok, boli ľahké, dobre izolovali, v lete sa v nich nohy nepotili. V súčasnosti by som asi kúpil niečo z ponuky PLANICA alebo LOWA. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off m98, 9.12.2019 o 14:47

Mibe74- Tarrago nano protector 400ml. Majú v Intersporte. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 9.12.2019 o 14:07

Prosím vás, mam topánky Demar Alpy gtx a potreboval by som poradiť, aký impregnacny sprej použiť, aby som nezničil topánky. Na cene nezáleží, chcem kvalitu. Nevyznám sa v tom. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie obuv asolo sasslong (autor: keny).

off keny, 22.4.2014 o 20:08

topanky po vyse roku su uplne bezcybne a stale super sedia. nestratili vodeodolnosť ani sa nikde neodlepili. jedine co som robil bolo osetrovanie vcelim voskom a vymenil som snurky lebo sa zodrali. mozem len doporucit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie obuv asolo sasslong (autor: keny).

off keny, 4.3.2013 o 19:06

takze vidim ze jediny do tejto diskusie prispejem ja :D dnes som topanky kupil a dufam ze budem spokojny. sedeli mi vyborne na nohu a mali dobru cenu takze dufam ze aj nieco vydrzia... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 10.4.2012 o 21:33

archer chcel som brať tieto no bohužial nemaju č.12 :( škoda vieš hladam obuv pre otca ja mam obuv z vyšej rady od Planika a spokojnosť.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 10.4.2012 o 17:17

a tieto? odkaz :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fero, 10.4.2012 o 17:14

ich majú za dobrú cenu v akcii ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 10.4.2012 o 16:02

jozef: celokožená topánka, vibram podrážka, na tom sa nedá čo pokaziť.. no s topánkami rozhodne pozor.. odporúčam vyskúšať osobne.. ja teda osobne nekupujem cez web nikdy (topánky).. je to ako s nohavicami.. niektoré majú užší strih.. je jedno že máš dobrú veľkosť ak v nej budeš mať nohu stlačenú jak špagetu.. topánka musí byť hlavne pohodlná.. ja mám Meindl Island GTX a maximálna spokojnosť.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 10.4.2012 o 14:46

Nejake skusenosti ???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 7.8.2011 o 9:59

Ja ich mám tiež a maximálna spokojnosť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rimo, 6.8.2011 o 9:56

ked myslis country boots s membránou Deitex tak ja ich mam asi 2 mesiace, zatial spokojnosť, podrazka Vibram je vynikajuca aj na dlhe chodenie, koza je velmi prijemna a zatial mi nepremokli, a to som ich mal aj v kvalitnych lejakoch, samozrejme ze ich obcas naimpregnujem, a kolko stoja? ja som ich kupil za 80 Eur ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bracho, 31.7.2011 o 13:14

mate niekto skusenosti s touto obuvou? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM