www.huntingland.sk
dnes je pondelok,  24. apríl 2017,  meniny má Juraj,  spln: 10. máj 2017,  dnes východ slnka: 05:41,  dnes západ slnka: 19:47
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia
Poľovníctvo Forest

poľovnícke podujatia

Verejný srtelecký pretek OPK Topolčany v disciplíne Americký Trap AT - 50
28.4. 2017 - 29.4. 2017
Verejný srtelecký pretek OPK Topolčany v disciplíne Americký Trap  AT - 50
akciu pridal: off MiroPa
akcie sa zúčastní: on nemcekma, off MiroPa,
Derby víťaz lesa 2017
20.5. 2017 - 21.5. 2017

pozvánka na http://www.sportklub-retriever.sk/component/content/article/10-akcie-klubu/74-fs-ls-derby2017-propozicie


Derby víťaz lesa 2017
akciu pridal: off goret
akcie sa zúčastní: off goret,
Súťaž vo varení gulášu, Mýtne Ludany 2017
10.6. 2017

Blíži sa mesiac jún, ktorý je mesiacom poľovníctva a ochrany prírody. V tomto mesiaci usporiadame a zorganizujeme súťaž vo varení poľovníckeho a nepoľovníckeho  guľášu.SLOS Pribina Nitra, Firma Marko 1935,  Robert Jáger, s.r.o. – skúšobňa zbraní LM a Firma Bokroš Fermot, si Vás dovoľujú  ako hlavní organizátori pozvať na toto podujatie. Súťaž sa uskutoční 10.06.2017 so zrazom o 9.00 hod. v obci Mýtne Ludany – vinohradné chatky. V priebehu súťaže bude firma Marko 1935 predvádzať najnovšie modely oblečenia poľovníkov a obuvi. Firma Marko 1935 poskytuje členom SLOS Pribina Nitra na všetky druhy oblečenia a  obuvi zľavy až do 50% ceny, čo je možné počas súťaže vo varení guľášu si objednať a zakúpiť. Firma Robert Jáger, s.r.o. – skúšobňa zbraní poskytnú víťazom súťaže bezplatné preskúšanie zbrane a členom Pribiny veľké zľavy pri preskúšaní zbraní. Účastníci súťaže na záver budú vyhodnotení a prvé 3 družstvá v poradí budú odmenené hodnotnými vecnými cenami, medailami a diplomami. Všetci súťažiaci obdržia pamätné medaily účastníkov varenia poľovníckeho a nepoľovníckeho guľášu . Príďte si zmerať sily a schopnosti vo varení guľášu. O občerstvenie a hudbu bude postarané. Tešíme sa na účasť poľovníckych a občianskych družstiev.  Na podujatí si budete môcť pozrieť ukážky drevorezbárskych prác známeho rezbára Štefana Beňu z Plášťoviec a ukážky práce sokoliarov, ako aj ukážky poslušnosti poľovne upotrebiteľného psa. Prosíme o potvrdenie účasti na tejto akcií na telefónnom čísle 0903/472399 – p. František Bokroš alebo na t.č. 0905/506479 – p. Mojmír Gera do 31.05.2017. Poznamenávame, že priestory na varenie súťažného guľášu sú zabezpečené, avšak každý účastník si musí priniesť so sebou kotlík, materiál a engridiencie do guľášu ako aj prezentačnú tabuľu s názvom súťažného družstva. Zo strany organizátorov je zabezpečené drevo, voda, občerstvenie a živá hudba. V prípade nejasností sa informujte na sporné otázky u organizátorov podujatia.

Poznámka: Prosíme sponzorov o ceny do súťaže a dobrovoľný poplatok na zabezpečenie tejto akcie .Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na stretnutie. Lovu zdar!!!                                                                       Organizátori súťaže, v.r.


akciu pridal: správca admin
akcie sa zúčastní: on LubosRozgon, off hubertak, off pangrac, off hickok,
Stretko LovuZdar.sk 2017 - predbežné zistenie záujmu
23.6. 2017 - 25.6. 2017

Stretko LovuZdar.sk 2017 - Chcel by som sa spýtať či by bol záujem o stretko LovuZdar.sk v termíne cca koncom júna (piatok - nedeľa). Ubytovanie by bolo v Areáli Zdravia v Jedľových Kostolanoch ( viac informácií si môžete pozrieť na www.arealzdravia.sk ) cca 15 km od Zlatých Moraviec. V tomto čase je už i napustený bazén, sú tam rôzne ihriská pre športové vyžitie. V sobotu je možné realizovať turistiku na zrúcaninu hradu Hrušov, v blízkosti je Kaštiel Topoľčianky, Žrebčín Topočianky, ... V sobotu by sme prenajali strelnicu na asfaltové terče v Obyciach (cca 8 km od ubytovania), uskutočnili by sme súťaž v streľbe i na asfaltové terče i pre deti súťaž zo vzduchovky. Bude k dispozícii biliardový stôl, laserová strelnica. Cena za ubytovanie (2 noci) a polpenziu (2x večera + 2x raňajky) je cca 35 €. V sobotu zabezpečíme na obed guláš. Mali by ste o takéto víkendové stretnutie záujem? Mám to začať vybavovať? Prosím na znak súhlasu = záujmu kliknite že sa zúčastníte. Ďakujem.


akciu pridal: správca admin
akcie sa zúčastní: on fatran, on pandur1, on LubosRozgon, off duky2231, off Arikam,
© 2006 - 2017 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.