Heming hunting
dnes je utorok,  19. marec 2024,  meniny má Jozef,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:52,  dnes západ slnka: 17:55
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Posedové vaky - diskusia

autor: off Merkel201E
pridané: 8.12.2009 10:31
Zdravím,
akej značky - výrobcu používate a ako sa Vám osvedčil?
počet zobrazení: 16 625
počet hlasov: 3
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 48 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off shark2, 16.1.2017 o 9:10

tiez mam posedovy vak Hubertus a LESLOV to vystihol :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hartge30, 16.1.2017 o 8:25

na ceskom loveckom fore ten vak chvalia, rozmyslal som aj ja nad nim, nakoniec som kupil od margity a som spokojny. jedine co by som pridal je zips na spodku. na posede je to ok ale na rebriku je to sukanie sa do vaku krkolomne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vadkan, 15.1.2017 o 22:28

Zdravim. Ma niekto skusenosti s posedovym vakom od ceskeho vyrobcu VATES? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MikiBB, 18.12.2015 o 7:49

Zdravim Vas, ja mam tento model - Vak poľovnícky posedový - olivový a som spokojný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lovec84, 3.12.2015 o 10:18

Tiež mám vak Hubertus a stotožňujem sa s tým, čo uviedol LESLOV. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 3.12.2015 o 7:58

Ja mam tiez posedovy vak HUBERTUS a mozem len odporucit. Naozaj je velmi dobry ci sedim na posede alebo v poraste. Su aj lepsie ale aj drahsie. Osobne nevidim ako nevyhodu to ze vak nema rukavy, aj tak mam oblecenu teplu bundu a pod nou termopradlo takze zima mi nehrozi a to som ho skusal pri -20 stupnou. Cena=kvalita je naozaj dobra. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vinci, 2.12.2015 o 22:43

Ďakujem pekne za vlastné postrehy, už je objenaný ( teda dva :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lrentka, 2.12.2015 o 21:24

Tento vak mám a urobil som nasledovnú úpravu: keďže zips je krátky, pod zipsom som vak rozpáral, aby som do vaku mohol vôjsť keď som ho mal oblečený(keď som si obliekol najprv rukávy). Bolo by vhodné keby vak mal aspoň jedno vrecko zvonku napr. na mobil. Vrecká sú len vo vnútri. Rukávnik je veľmi dobrá vec, ale mať v ňom mobil je riskatné, že ho stratíte. Izolačné vlastnosti veľmi dobré. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nimbus, 2.12.2015 o 21:10

Vak Igor mám aj ja. Vyrába ho p. Margita Kubjatková z Čadce. Mne ho upravili podľa mojich individuálnych požiadaviek, takže max. spokojnosť. Ale má presne takú istú nevýhodu , ako píše tomasjanus: veľmi rýchlo v ňom zaspím... :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hartge30, 2.12.2015 o 19:21

mám ho a doporucujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vinci, 1.12.2015 o 22:48

Máte niekto skúsenosti s týmto vakom? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 6.1.2015 o 9:13

blyskac, vak bez rukavov urcite nie!!!-vlastna skusenost. Mal som vak par rokov len s trakmi a odniesli si to plecia-klby... mozem len vrelo odporucit pradiaren.sk a urobia ti to na mieru, samozrejme overal, ale ten musi byt dostatocne volny, inak sa budes v nom potit. LLZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 6.1.2015 o 8:38

Skúste si kliknúť na pradiaren.sk.Zaujímavá cena a kamarát chváli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hartge30, 6.1.2015 o 8:31

ja tiez vyberam vak, rozmýšľam nad tým od vatesu alebo nad týmtoposedovy-vak-do-22-c-loden-xxl na vedľajšom fore chvália oba, a skôr by som zobral tento typ ako bez rukávov a kapuce, do vaku pôjdeš bez bundy, takže flintu zaprieš ako cez hrubý kabát ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tomasjanus, 6.1.2015 o 0:49

Ja mam posedovy vak Hubertus a je to super vec polujem s nim uz 3 roky a vysoka spokojnost az na jeden maly problem lahko v nom zaspis ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off blyskac1, 5.1.2015 o 23:07

Zdravim,chcem si kupit posedovy vak bud to Hubertus alebo rakusky CARINTHIA. Niektore su robene ako vesta bez rukavov az ku krku, pytam sa ci to nebude problem pri strelbe mat cez pazu este ajdalsiu vrstvu eho posedovy vaku, ak by bol musel by som si ho pred strelbou v hornej casti cely vyzliect z ramien, Ine typy su site tak, ze su ukoncene u urovni prs a cez ramena maju ina popruhy, tu je pri strelbe rameno volne, Aky typ by ste mi poradili ? Mate s tymto niekto skusenost ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Jager68, 9.12.2013 o 10:38

presne ten mam co napisal binka. Vynikajuci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off binka, 9.12.2013 o 8:17

Mám tento.odkaz Zatím jsem ho měl jen jednou na posedu, ale bylo v něm teplo. Dal jsem na doporučení člověka, který hodně loví v noci černou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUNTER5, 7.12.2013 o 20:17

Mám 3 roky tento ešte sa mi nestalo aby mi v ňom bola zima a sedel som celé noci v silných mrazoch aj za silného vetra. Nepocítil som žiaden chlad. Výborná investícia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 7.12.2013 o 17:53

Ja mam posedovy vak Hubertus je na traky zakriva cely chrbat aj hrud z vnutra je podsinty ovcim runom som velmi spokojny kupil som ho vo velkosti xxl sedel som vnim uz aj v minus 23 a sedelo sa prijemne celu noc ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 7.12.2013 o 9:31

lrentka, ja ho mám dva roky, zatiaľ som spokojný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Merkel201E, 7.12.2013 o 8:48

Zdravim, mam nieco podobne odkaz pre mna dobra skusenost s tymto vyrobkom.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lrentka, 7.12.2013 o 6:45

Zvažujem kúpu tohoto celotelového posedového vaku odkaz. Máte s ním niekto skúsenosť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 28.9.2012 o 11:18

Má prosím vás niekto skúsenosť s týmto posedovým vakom? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rinko, 3.11.2011 o 19:09

Zatiaľ vďaka všetkým.Majko dobrý typ ten Athos.Ja by som však asi radšej ten vak.Hodím tam ešte termofor a líštičky môžu chodiť aj v najväčších mrazoch.Ale daj vedieť ako sa ti osvedčili tie nové topánky do mrazov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 2.11.2011 o 18:23

ja mám od athosu posedové nohavice nie sú síce podšité ovčím rúnom majú len vatovú výplň ale som s nimi spokojný v zime sú ozaj dobré a dá sa v nich chodiť aj v ťažkom horskom teréne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sako80, 2.11.2011 o 18:05

aj tu máte niečo odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 2.11.2011 o 17:41

Ja používam kombinovateľný posedový vak. Možnosť využitia posed. vak., spacák, kabát. Foto viď. moje fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 2.11.2011 o 14:47

Mohu doporučit i overaly od Afarsu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 2.11.2011 o 14:32

hej tú istú som mal aj ja skúsenosť preto som radšej zvolil oblečenie Athos , podšité ovčím rúnom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FOXMEN, 2.11.2011 o 10:03

posedový vak není žádná výhra, gor když se potřebuješ hnout, zkoušel jsem ho u kamaráda a řeknu vám zlaté kalhoty z ovce...není v tom zima to ne.....ale ten pohyb a ještě se s tím tahat....výhra je dobrá obuv a dobré oblečení........ale samozřejmě záleží na vkusu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 1.11.2011 o 23:14

kvalitné , neskutočne teplé a hlavná výhoda je že sa v tom vie človek pohybovať , nie je zabalený ako v posedovom vaku , odporúčam vyskúšať a aj cena nie je vysoká , kvalitný slovenský výrobok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 1.11.2011 o 23:11

odporúčam posedové oblečenie Athos odkaz a odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nimant, 2.8.2010 o 2:10

Jednoznačne overal ja mam tento nema chybu, odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zeliezka, 28.1.2010 o 16:05

Vcera som mal moznost vyskustat na posede tento posedovy vak \"extra\" Kedze vecerna teplota nebola vyssia ako -10 C skor menej, sam som bol zvedavy, ci splni moje ocakavania. Musim skonstatovat, ze som s nim maximalne spokojny. Po 4 hodinach stravenych na posede som nepocitoval ziaden chlad (az na tie casti tela, ktore vak nechrani :-)), bolo mi prijemne teplucko, skor som bojoval s pokusenim, stravit na posede celu noc :-) samozrejme, ze som bol aj patricne obleceny. Avsak za podobnych teplotnych podmienok minuly tyzden, ked som stravil par hodin na posede bez vaku som sa drkotal od zimy uz po 2 hodinach. Osobne mi vyhovuje predovsetkych jeho lahkost, da sa zopnut popruhami, ktore sluzia zaroven ako traky a prehodit cez chrbat. Co sa tyka pohodlia, je dostatocne siroky pre priemernu postavu (mam cca 185 cm a 90 kg), popritom som bol naobliekany ako cibula a stale v nom bolo dost miesta. Chrbtova cast siaha az po krt, takze netaha na krize. Spodna cast z vonku aj z vnutra je lahko umyvatelna, takze mu nebude vadit ani blato. Ten diftinovy material je velmi tichy, nesusti, treba davat pozor na spodnu cast, ta je trochu \"hlucnejsia\", je to dan za jednoduchsiu udrzbu, trosku \"klepkave\" sa mi zdali pracky na trakoch, asi ich vymenim za nieco ine. Prave pred tyzdnom som kvoli triaske od zimy nevedel zamierit na diviaka \"na istotu\", tak som ani nestrielal. Vcera mi bolo super, len ten fesak neprisiel :-( a triaska mi chytila, az ked som za z vaku vyzliekol. Upozornujem, ze nie som predajca tohto produktu, iba obycajny spotrebitel (to len na margo tych roznych \"vrtakov\" v inych diskusiach). Nehovorim, ze toto je to najlepsie (ine vaky som ani neskusal) ale moje ocakavania splnil na 100 % ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 11.1.2010 o 18:10

Ak chceš skutočne kvalitný posedový vak, pozri sa na odkaz. V katalógu majú niekoľko modelov. Ďaľšia možnosť je Machotka v Česku, mám od neho zateplené nohavice, som s nimi maximálne spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabo2502, 11.1.2010 o 17:59

no dobre ale teraz uz radte realne co sa daju kupit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 11.1.2010 o 8:16

tiež mám od deda taký starý posedový vak a poviem to je iná káva (v dobrom). Poctivo ušitý z kvalitných materiálov. Vnútro vaku je z ovčieho rúna a podstatná časť povrchu je z kože. Má to len jednu chybu a to je hmotnosť, človek sa natrápi kým ho vynesie :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabo2502, 10.1.2010 o 20:36

no skusal som aleee chcelo by to nieco lepsie ako stary vojenskyy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bago, 10.1.2010 o 20:20

Posedový vak???:DDD stačí klasický starý vojenský ako mali zakladaci:)cena tuším kolo 400Sk a teplučko ako v obývačke - len tá hmotnosť: ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 48 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Poľovníctvo TEREM