Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Posed a nežádoucí manipulace s ním! - diskusia

autor: off bundes
pridané: 11.8.2009 21:48
Cp by jste dělali kdyby Vám "kolega" přesunul vámi postavený posed bez Vašeho vědomí a ještě jej u hospodáře vydával za svůj?
počet zobrazení: 4 768
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off binka, 6.5.2011 o 12:12

Dokud nebudou mít všichni plovníci hezké ženy tak se poctivosti nedovoláme!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 21.9.2010 o 18:32

tak v našom PZ by to spravil iba raz a mal by veľmi naponáhlo vrátiť ho nazad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ladik, 15.8.2010 o 18:05

věř tomu, že mě by to neudělal..... vezmi si z toho co chceš..:-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 4.8.2010 o 14:30

Ako je napriklad vztah nepolovnickej vereknosti k vam polovnikom. Pokial nebudete jednotni, nicoho nedosiahnete. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 4.8.2010 o 14:27

Aj tato kauza vypoveda o dnesnych medziludskych vztahoch. A v tych ja osobne vidim prapovod vsetkych problemov dnesneho polovnictva. Pokial sa nezlepsia medziludske vztahy medzi polovnikmi samotnymi,task budete hladat spolocnu rec pri rieseni problemov ako je napriklad vztah Napoli ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off win243, 4.8.2010 o 11:48

Zabetónovať železný posed? To snáď nie je možné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 30.7.2010 o 22:37

Keď je taká škaredá natiahni jej vrece na hlavu aby si na ňu nevidel a je to. Poprípade by nebolo zlé aj plastové, a pod bradou stiahnuť. Prirážať bude aj sama. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper100, 4.2.2010 o 13:27

Alebo do budúcna odporúčam proces výstavby nafotiť, prípadne nakamerovať a je to, pri odhalení pravdy dotyčný urobí zo seba blbca sám...:o))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 4.2.2010 o 13:08

Chlapi vám provéct nějakou lumpárnu ,tak ten dotyčný musí chodit domu garáží.:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 4.2.2010 o 12:37

Ná sprav to jak "Alkapóne" doved si štyroch svjedkú že tem posed robiu s nima. Potom teho "kamaráda" nakop tam, de chrbet strácá slušné pomenování. Ale odpredu. Chuapci ti též dobre radzá. Kedysi vydávali také veliké noviny. Ty by téj babje stačili na hubu. Neskaj stačí aj starý mjech. Ale predtým si daj dva litre vína alebo deset piv a šecky baby budú pjekné... . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.1.2010 o 15:52

Ako povedal Fire niekedy sa pre dobrú vec treba i zaprieť :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fire, 10.1.2010 o 13:38

pretiahni ju zo zadu ked je taka skareda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 8.1.2010 o 18:27

bundes tak potom je potrestaný dosť :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 8.1.2010 o 18:15

Mne sa to osobne nestalo ale kamaratovi ano este počkal kým sme ho zateplili.odvtedy na všetky posedy robíme konštrukciu zo železa ktoru zabetonujeme a je pokoj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 8.1.2010 o 18:10

hm psa ma?,, tazka sittuacia nieco mu vyved niaku roštarnu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 8.1.2010 o 17:50

Ona je moc škaredá a hloupá to si moc nepomužu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 8.1.2010 o 16:43

presnee tak pretiahni mu zenu !! edu vie ako na to ,, to je teda kolega fuj charakter ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JAGER18, 8.1.2010 o 16:20

No tak do takej situácie by som sa určite nechcel dostať . To musí byť bohovský kolega ktorí môj posed bez môjho vedomie presunie na iné miesto a ešte pred hospodárom bude tvrdiť že to nieje môj posed ale jeho................to by bolo trochu priveľa na mňa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.1.2010 o 15:06

Pretiahni mu ženu nech má posed aj s parožím :) Takúto situáciu si neviem vôbec predstaviť aby mi niekto šlohol posed . Dúfam ,že to nebol tento posed??? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM